Gönderen Konu: Bnish hair wellness saç ekimi 1ağustos19 (Dr. Bilgehan Aydın) (yaş 29/4050greft)  (Okunma sayısı 12904 defa)

Serhat21

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz 5 ayı bitirdi sanırım şuanki durum nasıl Memnun musunuz gelişiminden
.

Muhib

• Full Member
160.gün

Muhib

• Full Member
Devamı

Muhib

• Full Member
Eski Halime göre memnunum ama saçlar çok ince.. onların kalınlaşması ve hacim alması ve daha dolgun görünmesi durumunda beklentim karşılanmış olacak..

Finasteride başlamayı bazı durumlardan ötürü erteledim.. ancak 3 gün önce tahlil yaptım ve dht çok yüksek çıktı..

Fine başlamak istememin sebebi Ekim bölgesinden ziyade dönör bölgesini 2.ekim için güçlendirmek istemem.. 

Vertexe uyguladığım Saw palmetto spreyin etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama tepe ve arka biraz canlansa daha hoş bir görüntü olacağını düşünüyorum.. en azından 2.ekime kadar..

Son igfden sonra on gün içinde ciddi bir hacimlerime hissettim..
İstanbul’da olsam yaptırmaya devam ederdim ama alıp burada yaptırırken sıkıntı çekiyorum.. kimse reçetesiz yapmak istemiyor.. yapanlar uçuk rakamlar istiyorlar vs..

Benim izlenimim bu şekilde.. sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen sürecin saç kalitene  ve açık alana göre iyi dostun zamanla daha iyi olur inşallah
Global Moderator

Serhat21

• Yeni üye
  • *
Eski Halime göre memnunum ama saçlar çok ince.. onların kalınlaşması ve hacim alması ve daha dolgun görünmesi durumunda beklentim karşılanmış olacak..

Finasteride başlamayı bazı durumlardan ötürü erteledim.. ancak 3 gün önce tahlil yaptım ve dht çok yüksek çıktı..

Fine başlamak istememin sebebi Ekim bölgesinden ziyade dönör bölgesini 2.ekim için güçlendirmek istemem.. 

Vertexe uyguladığım Saw palmetto spreyin etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama tepe ve arka biraz canlansa daha hoş bir görüntü olacağını düşünüyorum.. en azından 2.ekime kadar..

Son igfden sonra on gün içinde ciddi bir hacimlerime hissettim..
İstanbul’da olsam yaptırmaya devam ederdim ama alıp burada yaptırırken sıkıntı çekiyorum.. kimse reçetesiz yapmak istemiyor.. yapanlar uçuk rakamlar istiyorlar vs..

Benim izlenimim bu şekilde.. sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
4.aya göre baya gelişme var gibi hacimlenme biraz daha olacaktır Saç kalitesine göre bence güzel bir ekim olmuş İgf şuan evde siz kendiniz yapabilirsiniz deyip dermaroller ile beraber veriyorlar böylece başkasına yaptırma gibi bir gereksiminiz kalmıyor.Kendileride artık enjektör ile değil dermaroller ile İgf yi yapıyorlar.
.

Muhib

• Full Member
Aynen sürecin saç kalitene  ve açık alana göre iyi dostun zamanla daha iyi olur inşallah

Eyvallah hintel teşekkür ederim

Muhib

• Full Member
4.aya göre baya gelişme var gibi hacimlenme biraz daha olacaktır Saç kalitesine göre bence güzel bir ekim olmuş İgf şuan evde siz kendiniz yapabilirsiniz deyip dermaroller ile beraber veriyorlar böylece başkasına yaptırma gibi bir gereksiminiz kalmıyor.Kendileride artık enjektör ile değil dermaroller ile İgf yi yapıyorlar.

Evet onu bende farkettim ancak saçların inceliği moralimi bozuyor.. finasteridsiz bunları kalınlaştırma şansımız yok mu acaba? Fini Sprey falan yapıp sadece o bölgeye uygulayabileceğimiz bir ilaç var mı acaba?

İgf yi tekrar düşüneceğim.. tşklr

Firarist

• Jr. Member
  • **
Hocam gıdısat güzel bence merak ettiğim bir soru var sigara nargile kullanıyormusunuz?

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba saçlarınız iyi gelişme göstermiş son fotoğraflara göre. Hocam igf dermarollrrini bana göndermediler Ekim sonrası almayı unutmuştum bana kargoyla gönderdiler sağolsunlar ama dermaroller yoktu içinde.

Muhib

• Full Member
Hocam gıdısat güzel bence merak ettiğim bir soru var sigara nargile kullanıyormusunuz?

Ekimden bir gün evvel bıraktım.. daha sigara ağzıma sürmedim nargileyi sevmiyorum zaten.. ekimin bana bir faydası da bu oldu.. :)

ahmet155

• Yeni üye
  • *
Şu ana kadar gördüğüm kararı ile ilerlemen gayet iyi geldi bana. Tek problem saç tellerinin inceliği galiba. Onun dışında hersey gayet umut verici. Umarım senide tatmin ediyordur

Firarist

• Jr. Member
  • **
Ekimden bir gün evvel bıraktım.. daha sigara ağzıma sürmedim nargileyi sevmiyorum zaten.. ekimin bana bir faydası da bu oldu.. :)

Bende ekimden bir ay önce bıraktım 2 küsür aydor içmiyorum beat smooking uygulamasını yüklemiştim 2 bin tl kar etmişim :)
Ama haftada 4-5 kere nargile içiyorum yarım saatlik :)

Facebook Twitter Instagram