Gönderen Konu: Saç ekimi doktor tavsiyesi?  (Okunma sayısı 958 defa)

sy61

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi doktor tavsiyesi?
« : 21 Eylül 2019, 14:19:13 »
Arkadaşlar merhaba.

Saç ekimini bir kaç yıldır düşünüyordum, nasipse bu kış ektireceğim artık. Doktoru netleştirip süreci başlatmak istiyorum. son düzlüğe girerken doktor konusunda  sizlerin yorumlarını almak için bu konuyu açtım.

Aklımdaki doktor Zekeriya Kul idi. Hala daha öyle. Ancak forumda gördüğüm ekimler sonrasında Hakan Doğanay ve İlhan Serdaroğlunu düşündüm. Hakan Beyi, sakaldan da alım istediğini için eledim sayılır. Şuan Zekeriya bey ağır basıyor ancak ilk etapta sadece ön kısıma ekecek. İlhan bey ise tüm kısma ekim yapacağını ve toplamda 3500 greftin yeterli olacağını söylüyor. Gönül ister ki 3500 greftle boşluk tamamen kapansın ancak mevcut durumda zor ihtimal.

Resimleri aşağıda paylaşıyorum.

Zekeriya beyin ön kısma sık bir ekimi mi yoksa  İlhan bey ile komple bir ekim mi? Hangisi daha iyi sonuç verir ?

İlk resim ıslak arkaya taranmış hali, ikinci ve üçüncü ikinci resim kuru hali.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi doktor tavsiyesi?
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2019, 14:48:11 »
Ekime uygun kapatırsın saç sorunun kalmaz güzel bir ekimle diye düşünüyorum ama 2 seans da gerekebilir sen bende kafanda 2 seans olarak netleştir saç ekimini
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2019, 21:20:55 »
ben olsam ilhan serdaroğluna ektirmem ektirenlerin kafası kan revan içinde kalıyor doğrusu öyle korku filmi gibi macera yaşamak istemem  ;D
zekeriya kul iyi ama onunda bazı vakaları seyrek oluyor genede ikisi aradında kaldıysanız bence zekeriya kul daha iyi bir seçenek olur.

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2019, 22:47:46 »
Manuel alan birilerini bul dostum ama s. tulunaydan uzak dur

sy61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2019, 19:16:29 »
Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. Çok fazla yorum gelmese de genel kanı iki seans gibi. Açıkçası ön taraf sık olsun da  arka çok da önemli değil düşüncesi içerisindeyim.

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2019, 19:40:54 »
Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. Çok fazla yorum gelmese de genel kanı iki seans gibi. Açıkçası ön taraf sık olsun da  arka çok da önemli değil düşüncesi içerisindeyim.

2 ekim dusunuyorsan donor müsaitse  once komple yaptır  kalanda 2 senasta sıklaştırma  yaptiririrsin on bölgeye..

Facebook Twitter Instagram