Gönderen Konu: Ekime uygunluk  (Okunma sayısı 1927 defa)

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekime uygunluk
« : 24 Eylül 2019, 23:21:57 »
Merhabalar iyi akşamlar herkese. Forumu bayadir takip ediyorum ekim düşünüyorum ama endişelerim olduğu için görüşlerinizi almak istedim forumda konu ile ilgi bilgi sahibi arkadaşların olduğunu düşünüyorum. O yüzden böyle bi konu açtım. Şimdiden teşekkürler. Ayrıca sistemi kullanmayı pek bilmiyorum onun içinde kusura bakmayın. Yardım edersiniz artik

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekime uygunluk
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2019, 23:26:36 »
Bir yıl önce ekim için çok uygun oldugumu doğru Dr ile çok iyi olacağını düşünüyordum tepe bolgesiydi ama bardak altı kadardı ve küçük tüyler çok fazlaydı bu sene saçlar sacliktan çıktı üstler seyreldi. Ektirsemde dökülme devam ettiği için açıldığında saçma sapan bişey olur diye düşünüyorum ne yapmalıyım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2019, 01:16:48 »
Saçlarınız durumunu met şekilde gösterecek fotograflar eklemelisiniz öncelik olarak açtığınız bu konuya
Global Moderator

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2019, 04:40:50 »
Başkan ben aslında daha önce cekildigim fotolardan göndermek istiyorum bir yıl içindeki değişimi göstermek için ama kameraya yönlendiriyor

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2019, 04:46:39 »
Bunlar iki yıl önce cekildigim fotolar
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 21:42:49 Gönderen: Hintel »

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2019, 04:51:26 »
Saçlarım bu seviyedeydi sonra şu s clinikte şansımı denedim. Umut fakirin ekmeği tabi hiç açık bölgeyi kapatmak gibi bi beklentim olmadı amacım dökülmeyi durdurup birde çapta yarım cm daralma olsa bile yeter dedim hatta dökülme dursa yeterliydi çünkü devam ediyordu dökülme iki sene önce Koray hoca ya ve mutallip hocaya ulaştım ama durdurup öyle ektiririm dedim.

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2019, 04:57:09 »
Ve bunlar da s clinikte işlem gördükten sonra. Yani aslında bu hale geldiğinde tam ekimlik idi küçük kıllar falan vardı mükemmel kapaticilik olacaktı az grefle bile ama bırakınca hızlı bir şekilde eski haline geldi.

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2019, 05:04:38 »
Bu da şuan ki foto tabi 3 numara. Uzadiginda ilk attığım fotolarda ki gibi oluyor o kadar açık değil ama üstler eskisi gibi sık değil sanırım ve saçlarım kafama yapışıyor resmen böyle kabarık dolgun olmuyor yıkayınca iyi oluyor. (Saçlarım aşırı yağlı o yuzden olabilir mi yağlı değil aşırı yağlı)

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2019, 00:58:14 »
Neden kimse yazmıyor ya

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2019, 08:06:48 »
Hocam senin ekim vaktin gelmiş ama 1 seans kurtarmaz. önce ön taraf yoğun , vertexe ellemeden ekim yaptır. Sonra vertex ve  sıkılaştırma düşünürsün

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Eylül 2019, 09:51:24 »
Donör iyi... yasta fotodan 30larindasin galiba.... sacinin rengide koyu siyah...
Uygunluk iyi...
Verteks tamamen kapanir mi onu bilemem ama dogru adrese gidip, greftlerin cogu cikarsa kapanma ihtimali var...

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Eylül 2019, 23:51:53 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kardeşim benim saçlar kumral aslında ama bu bakım işinden sonra böyle karardı parladı. Şimdi benim aklıma takılan benim saçlar çok yağlı olduğu için mi yoksa seyrek olduğu için mi bilmiyorum yapışıyor kafama yani ektirecem ektirmeye ama çok sağlıksız saçlarım. Ve ben biraz bakım yapıp bir sene öncesine yada 6ay öncesine çekebilir miyim diye yada dökülme devam ediyor onu durdurabilirmiyim onun peşine düştüm ayrıca bakım yapsam ilaç kullansam bırakınca baslicak dökülme. Yani bilsem böyle kalacagini ektirecem. Birde benim saçlar üç ay öncesine kadar kel12.8.2018 isimli arkadaşın gibiydi şuan bile yakınız diye düşünüyorum o arkadaşı takip ediyorum bana umut olacak inşallah

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2019, 00:15:14 »
sclinicteki tedaviden fayda gördünmü ve orda ne tür tedaviler yapılıyor bilgi verebilirmisin.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Eylül 2019, 00:20:20 »
bu kadar kısa sürede nasıl döküldü  bu saçlar şaşırdım doğrusu.Saçlarını ne sıklıkla yıkıyorsun acaba?? yanlış şampuan kullanıyorsan ve çok sık yıkıyorsan bence o yüzden aşırı yağlanıyordur.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Eylül 2019, 09:53:24 »
S clinic'in hiçbir faydası yok o zaman

Facebook Twitter Instagram