Gönderen Konu: Bnish hair wellness saç ekimi 1ağustos19 (Dr. Bilgehan Aydın) (yaş 29/4050greft)  (Okunma sayısı 12797 defa)

Muhib

• Full Member
Genel olarak durumdan memnunum arkadaşlar.. Saçların hacimsizliği Canımı sıkıyordu.. özellikle bunu belirtmek istiyorum.. igf öncesi biçimsiz duran saç igf sonrası hacimlendi.. yukarıdaki fotolar igf öncesi.. buradakiler ise igfden sonra akşam ve bu sabah açık alanda çekildi..

Bundan önceki igflerde bu kadar çabuk sonuç hisetmemiştim ama bunda daha kapatıcı bir duruşa doğru hacimlendiğini düşünüyorum..

Bende durumlar böyle..
Sizin yorumlarınızı da bekliyorum..

AdnanN

• Hero Member
Son durum nedir?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümüne bakılırsa çok başarılı bir ekim olmamış güldürmez süründürmezde hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Açık alan ve saç  kalitene göre 180 günlük sonucun gayet iyi saçlar için biraz da takviye alabilirsin.
Sürecin devam ediyor daha 180 gündesin daha da iyi olacaktır.
Global Moderator

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç yönleri bana biraz dik gibi geldi.Siz memnun musunuz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Açık alana göre gidişat güzel zamanla daha iyi olacaktır.
Global Moderator

Muhib

• Full Member
Önler değilde arkaya doğru biraz dik.. ama bu durum sanki Dolgun durmasını sağlıyor..  yatırarak taradığımda kapatıcılığı artıyor.. görüntü olarak.. ama %100 memnun musunuz derseniz hayal ettiğim bundan daha dolgun bir sonuçtu açıkçası.. 4000 greft in tamamı öne ekildi.. arkadaşın da dediği gibi tümünün çıktığından emin değilim.. daha çıkar mı bilmiyorum.. zaman gösterecek..

Bu arada takviyeleri bıraktım.. 

Sadece finasterid ve minoxsil kullanıyorum.. minoxu sadece açık alana kullanıyorum.. şu an ki durum biraz rahatsız ediyor beni.. bu yaz 2.operasyona kadar hiç değilse biraz toparlasın istiyorum..

Umarım toparlar

AdnanN

• Hero Member
Önler değilde arkaya doğru biraz dik.. ama bu durum sanki Dolgun durmasını sağlıyor..  yatırarak taradığımda kapatıcılığı artıyor.. görüntü olarak.. ama %100 memnun musunuz derseniz hayal ettiğim bundan daha dolgun bir sonuçtu açıkçası.. 4000 greft in tamamı öne ekildi.. arkadaşın da dediği gibi tümünün çıktığından emin değilim.. daha çıkar mı bilmiyorum.. zaman gösterecek..

Bu arada takviyeleri bıraktım.. 

Sadece finasterid ve minoxsil kullanıyorum.. minoxu sadece açık alana kullanıyorum.. şu an ki durum biraz rahatsız ediyor beni.. bu yaz 2.operasyona kadar hiç değilse biraz toparlasın istiyorum..

Umarım toparlar

kardeşim son durumunla ilgili foto atsaydın daha çok makbule geçerdi.

Muhib

• Full Member
8.ay

Serhat21

• Yeni üye
  • *
6 ay ile 8 ay baya bir fark görünüyor.Işık açısıyla mı ilgili yoksa kullandınız destekler mi fayda veriyor
.

barbaross

• Sr. Member
çok iyi görünüyor mümkünse tepedende bir foto alabilirmiyiz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Açık alana saç kalitene göre gayet başarılı bir sonuç güle güle tara
Global Moderator

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açık alan fazla ekim makul olmuş çok daha fazlasını beklemek 1 ekimle doğru olmaz zaten
2 bir ekim sıklaştırması  düşünüyor musunuz ?
Güle güle tarayın.

Muhib

• Full Member
2.ekim için randevü aldım temmuz ayına.. tepe ve vertexe ekim olacak dönör elverdiği ölçüde arkadaşlar.. ön çizginin orta kısmını biraz aşağı çekmek istiyorum açıkçası oda dönöre bağlı.. onun haricinde ekilmiş alana daha dokunmayı düşünmüyorum.. sizce sıklaştırma gerektiren bir durum mu var?

Facebook Twitter Instagram