Gönderen Konu: Saç ekimim  (Okunma sayısı 1928 defa)

Delil23q

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimim
« : 25 Eylül 2019, 17:50:40 »
Merhaba yaşım 31, 20 yaşından beri sac dökülmesi yaşıyorum bu donor ve bu açıklıkla iyi bir sonuç alabilirmiyim bana önereceğiniz doktor varmi yurt disindan gelecem bu iş için 3k euro bir bütçe ayirdim görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimim
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2019, 17:53:56 »
foruma hoş geldin donör bölgendeki saçların ince açıklıkta genç yaşta baya fazla imiş
var olan saçlarında dökülmeye devam edicek gibi biraz daha bekleyebılırsın 23 yaşına kadar
Global Moderator

Delil23q

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2019, 17:58:41 »
foruma hoş geldin donör bölgendeki saçların ince açıklıkta genç yaşta baya fazla imiş
var olan saçlarında dökülmeye devam edicek gibi biraz daha bekleyebılırsın 23 yaşına kadar
Hoş bulduk teşekkürederim bu arada yaşım 31 21 değil, saçlarım ince bunun farkindayim bir mucize beklemiyorum zaten hafif kararsin yeter bana.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2019, 21:24:01 »
bence serkan aygın ve sibel ulusana yoğunlaş açıklığın onların tarzına uygun gibi özellikle sibel ulusan tek seansta 5000 gibi ciddi sayıları ekebiliyor ve ektikleri büyük yüzdeyle çıkıyor.
ben kendim şahsen serkan aygını şu sıra sıkı sıkı takip ediyorum ama sibel ulusanın forumda sonuçlanmış çok konusu var özellikle incelemeni tavsiye ederim.

Delil23q

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2019, 11:41:32 »
Sibel hanım benimde dikkatimi çekti yaptığı ekimler başarılı, dün mesaj attım kendisine ama hala dönüş yapmadi, ön tarafa 3 bin greft ekmeyi düşünüyorum ön taraf sığ olmasi yeterli bu güne kadar kapaticilarla kapatıyordum ama aciklik iyice arttı artık ektirme zamanı gelmiştir diye düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2019, 13:12:32 »
Hoş bulduk teşekkürederim bu arada yaşım 31 21 değil, saçlarım ince bunun farkindayim bir mucize beklemiyorum zaten hafif kararsin yeter bana.

Pardon yanlış anlamışım:)

Dostum ozaman ön ve ortaya bir ekim düşünebilirsin ilk etapda
Global Moderator

Delil23q

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2019, 20:04:12 »
Az önce sibel hanım bir mesaj gönderdi söyle bir operasyon yapılabilir dedi

Facebook Twitter Instagram