Gönderen Konu: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül  (Okunma sayısı 45416 defa)

royal

• Full Member
Ynt: Dr. Serkan AYGIN Clinic 23 Eylül
« Yanıtla #61 : 14 Ekim 2019, 21:02:58 »
Benimde 20.gunumde şok dökülme başlamıştı. Şuan 32.gunumdeyim halen devam ediyor :D usta ilk başta çubuk gibi dökülüyor ama 25.gunden sonra l ve j şeklinde dökülmeler baslicak panik yapma yani  :D ben çok araştırdım o L ve j seklinde dökülenler fire degil
aynen öyle imiş katlanacaz 😐 mecburen😀

royal

• Full Member
« Yanıtla #62 : 14 Ekim 2019, 21:07:20 »
şok dökülme  hepsini götürecek :D durum belli oldu artık hayırlısı ile hepsi çıkar inşallah :)
o kadar mı belli ? :)))  nasıl anlaşılıyor :D
hayırlısı valla ama eskiler biraz uzasın öyle dökülsün inşallah dökülecekse 😅  dokunduğumda çok gelmiyor başından beri halbuki. belki yıkamada farketmiyorumdur. yıkamada gidiyordur.  benim aklımda da sanki uç saç çizgisinde en kötü çizgide kalanlar olacak gibi :) bekleyip gözecez. sıkıntılı işler sonu iyi olsun diye sabredecez :) herkesin dediği gibi en zor aşaması heralde şok süreci olacak  :P

royal

• Full Member
« Yanıtla #63 : 20 Ekim 2019, 21:46:36 »
25. gün en son biraz düzgün görüntünün kaldığı gün  :D

royal

• Full Member
« Yanıtla #64 : 20 Ekim 2019, 21:48:09 »
1 ay doldu şok aldı götürdü :)) ekim öncesi var olan saçları da biraz etkilediğini düşünüyorum.

royal

• Full Member
« Yanıtla #65 : 20 Ekim 2019, 21:51:18 »
tecrübeli arkadaşlar cevaplayabilir mi ? kafam bazen iyice kaşınıyor. elimi de tutamıyorum. tırnaklama falan yapmıyorum ama elimi çok başıma götürüyorum. saç uzama yönlerine doğru hareket ettiriyorum. sürtme falan kesinlikle yok ama bunun zararı olur mu ?

ilhanno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #66 : 20 Ekim 2019, 22:41:04 »
tecrübeli arkadaşlar cevaplayabilir mi ? kafam bazen iyice kaşınıyor. elimi de tutamıyorum. tırnaklama falan yapmıyorum ama elimi çok başıma götürüyorum. saç uzama yönlerine doğru hareket ettiriyorum. sürtme falan kesinlikle yok ama bunun zararı olur mu ?

Herhangi bir sıkıntı olmaz. 33.gunde doktora gittim prp yaptırmak amaçlı doktor ıslak bezle saçlarımı sildi bastırarak.  Sorun yok saçların çoktan kaynadı saçlarımı yıkarken de normal yikamani yapabilirsin dedi

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #67 : 21 Ekim 2019, 00:07:02 »
şok almış götürmüş ama saçlar nokta nokta yerlerinde duruyor  :) umarım tez zamanda çıkarlar.

H3isenberg

• Full Member
« Yanıtla #68 : 21 Ekim 2019, 08:53:04 »
Seninkiler temizlenmiş bende saç derime yapışmış gibi duruyor yıkarken bile hafif hafif dokunduğumdan dökülmüyorlar :/ Bir an önce geçse şu dönem.

royal

• Full Member
« Yanıtla #69 : 21 Ekim 2019, 12:56:02 »
şok almış götürmüş ama saçlar nokta nokta yerlerinde duruyor  :) umarım tez zamanda çıkarlar.
aynen hocam dikkat etmişsin :D ya deriden kaynaklı ya da başka sebep bilemiyorum ama çubuk şeklinde kırılıp döküldüler. ama dediğin gibi nokta şeklinde kaldılar. inşallah tez zamanda iyi sonuç alırım. teşekkürler :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 21 Ekim 2019, 18:44:30 »
Şok güzel vurmuş :) bu arada profil resmin olay:)
Global Moderator

royal

• Full Member
« Yanıtla #71 : 21 Ekim 2019, 22:11:29 »
Seninkiler temizlenmiş bende saç derime yapışmış gibi duruyor yıkarken bile hafif hafif dokunduğumdan dökülmüyorlar :/ Bir an önce geçse şu dönem.
hergün yıkadım nerdeyse. elimle de dokunuyorum. öylece kırılıp döküldüler. aşırı narin davranmaya gerek yok artık. kafa derisine masaj olur hem böylece...

royal

• Full Member
« Yanıtla #72 : 22 Ekim 2019, 15:18:44 »
Şok güzel vurmuş :) bu arada profil resmin olay:)
aynen geçen ki tespit tuttu :D profil resmi daha da değişik bişey bulacam :D

royal

• Full Member
« Yanıtla #73 : 27 Ekim 2019, 18:24:22 »
bu siyah nokta gibi olanların hepsi şok dökülme sonrası kırık kalanlar mı ? daha süreç çok erken azda olsa hareketlenme mi olabilir? bazı kişiler 3 ay şok sürebilir bazıları ise 40 gün sürer sürmez diyorlar ...  :D

H3isenberg

• Full Member
« Yanıtla #74 : 27 Ekim 2019, 19:23:31 »
Görüntü neredeyse aynı o siyahlar çubuk şeklinde dökülenlerin parçaları diye tahmin ediyorum. Ayrıca bende bir kaç gündür küçük küçük saç parçalarının döküldüğünü görüyorum.

Facebook Twitter Instagram