Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül  (Okunma sayısı 45365 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül
« Yanıtla #135 : 12 Ocak 2020, 03:32:19 »
günde 2*priorin ve 2*xpecia yanına bu şampuanları dönüşümlü kullanmaya başlıyorum. bakalım iyi olacak mı...
ayrıca eksiklik olmamasına rağmen faydalı olur diye 3 aya yakındır b12 vitamin takviyesi alıyordum. birkaç gün önce bilgi amaçlı tekrar test yaptırdım. 3 ay önce
350 olan değer 1000 leri geçmiş. maksimum 700 lerde olmalıymış. fazlası sıkıntı olmasın diye bıraktım şimdilik  :D solgar çok etkili çıktı.
Dostum revita şampuanı nereden temin ettin banada lazım

royal

• Full Member
« Yanıtla #136 : 12 Ocak 2020, 08:35:03 »
Serkan aygın. Patlayan bir ekimine son zamanlar Denk gelmedim  oldukca güzel sonucları var senin ekiminde güzel sonuclanır şahsi fikrim hayırlı olsun
inşallah. teşekkürler :)

royal

• Full Member
« Yanıtla #137 : 12 Ocak 2020, 08:38:00 »
Dostum revita şampuanı nereden temin ettin banada lazım
deneme amaçlı yurtdışından gelen birine getirttim. 1 hafta önce şampuan konusuna falan da yazdım.  o zaman isteseydin fazla söylerdim. :))

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 12 Ocak 2020, 18:03:08 »
deneme amaçlı yurtdışından gelen birine getirttim. 1 hafta önce şampuan konusuna falan da yazdım.  o zaman isteseydin fazla söylerdim. :))
Şansıma hangi ülkede istettin? , artık beğenemsek bana yolla ücretini gönderirim :)

royal

• Full Member
« Yanıtla #139 : 12 Ocak 2020, 23:13:06 »
almanyadan getirttim. amazondan aldım 2 güne hemen teslim ettiler. emin olsam büyük olanını alırdım. ama pahalı denemeden riske giremedim. 200ml olan elimde 130 tl ye geldi. beğenirsem gene getirtecem. bu bitene kadar çok kişi gelir gider.  :D

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 13 Ocak 2020, 20:41:30 »
almanyadan getirttim. amazondan aldım 2 güne hemen teslim ettiler. emin olsam büyük olanını alırdım. ama pahalı denemeden riske giremedim. 200ml olan elimde 130 tl ye geldi. beğenirsem gene getirtecem. bu bitene kadar çok kişi gelir gider.  :D
Beni unutma o zaman dostum 😁

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #141 : 13 Ocak 2020, 21:58:04 »
Revita sampuani amazonda bulamadin.resmi varmi

royal

• Full Member
« Yanıtla #142 : 14 Ocak 2020, 08:46:28 »
Revita sampuani amazonda bulamadin.resmi varmi
Türkiye`ye teslim yapan yok. amazon almanya. amazon ingiltere , amerika hepsine bakmıştım. ben de denk geldiği için. yurt dışı adrese teslimat yaptırdım. gelirken getirildi. amazon.de den aldım ben satıcılar çok. ds Laboratories kendi de satıyor. gönderici amazon olunca en hızlısı oluyor genelde.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2020, 20:38:33 Gönderen: royal »

royal

• Full Member
« Yanıtla #143 : 20 Ocak 2020, 00:01:00 »
115 gün oldu. ful flaşlı resimleri ekliyorum.  şoktan ön tarafta ve sağ tarafta biraz kalanlar vardı. onun haricince olanlar 1 ay önce atak yapıp çıkanlar. saçlarım normalde de ince telli. ekimden sonra çıkanlar da herlesin bildiği gibi daha da ince telli zamanla kalınlaşıyorlar. ışıktan sebep çok azı belli olmuyor.
 benim merak ettiğim her yerde 3. ayda saçlar çıkmaya başlar 5.6. aylarda %50sı çıkar 7.8 ayda %80leri bulur yazıyor. bu kesinlikle doğru mu ? kişiye göre biraz zamanların değişebileceği de belirtiliyor...
şu ana kadarki süreçte aslında memnunum.
aklımda tek soru işareti var. 1 ay öncesinde saçlar uç verip çıkmaya başladı. o zaman elimle dokunduğumda çıkan kökler batıyordu. fakat şu an öyle durum çok az. yeni kökler çıkacak mı ? yani belli zaman sonra yeniden benzer şekilde atak görecek miyim? bu biraz şans işi mi ? yoksa sadece mevcut çıkanlar form bulup kalınlaşacak ?
tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim... :) bu zamana kadar geçen sürede sevindiğim nokta her taraftan seyrek olsa da homojen eşit çıkışlar olması. sol taraf geriden geliyordu. ama eşitledi sayılır... tek beklentim biraz daha sıklaşması  :) yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2020, 00:15:28 Gönderen: royal »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 20 Ocak 2020, 03:23:36 »
115 gün oldu. ful flaşlı resimleri ekliyorum.  şoktan ön tarafta ve sağ tarafta biraz kalanlar vardı. onun haricince olanlar 1 ay önce atak yapıp çıkanlar. saçlarım normalde de ince telli. ekimden sonra çıkanlar da herlesin bildiği gibi daha da ince telli zamanla kalınlaşıyorlar. ışıktan sebep çok azı belli olmuyor.
 benim merak ettiğim her yerde 3. ayda saçlar çıkmaya başlar 5.6. aylarda %50sı çıkar 7.8 ayda %80leri bulur yazıyor. bu kesinlikle doğru mu ? kişiye göre biraz zamanların değişebileceği de belirtiliyor...
şu ana kadarki süreçte aslında memnunum.
aklımda tek soru işareti var. 1 ay öncesinde saçlar uç verip çıkmaya başladı. o zaman elimle dokunduğumda çıkan kökler batıyordu. fakat şu an öyle durum çok az. yeni kökler çıkacak mı ? yani belli zaman sonra yeniden benzer şekilde atak görecek miyim? bu biraz şans işi mi ? yoksa sadece mevcut çıkanlar form bulup kalınlaşacak ?
tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim... :) bu zamana kadar geçen sürede sevindiğim nokta her taraftan seyrek olsa da homojen eşit çıkışlar olması. sol taraf geriden geliyordu. ama eşitledi sayılır... tek beklentim biraz daha sıklaşması  :) yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Aynı durum bende de mevcut tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 20 Ocak 2020, 10:51:33 »
süreçler kişiden kişiye değişir ama genel bir süreç skalası da mevcut bunun dışına çıkan erken ya da geç gelişen saçlar olabiliyor kesin şudur demek doğru olmaz.

senin sürecine gelince gerçekten maşallah çok güzel sürecin ama 115 günde daha gelişicekmi saçlarım sorusu artık gerçekten komik :) tabi ki gelişicek.
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #146 : 20 Ocak 2020, 17:43:22 »
 :D bekleyip görececeğiz o zaman. inşallah çıkışlar devam eder bakalım :) yorum ve düşünceler için çok teşekkürler... 👍🏻 :)
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2020, 19:50:17 Gönderen: royal »

royal

• Full Member
« Yanıtla #147 : 22 Ocak 2020, 20:22:22 »
4 ay oldu. sizce durum nasıl ? :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 22 Ocak 2020, 20:25:43 »
Ekim öncesi halin hangi sayfada bulamadım?
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #149 : 22 Ocak 2020, 21:16:05 »
ilk sayfada ilk yorumda ekimden önce tavsiye için ayrı konu açmıştım. link olarak eklemiştim. ekim öncesi fotoğrafları burdan tekrar atayım.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2020, 21:23:31 Gönderen: royal »

Facebook Twitter Instagram