Gönderen Konu: Şakak açılması yaş 20  (Okunma sayısı 6622 defa)

My Precious

• Hero Member
Ynt: Şakak açılması yaş 20
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2019, 16:21:06 »
Abi kabullenmek problem değilde arkadşalarım gençliğinin baharında yaşarken ben bu sorunla içime kapanıyorum keşke bir çözümü olsada kurtulsam 18 yaşımdan beri saçıma bakım yağ yapıyorum dökülmesin korumak için ama hala güzel sonuç alamayınca aynada görünce aklıma geldikçe bunalıyorum bazen bakıyorumda ekimlede iyi sonuç alabilme ihtimali düşük ve ekim için ideal yaş kaç?
İdeal yaş 25-40 arası ve donörün dökülmemesi gerekli.
Şuan ekim yapılamaz seyreldiği için beklemen gerekli bu süreçte topik kullanarak özgüven kaybını biraz olsun azaltabilirsin.
Vertexte yani arkada açılma varmı varsa bu senin norwood 6ya gideceğinin işareti olabilir

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Eylül 2019, 23:57:18 »
1-2 yıl içinde yolunmuş tavuğa dönmemek için minoxil, minoxidil ve rogaine denen zehirlerden uzak dur da ne yaparsan yap.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #17 : 25 Eylül 2019, 08:50:48 »
Benim şakaklarım lise 2. sınıfa giderken açıldı. Arkadaşlarımın bana kel kalacaksın muhabbetini yaparken ki psikolojik ruh halimi buradakiler çok iyi anlıyordur. O dönemlerde bende saçlarıma yağ bakımları yapıyordum ama inan hiç bir faydasını görmedim :). Xpecia tabletin içeriğinde saçları güçlendirecek vitaminler ve dht'u az da olsa baskılayan saw palmetto var. Yaşın çok genç olduğu için finasterid kullanman durumunda yanetkileri ileri ki yıllarda pişman olmana neden olabilir. Bu nedenle finasteride oranla çok daha masum olan xpeciayı araştırmanı önermiş admin. Şampuan olarak da güzel bir şampuan araştırabilirsin. Forum bu merak ettiğiniz konularla dolu bilgi deposu. Bir süre konuları araştırmanız durumunda saç konusunda yeterli donanıma sahip olmamanız içten bile değil.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #18 : 26 Eylül 2019, 17:48:55 »
İdeal yaş 25-40 arası ve donörün dökülmemesi gerekli.
Şuan ekim yapılamaz seyreldiği için beklemen gerekli bu süreçte topik kullanarak özgüven kaybını biraz olsun azaltabilirsin.
Vertexte yani arkada açılma varmı varsa bu senin norwood 6ya gideceğinin işareti olabilir

Norwood kaça gider arkadanda böyle

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #19 : 26 Eylül 2019, 20:31:39 »
Nw. Kaça gider?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2019, 21:36:12 »
Norwood kaça gider arkadanda böyle
Norwood 6da problem yok nw5e gidecek büyük ihtimalle tepeden bakınca seyrelenen yer norwood 5e kadar
Edit:Şimdi çıkar bazı zeki arkadaşlar nereden gördün nw5 der ilk sayfada tepeden çekilmiş pozu var ben eminim bu editi yapmasaydım çıkar dalga geçer gibi artislik yaparlardı

Facebook Twitter Instagram