Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül  (Okunma sayısı 45410 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül
« Yanıtla #75 : 27 Ekim 2019, 20:40:00 »
Dostum konunu yeni fark ettim hayırlı olsun güzel ekime benziyor aynı ekip yapmış saçlarımızı umarım güzel sonuçlar alırız, benimde kabuk dökme işlemi bitti bekliyorum bakalım ne zaman şoka gireceğiz :) peşindeyim

royal

• Full Member
« Yanıtla #76 : 27 Ekim 2019, 22:03:49 »
teşekkürler, inşallah iyi  sonuç alırız.
aşırı yüksek beklentim olmadı ama ekilen yerler kapanacak oranla çıkar diye ümit ediyorum :) benim 14. günde başladı. çok uzun zaman almaz. yakında kırık saçlar elinde olur  :D kliniğin dediği ilk 3 ay dökülme süreci. yakında senden de resim isterler. takip ediyorlar.... asıl önemli olan sonuç. iyi olması dileğiyle :)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 27 Ekim 2019, 22:23:09 »
teşekkürler, inşallah iyi  sonuç alırız.
aşırı yüksek beklentim olmadı ama ekilen yerler kapanacak oranla çıkar diye ümit ediyorum :) benim 14. günde başladı. çok uzun zaman almaz. yakında kırık saçlar elinde olur  :D kliniğin dediği ilk 3 ay dökülme süreci. yakında senden de resim isterler. takip ediyorlar.... asıl önemli olan sonuç. iyi olması dileğiyle :)
Aynen dostum ekimimden sonra 9.gün kabul döktüm konumda inceleye bilirmisin

royal

• Full Member
« Yanıtla #78 : 05 Kasım 2019, 23:19:55 »
40. günler.  1.5 ay oldu. şu an fırtına öncesi sessizlik dönemi :D ilerde ya hava alacaz, ya da az çok güzel şeyler olacak...
 dökülmede  sağ ve sol taraf farklı oranda etkilendi. ön tarafta da biraz kalanlar oldu. önceden o bölgede hiç yoktu...  konunun ilk sayfasındaki resimlerden de anlaşılabilir.14. günde şok başladı 30. günde te bitti sayılır. geriye çok bişey bırakmadı zaten :) dönör bölgem çok sağlam değildi. bence homojen alım yaptılar. 4000 greft az değil. saç rengi ekimde önemli denmekte. sizce bana avantajı olur mu ?
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2019, 23:44:34 Gönderen: royal »

royal

• Full Member
Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül 4000 greft
« Yanıtla #79 : 05 Kasım 2019, 23:21:27 »
tepeye sakallardan alınanlar ekilmişti. birazı şoktan kurtuldu, koyu siyah olanlar belli ediyor :) bu bölge
tamamen kelleşmiş durumda hiç olmadı  benim.ama saç tellerinin çok inceldiği belli tabi. bu bölgeye kalem yöntemiyle sıklaştırma yapıldı. 600 greft ekildi.mevcut saçlara zarar vermemiş gibi gözüküyor. ekilenler çıkarsa toparlar gibi. yoksa orası gidici olabilir. bilemiyorum :)
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2019, 00:02:04 Gönderen: royal »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 06 Kasım 2019, 01:42:12 »
Dostum bütün süreci atlatmışsın artık geriye beklemek kalıyor kim ne derse desin boş artık konuşması gereken zaman ve saçların :) şimdiden geçmiş olsun saç rengi önemli ama benim ekilen yanlardan alına  saçlar keçe gibi kara diğer mevcut saçlarım zayıf kalıyor çıkarsa kötü görüntü oluşur diye korkmaya başladım, seninde umarım hepsi firesiz çıkar mevcut saçlarında şoka uğramış olabilir zamanla onlarda toparlar

H3isenberg

• Full Member
« Yanıtla #81 : 06 Kasım 2019, 13:01:43 »
Aramızda 1 gün vardı şu an görüntü olarak aynı gibi duruyor. Ben saç ektirdiğimi unutmaya çalışıyorum. Yoksa kafaya takıyorum acaba çıkmayacak mı çıkmazsa görüntüm nasıl olur vs. Bir de sana da sormak isterim. Son 10 gündür falan ekim bölgesinde deri altında hafif sızı gibi bir his var. Acaba bu uyuşukluk gittiği için hissetmeye başladım yoksa. Köklerden yeni saçların çıkmasıyla oluşan kıpırdanmalar mı?

royal

• Full Member
« Yanıtla #82 : 06 Kasım 2019, 15:58:23 »
Dostum bütün süreci atlatmışsın artık geriye beklemek kalıyor kim ne derse desin boş artık konuşması gereken zaman ve saçların :) şimdiden geçmiş olsun saç rengi önemli ama benim ekilen yanlardan alına  saçlar keçe gibi kara diğer mevcut saçlarım zayıf kalıyor çıkarsa kötü görüntü oluşur diye korkmaya başladım, seninde umarım hepsi firesiz çıkar mevcut saçlarında şoka uğramış olabilir zamanla onlarda toparlar

bekleyip göreceğiz  :D benim üst yanlar da hafif geriye çekinik ama bana ekim yapmadılar. şakak ekimi zor yerdir. uzama yönleri falan. ilk görüntüye aldanma renk tonu falan zamanla oturacak...

royal

• Full Member
« Yanıtla #83 : 06 Kasım 2019, 16:37:57 »
Aramızda 1 gün vardı şu an görüntü olarak aynı gibi duruyor. Ben saç ektirdiğimi unutmaya çalışıyorum. Yoksa kafaya takıyorum acaba çıkmayacak mı çıkmazsa görüntüm nasıl olur vs. Bir de sana da sormak isterim. Son 10 gündür falan ekim bölgesinde deri altında hafif sızı gibi bir his var. Acaba bu uyuşukluk gittiği için hissetmeye başladım yoksa. Köklerden yeni saçların çıkmasıyla oluşan kıpırdanmalar mı?
ben şu an ekim yapmadan önceki kafadayım. sanki bişey olmamış gibi  :D  bir kaç ay sonra çıkıp çıkmayacağını kestiremeyiz. beklemek gerek...  uyuşukluk sızı konusunda bende öyle bişey olmadı. şu anda da yok. ben de çok kaşıntı oluyor. ekim yapılan yan taraflara dokunduğumda kaşıntı yoksa bile kaşıntı başlıyor. nasıl iş anlamadım . eda hanıma falan yazabilirsin. ama bence normal durumdur. sorun olacağını sanmam.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 06 Kasım 2019, 17:00:01 »
bekleyip göreceğiz  :D benim üst yanlar da hafif geriye çekinik ama bana ekim yapmadılar. şakak ekimi zor yerdir. uzama yönleri falan. ilk görüntüye aldanma renk tonu falan zamanla oturacak...
Aynen dostum yönleri falan çok güzel ayarlamışlar geriye doğru güzel orijinal yapmışlar fakat işte kafaya banana takmıyorsun ekimden sonra ödem iniyor yüze göze, yan yatamıyorsun falan bakalım umarım o çileye değer sonuç alırız

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 06 Kasım 2019, 17:02:59 »
Daha önce okumuştum çok rahatsız ederse kaşınma soğuk suyun altına tutun diye ama kendim denemedim henüz o evreye gelmedim hlntell ve diğer tecrübeli arkadaşlara veya burcu hanıma danışabilirsin dostum

royal

• Full Member
« Yanıtla #86 : 19 Kasım 2019, 22:30:24 »
2 ay oldu sayılır. sağ ve orta kısımda şoktan kalanlar var biraz. daha çok erken olduğunu biliyorum :) fakat bu kurtulanlar form alınca azda olsa hareketlilik katacak gibi...

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 20 Kasım 2019, 00:52:30 »
Iyi atlatmışsın en azından kalanlar var elimde güzelde görünür uzayınca nedir bunun sırrı dostum 😁

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 20 Kasım 2019, 12:16:59 »
Kendi saçların toparlama evresinde sürecin hareketli umut vadediyor:) hayırlısı diyelim
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #89 : 20 Kasım 2019, 13:19:28 »
Iyi atlatmışsın en azından kalanlar var elimde güzelde görünür uzayınca nedir bunun sırrı dostum 😁
teşekkürler. inşallah iyi olur. bekleyip göreceğiz..

Facebook Twitter Instagram