Gönderen Konu: Institute of Hair-5000 graft  (Okunma sayısı 64836 defa)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair-5000 graft
« Yanıtla #135 : 14 Mart 2017, 13:30:36 »
Ben tepki göstermiyorum ki buraya karar verdiğim için anlaşma yaptığım yeri iptal bile ettim.ayrica hayatimda Istanbula hiç gitmedim sırf bunun için gideceğim malesef resimler ile fikir alışverişi olacak git gel yapamam.anlasip oyle gitmem gerekiyor.bu yil bitmeden anlaşma yapariz kısmetse..

Fshnky

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 16 Mart 2017, 00:37:18 »
flaslı tepeden veya gün ışığında foto atabilirmisin?
« Son Düzenleme: 17 Mart 2017, 12:54:30 Gönderen: Fshnky »

Anka008

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 16 Mart 2017, 01:01:33 »
Kaçgünlk bu abicim

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 16 Mart 2017, 10:10:59 »
Bu 126 günlük falan sanirim.konusu vardi arkadaşımızın. Dhi tekniğinde saclar 150 güne kadar coşuyor ama şok dökülme az oluyor.bu merkez ve koray hocanin ekiminde şok dokulmeden geriye sac teki kalmıyor istenen seviyeye biraz daha geç geliyor benim gozlemim bu.önemli olan sonuç..2 ay gec olsun ama hepsi çıksın.

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 17 Mart 2017, 13:28:38 »
Hocam yanlis anlama yazdigimi ama 12 martta en kisa zamanda foto cekecegim diye yazmissin fotograf soranlara.
Soracagim su: suz IOH ile anlasmalimisiniz? Konunuzu inceledim ve paylastiginiz fotolar, IOH merkezinde cekilmis fotolar (sadece 1 istisna var, plajda kendin cektin galiba).

Bi de baska bir dusuncem var. IOHdeki ekip K Erdogandan ayrilmis falan deniliyor. Bence anlasmali ayrilmislardir. K erdogan IOHda her ekilen ekimde bir miktar aliyirdor diye dusunuyorum.

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 17 Mart 2017, 14:03:08 »
Hocam yanlis anlama yazdigimi ama 12 martta en kisa zamanda foto cekecegim diye yazmissin fotograf soranlara.
Soracagim su: suz IOH ile anlasmalimisiniz? Konunuzu inceledim ve paylastiginiz fotolar, IOH merkezinde cekilmis fotolar (sadece 1 istisna var, plajda kendin cektin galiba).

Bi de baska bir dusuncem var. IOHdeki ekip K Erdogandan ayrilmis falan deniliyor. Bence anlasmali ayrilmislardir. K erdogan IOHda her ekilen ekimde bir miktar aliyirdor diye dusunuyorum.
😄😄😄 koray erdogan ıle IOH un alakası yok gurbet :) sadece yanında bir süre  çalısmıs kısıler o soyledıgın bıraz saçma olmus :))
Selam Hintell, yazdigimin herhangi bir delili yok elbette, sadece sahsi dusuncem. Ayrica anlasmalilar ise sen nerden bileceksin:) sen K Erdoganda ekim gerceklestirmis bir musterisin. Saygilar🖒

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 17 Mart 2017, 14:11:32 »

😄😄😄 koray erdogan ıle IOH un alakası yok gurbet :) sadece yanında bir süre  çalısmıs kısıler o soyledıgın bıraz saçma olmus :))
Selam Hintell, yazdigimin herhangi bir delili yok elbette, sadece sahsi dusuncem. Ayrica anlasmalilar ise sen nerden bileceksin:) sen K Erdoganda ekim gerceklestirmis bir musterisin. Saygilar🖒
  selam dostum .. böyle bir durum olsa  baska bır doktorun yanında degilde. Merkezi koray hocanın üstünden açarlardı  ve son olarak koray  hoca nın böyle bırseye ihtiyacınyokkı iyi her yanında  1 2 sene çalısan merkes açsın ozaman :) sence mantıklımı bu ilk degil daha öncede nagıhan adında bır hemşire açmıstı sonra  sanırım kötü sonucları oldu ve  kayboldu sonra kadın
« Son Düzenleme: 17 Mart 2017, 14:21:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 17 Mart 2017, 14:28:03 »

selam dostum .. böyle bir durum olsa  baska bır doktorun yanında degilde. Merkezi koray hocanın üstünden açarlardı  ve son olarak koray  hoca nın böyle bırseye ihtiyacınyokkı iyi her yanında  1 2 sene çalısan merkes açsın ozaman :) sence mantıklımı bu ilk degil daha öncede nagıhan adında bır hemşire açmıstı sonra  sanırım kötü sonucları oldu ve  kayboldu sonra kadın
Valla bence cok mantikli aslinda. Koray hocanin eski ekibi diye reklam yapip bir cok musteriyi cekebilirler. Nagihani bilmem ama IOH iyi sonuc aliyor gibi. Belliki K Erdoganin fiyati Turkiyede yasayan vatandas icin oldukca pahali. IOH hem iyi ekiyor hrm Erdogsnin eski ekibin Bi dr makul fiyata ekiyorlar. Sanki Turkiyedeki musterilere yonelik bir metkez. Erdogsnin boyle bir seye ihtiyaci olmayabilir ama onunda bir kapasitesi var (gundr 1 musteri, bilemedin 2 musteri olsun) neyse bu benim dusuncem. Dogru olabilir yanlisda olabilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 17 Mart 2017, 14:31:51 »

Valla bence cok mantikli aslinda. Koray hocanin eski ekibi diye reklam yapip bir cok musteriyi cekebilirler. Nagihani bilmem ama IOH iyi sonuc aliyor gibi. Belliki K Erdoganin fiyati Turkiyede yasayan vatandas icin oldukca pahali. IOH hem iyi ekiyor hrm Erdogsnin eski ekibin Bi dr makul fiyata ekiyorlar. Sanki Turkiyedeki musterilere yonelik bir metkez. Erdogsnin boyle bir seye ihtiyaci olmayabilir ama onunda bir kapasitesi var (gundr 1 musteri, bilemedin 2 musteri olsun) neyse bu benim dusuncem. Dogru olabilir yanlisda olabilir
yanlıs bır düşünce dostum emın ol Alakası yok koray hoca nın Asmedde ekım yaptırdıgım için durumu ben bılıyorum oyüzden soluyorum sanada Alakası yok bunu Ioh da ektiren arrkafaslarda biliyor
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 17 Mart 2017, 17:42:37 »
Iohair in şuanda tek albenisi, uygun sayılabilecek bir fiyata manuel ekim yapıyor olmaları. Yoksa Hintell in söylediği gibi, planlama, alım, ekim, hiçbirinin asmed ile alakası yok. Bütçe meselesi tabiki. İsteyen ıohairi tercih edebilir ama asmedle kıyaslanması büyük hata olur.
🏇🏇

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 17 Mart 2017, 18:23:35 »
Iohair in şuanda tek albenisi, uygun sayılabilecek bir fiyata manuel ekim yapıyor olmaları. Yoksa Hintell in söylediği gibi, planlama, alım, ekim, hiçbirinin asmed ile alakası yok. Bütçe meselesi tabiki. İsteyen ıohairi tercih edebilir ama asmedle kıyaslanması büyük hata olur.
  Operasyon süreçleri birbirine çok benzemekte bu merkezlerin aralarındaki farkları söylersen iyi olur açıkcası? Planlama alım ve ekim için?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 17 Mart 2017, 18:28:07 »
şahsen uygun sayılabilecek lafınızı Türkiye de yaşayan ve Tl ile maaş alan birisi olarak kabul etmiyorum. Euro ve dolar ile ekim yapan her yer kurnazlık yapıyor. 5 ay önce 30 bin tl ye koray hocada saç ektirecek birisi bugun 36 milyara anca ektirecektir. 5 ay da sırf tl değer kaybetti diye zam olmadan 6 bin tl zam yapılmış oldu. zaten bu iş böyle giderse zenginlerin yaptırabileceği bir estetik operasyon halini alacak. donör alanı iyi olanlar bi şekilde yırtar da zayıflar için imkansız hale gelecek fiyatlar yüzünden..fakir zengin edebiyatı değildir bu, bu ülkede maaş tl ise kira da estetikte tl olmalı..konunuzu kirletmek istemezdim kusura bakmayın..

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 17 Mart 2017, 18:33:56 »
  Operasyon süreçleri birbirine çok benzemekte bu merkezlerin aralarındaki farkları söylersen iyi olur açıkcası? Planlama alım ve ekim için?

aynen süreçler birbirine benziyor.bildiğimiz kadarıyla asmedde sadece koray hoca kanal açıyor ve planlamayıda koray hoca yapıyor.onun dışında asistanlar ekimi ve greft alımını yapıyorlar.başka bilmediğimiz birşey varmı?

mmk2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 23 Mart 2017, 20:39:54 »

Tek kelime ile sacma bir yorum bence en nazik ifade ile soyluyorum, yok ioh ile anlasmalimisiniz felan, ben haziran gibi iohda yaptiracagim isini iyi yapan insan her zaman kendini belli eder, ioh tanimam etmem sadece bir defa gorusmeye gittim bende guven uyandirdi isini cok titiz yapan bir yer izlenimi edindim.

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 23 Mart 2017, 21:25:16 »
Hocam çok güzel olmuş saçalr çok beğendim. güle güle kullanının :)

Facebook Twitter Instagram