Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül  (Okunma sayısı 45459 defa)

royal

• Full Member
Ynt: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül
« Yanıtla #31 : 03 Ekim 2019, 19:53:19 »
Pharmaozon yağlı serumu kullanmaya devam edcek misin?
aynen onu bitene kadar kullanırım. içeriğinde hiçbir zararlı madde yok. saf zeytin yağı ve ozon içerikli. detaylı da okumuştum . dediklerine göre 10 kat daha verimliymiş. neyim 10 katı unuttum  :) sonuç olarak %100 saf içerikli. nemlendirmeye devam :)

royal

• Full Member
« Yanıtla #32 : 03 Ekim 2019, 19:55:20 »
çok sık ekmişler yüzde 80 çıksa çok memnun eden bir sonuç çıkar ortaya eminim.
çok teşekkürler  :) yorumlar insanı rahatlatıyor. inşallah iyi olur sonuç. eyvallah 👍

royal

• Full Member
« Yanıtla #33 : 03 Ekim 2019, 20:36:55 »
Hayırlı olsun kardeş mükemmel bir ekim tek kelimeyle. Ne kadar ödedin. Ben Mega Hair Trans ta yaptırdıydım ekim sonrası resimleri seninkiyle kıyasladım içim yandı inan, aradaki farkı kıyaslayamszsın inan. Benimki 4000 kök ama rezalet çıkan 400 kök yok. Inşallah bir sene sonrasıda böyle güzel görünür.
çok sağolasın, konunuz var mı daha bakmadım,varsa bakacağım ama memnun olmamana üzüldüm. çünkü burdaki nerdeyse herkes az veya çok aynı dertten muzdarip. beklentiye giriyoruz ister istemez. ama sonucu memnun edici olmayınca hayal kırıklığı oluyor...  ücret kısmına gelirsek şu an orası 8000 tl'ye ekiyor. ben orayı 5 senedir takip ediyorum. çok önceleri resim atarak değerlendirme istemiştim hatta... fakat iş askerlik ve dökülmenin devam etmesi sebebiyle acele etmedim, edemedim... bu sene ekim yaptırmayı düşünüyordum. ama havaların serinlemesini bekledim. forumda da eylülde buranın fiyatları artacağı yazıları çıkmaya başladı. ben de whatsapptan randevu için yazdım. fiyat işi için eylülü bile beklememişler  :) ağustosta zamlamışlardı. ben de durumu anlattım. bu süreçte biraz uzun yazmayla bitmez. biraz indirim yaptırdım. biraz uzun oldu :)

royal

• Full Member
« Yanıtla #34 : 03 Ekim 2019, 20:59:26 »
konunuzun her sayfasını okudum. konuya ilk girer girmez saç bandının üstünde reklam gördüm. bende direk önyargı oluşuyor öyle yerlere.. valla ne denilebilir ki geçmiş olsun. telafisi münkün olursa imkanınız varsa iyi bir seçmek lazım. bir de kendilerini temize çıkarmak için fake hesaplarla yazılar yazmışlar.😃
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2019, 21:11:56 Gönderen: royal »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 03 Ekim 2019, 21:12:26 »
konunuzun her sayfasını okudum. konuya ilk girer girmez saç bandının üstünde reklam gördüm. bende direk önyargı oluşuyor öyle yerlere.. valla ne denilebilir ki geçmiş olsun. bir de kendilerini temize çıkarmak için fake hesaplarla yazılar yazmışlar.😃

Sorma kardeşim bıktık bu mega hair denen yerden adresleri bile doğru değil dolandırıcı mı bunlar nerdir anlamadım
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #36 : 03 Ekim 2019, 23:01:10 »
 :)

royal

• Full Member
« Yanıtla #37 : 06 Ekim 2019, 01:07:54 »
b12 için test yaptır eksikse al yoksa kilo yapar diğerlerinide hemen başlayabılırsın
kan ve vitamin testlerini yaptırdım 1100 biotin ve 350 b12 çıktı oranlar diğerleri de iyi seviyelerde. doktor ölçülerin normal olduğunu ama istersem b12 yi kullanabileceğimi, sorun olmayacağını söyledi.. sonuç olarak;
solgarın içinde 90 civarında hap olan b12 sinden aldım. diğer markaların hapları doğrudan yutuluyor fakat solgarın dil altı şeklinde... bu sayede emilimi daha iyi imiş... günde 1 tane 3 ay götürür. sonra xpecia başladım. içindekiler herkesin bildiği gibi bitkisel ve biotin vs yeterli miktarda. kliniğin önerdiği priorin temin etmeyi düşünüyorum. ve son olarak propecia çok pahalı. çoğu kişi proscarı 4 e bölüp kullanmakta. fakat hapın içeriği heryerde eşit mi dağılmış durumda ? bilen varsa aydınlatsın 😃 yoksa çok riskli bence...

royal

• Full Member
« Yanıtla #38 : 07 Ekim 2019, 00:45:40 »
dün ve bugün böyle elime gelmeye başladı. bunlar şok dökülme laneti mi ? 🤔 14. gündeyim... sağ ile sol arasında farklılaşmalar başladı.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2019, 11:15:23 Gönderen: royal »

H3isenberg

• Full Member
« Yanıtla #39 : 07 Ekim 2019, 08:45:01 »
Deme öyle :( benim de yarın başlar o zaman dökülmeye...

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 07 Ekim 2019, 08:50:20 »
Normal yaşanacak sonuç öyle yada böyle dökülecek

royal

• Full Member
« Yanıtla #41 : 07 Ekim 2019, 14:03:32 »
Deme öyle :( benim de yarın başlar o zaman dökülmeye...

:)) kişiden kişiye etkisi zamanı değişir diye biliniyor. belli olmaz :D

royal

• Full Member
« Yanıtla #42 : 07 Ekim 2019, 14:05:31 »
Normal yaşanacak sonuç öyle yada böyle dökülecek
evet kaçınılmaz, ama 2 hafta dolmadan başlaması bana erken gibi geldi. herkeste l tipi bir de baston tipi resimler gördüm. bendeki şok başlangıcı mı emin olamadım...

royal

• Full Member
« Yanıtla #43 : 08 Ekim 2019, 11:20:46 »
bugün 15. gün. bundan sonra aylık fotoğraf atarsam yeterli olur galiba.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 08 Ekim 2019, 11:28:45 »
şok dökülme süreç olağan akışında kafanızı çok kurcalamayın :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram