Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül  (Okunma sayısı 45548 defa)

oz1805

• Full Member
Ynt: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2019, 00:03:15 »
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.. inşallah beklediğinden de güzel sonuç alırsın

royal

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2019, 11:39:38 »
operasyon dün itibariyle gerçekleşti. uğur beyin ekibi yaptı işlemleri. şu ana kadar olan süreç çok iyi... bugün öğleden sonra pansumana gideceğim. cliniğe işl gittiğimde serkan bey ile görüşmem oldu. saç çizgisini belirledi. kendisinin de dediği üzere çok aşağı saç çizgisini indirmenin hem şu an için iyi olmayacağını hem de uygunluk durumunun olmadığını falan anlattı. dönör bölgeyi sordum ekim aşamasında daha ne anlaşılacağını söyledi. 3800 söyledi 600 adeti sakaldan planladı. uğur beyin ekibine denk geldim. gayet ilgili prefesyonellikleri her aşamada belli olan bir gruptu. forum hakkında olsun diğer konularda da sohbetimiz oldu. :)) dönör bölgem için beklediklerinden iyi olduğunu söylediler. bazı kişilerde sağlam dönör oluyor ama küçük alanda oluyor dedi. benim için yanlara doğru devam ettiği için güzel dedi. tam olarak sayıyı bugün gittiğimde öğrenmiş olacağım. 4000 diye söyledi. ama kesinleşince paylaşacağım. serkan bey ayrıca seyrelme olan tepeye de ekim istedi. oraya kalem yönetimiyle ekim yaptılar ayrıca bir ücret almadılar. koç üniversitesinde yapılan ekime başlamadan önce serkan bey gene geldi. uğur beyle yeniden saç çizgisini değerlendirip karar verdiler.bundan sonraki süreç inşallah iyi olur.

royal

• Full Member
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2019, 11:43:48 »
bu da ikinci gün sabah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2019, 12:44:50 »
Hayırlı olsun ekiminiz ön cizginiz güzel umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2019, 13:04:39 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin güzel bir sonuç olur inşallah operasyon rahat geçtimi hocam?

royal

• Full Member
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2019, 13:39:37 »
teşekkürler... bundan sonraki süreç, dikkat edip iyi olmasını dilemek olacak.

operasyon çok rahattı. yatmakla geçti :))  yatmayı seven biri olarak hiç zorlanmadım. ağrı bişey olmadı. uyuşturucu iğneleri vururken sinek ısırığı gibi anlık hissiyat oluyor sadece. koldan da damar yolundan hafif uyku haline sokan anestezi de veriyorlar. operasyon sonrası ayağa kalktığımda vs. hiçbir sorun olmadı. eve geldim her ihtimale karşı yatmadan ağrı kesici aldım. yaklaşık 50 derece açıyla koltukta oturur gibi ayağımı uzatarak 2–3yastık arkamda boyun yastığıyla uyudum.
yaşadığım tek soruna gelelim... saat 4.5 –5 civarı uyandım midem aşırı bulanıyordu. bunu daha önce de tecrübe etmiş biri olarak niye ilk olmadı sonra oldu anlamadım. bu verdikleri narkozun etkisi... galiba operasyon sonrası yemek yeniyor hemen değilde sonra etki gösterdi. su içince daha da arttı bulantı giç kendimi zorlamadım kustum..  :)sonra çok rahatladım. 1 saat sonra ilk pansumanım olacak. bugün ağrı kesici almadım. ağrı yok dönör bölgemin üstlerinde çok hafif yanma tarzında hareketlenmeler hissediyorum.
çok teşekkürler.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2019, 17:36:56 Gönderen: royal »

royal

• Full Member
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2019, 17:35:36 »
pansuman yapıldı. lazer yapıldı. şimdi durum bu. daha net fotoğraflar çekmeye çalıştım olabildiğince. çok tecrübeli arkadaşlar var. genel olarak yorum yapar misiniz ? 
ön tarafa 3250 greft
vertekse 600
ön üste seyrekleşmiş mevcut saça 150 greft ekildi.
1300 tekli
1650 çift
450 üçlü greft çıkmış...
600 sakaldan alındı.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2019, 18:04:12 Gönderen: royal »

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2019, 23:21:42 »
hayırlı olsun paylaşımının devamını bekliyoruz kardeşim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2019, 01:31:18 »
Ekim alanı gayet sağlıklı görünüyor ön cizğinde güzel olumlu bir ekim saç dökülme alanına göre
Global Moderator

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2019, 01:39:42 »
Hayırlı olsun, inşallah güzel sonuçlanır. Ön çizgi ve planlama güzel

royal

• Full Member
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2019, 09:03:23 »
güzel yorumlarınız için teşekkürler, inşallah iyi olur.🙂

royal

• Full Member
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2019, 17:40:48 »
2 hafta sonra; b7(biotin) ve b 12 vitamin almayı düşünüyorum. kaç mg olması uygun olur? solgar marka bilindik güvenilir... ya da başka tavsiyesi olan var mı ?  bunun haricinde priorin almayı düşünüyorum. bunlar anladığım kadarıyla bitkisel ürünler.
sprey ürünler kullanmayacağım çünkü okuduğum kadarıyla hep devamı gerekli bırakıldığında eski haline dönüyor işler. ayrıca ne olursa olsun uğraşacağımı sanmam spreylerle :)
gelelim tek riskli gördüğüm ama etkisi kesin, doktorun da ısrarla önerdiği finasterid grubu ilaç olan propecia. bunu da kullanmayı düşünüyorum.. en azından belli süre etkisine göre ilerisine bakacağım. xpecia  da gerekli olan  bol içerik var mantıklı...bilgisi olanlar yorum yapabilir mi? teşekkürler...
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 09:02:54 Gönderen: royal »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2019, 17:41:55 »
b12 için test yaptır eksikse al yoksa kilo yapar diğerlerinide hemen başlayabılırsın
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2019, 17:44:31 »
👍
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 19:40:14 Gönderen: royal »

Facebook Twitter Instagram