Gönderen Konu: Bnish hair wellness saç ekimi 1ağustos19 (Dr. Bilgehan Aydın) (yaş 29/4050greft)  (Okunma sayısı 12899 defa)

Canimo

• Sr. Member
kararmalar erken başlamış,hızlı bir sonuç alacaksın galiba.

Muhib

• Full Member
kararmalar erken başlamış,hızlı bir sonuç alacaksın galiba.

Dönörde belirginlik var mı sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgen zayıf olmasına rağmen çok güzel toparlamış ekim alanıda baya hareketli kararmalar başlamış
Global Moderator

Canimo

• Sr. Member
ekim öncesi donerin nasıldı bilmiyorum ama alınan 4000 grefte göre temiz duruyor şu an öyle sırıtan bir durum yok bence.

Muhib

• Full Member
Arkadaşlar Ekim merkezi 3 ay boyunca coraspin 100mg kan sulandırıcı kullanmamı söylemişti.. dün bitti.. bugün ise duşta elime 8-10 kıl geldi.. moralim çok bozuldu.. acaba başka takviye almalı mıyım? Ya da coraspine devam mı etmeliyim? Yoksa normal mi bu süreç?

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar çok ince finasterid düşünebilirsin 7/8 ay kullan derim çok etkisi olur sana propecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Ekim merkezi 3 ay boyunca coraspin 100mg kan sulandırıcı kullanmamı söylemişti.. dün bitti.. bugün ise duşta elime 8-10 kıl geldi.. moralim çok bozuldu.. acaba başka takviye almalı mıyım? Ya da coraspine devam mı etmeliyim? Yoksa normal mi bu süreç?

Finasterid deneye bilirsin bencede süreç sonuma kadar
Global Moderator

Israfil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Salamlar her kese ben Azerbaycandan bu forumu  izliyorum  forumda 2018ci yoldan beri giririyorum sac ekimi  yapmak planlasdiriyorum Bilgihan hekimi ile telefonda goruşub fiyati oyrenecem kardes sana da Uygurlar arzulayıram umarim istediyin neticeni alirsan inşallah kac fiyata ekdirdin bilmek isterdim :)

Muhib

• Full Member
Finasterid deneye bilirsin bencede süreç sonuma kadar

Ekim merkezi de onu tavsiye etti.. tabi yan etkilerini araştırarak kullanabilirsiniz dediler.. ama çocuk mevzusu kafamı karıştırıyor.. çok kararsız kaldım :(

Muhib

• Full Member
Salamlar her kese ben Azerbaycandan bu forumu  izliyorum  forumda 2018ci yoldan beri giririyorum sac ekimi  yapmak planlasdiriyorum Bilgihan hekimi ile telefonda goruşub fiyati oyrenecem kardes sana da Uygurlar arzulayıram umarim istediyin neticeni alirsan inşallah kac fiyata ekdirdin bilmek isterdim :)

Merhaba.. öncelikle teşekkür ederim.. benim ailem İstanbul’da ikametgah ettiği 5500₺ye (saç nakli+1 İGF+ 1aylık saç bakım seti) yaptırdım. Sizin konaklama vs ile ne kadar fiyat verirler bilmiyorum.. umarım gönlünce olur kardeş

Israfil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Melumatin icin teşşekurler kardes  Allah razi olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim merkezi de onu tavsiye etti.. tabi yan etkilerini araştırarak kullanabilirsiniz dediler.. ama çocuk mevzusu kafamı karıştırıyor.. çok kararsız kaldım :(

Çıkış zamanındasın biraz desteklemen iyi olur ben 4 senedir kullanıyorum .

Aklına yatarsa bakarsın dostum hayırlısı

Merkezde büyük ihtimal ondan tavsiye etti
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 11:37:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Lion

• Sr. Member
senin Donör saçların baya ince mi ? öyle görüyor yoksa fotoğraftan kaynaklı mı

Muhib

• Full Member
Çıkış zamanındasın biraz desteklemen iyi olur ben 4 senedir kullanıyorum .

Aklına yatarsa bakarsın dostum hayırlısı

Merkezde büyük ihtimal ondan tavsiye etti

Günlük doz ne kadar alıyorsun hintell.. unutkanlık kendini ifade edememe cinsel herhangi bir etki yarattı mı acaba?

Birde şu linkte http://eczacininsesi.com/index.php?yon=majistral&id=70 yazılanların sonunda anlattığı formülü ben fin’li şampuan olarak anladım.. haberiniz var mı? Sanki derine temas yoluyla da etki ediyormuş bu madde..
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 17:38:43 Gönderen: Muhib »

Facebook Twitter Instagram