Gönderen Konu: Institute of Hair-5000 graft  (Okunma sayısı 64862 defa)

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair-5000 graft
« Yanıtla #45 : 11 Ekim 2016, 14:32:24 »
Pek çok kişinin reklam olduğunu düşünmesi hevesimi kırdı açıkçası ama yine de 5.ay fotolarımı paylaşacağım. Bu arada her ay kontrole gitmeye çalışıyorum o yüzden koyduğum fotolar orada çekilmiş ve bana gönderilmiş olan fotolar.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 13 Ekim 2016, 16:47:45 »
Daha zaman var saclarin güçlenmesi için. Takviye olarak kullandığınız bir ilaç var mi?
Ekim merkeziniz gidişat hakkında neler söylüyor.

Burak Erkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 14 Ekim 2016, 16:38:56 »
Gidip aynı yerde yani saç ekim merkezinde resim çektirip buraya atarsan reklam olduğu tabi söylenir . Şu olmuş olabilir Ekim'inde reklam karşılığı indirim yapılmış olabilir bu Da çok normal . Zamanında HLC kliniği de resim paylaşımı karşılığında 0,25 Euro indirim yapıyordu . Ekimin hayırlı olsun diyelim . Yine de resim paylaşında foruma katkı olabilir

lactobacillus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 15 Ekim 2016, 22:53:54 »
ekim güzel olmuş takipdeyim.Konuyu çöplüğe döndürmeyin moderatör yok sanırım.Yeni kaliteli ekim yeri demek daha az masrafla bu iş bitecek demektir.Reklam diyenler neyin peşinde adam paylaşmış resimlerini son resimleri de paylaşır bakarız.gidip 5bin değil 2 bn ektiririz hoşumuza giderse tekrar uğrarız.Boş tartışamlara girilmesin.Arkadaş paylaşssın resimlerini.Ne güzel.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 15 Ekim 2016, 23:31:20 »
Bende aynı kanaatteyim gelişmeleri burada paylaşsın sonuca göre karar verilsin.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 11 Kasım 2016, 21:31:09 »
Güncel fotoğraf var mı?

Burak Erkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 14 Kasım 2016, 17:11:23 »
Can29 siteye 08.eylül de üye olmuşsunuz hiç yazdıklarıma bakmadan bana silahşör diye yazmışsınız  Ben yorum yapmışım 1 ay önce , bana saçmalama diyorsun. Kimse burda kimseye saçmalamayın diyemez . Yaptığınız ayıp . Herkes fikrini beyan ediyor.  Bir bakın ben hiç reklam yapıyorsun diye yazmış mıyım. Ayrıca reklam yapıyorsun diye yazana saçmalama denmez . Beğenin ya da beğenmeyin herkes herkese saygı gösterecek . Kaldı ki ben bu Ekim şirketi ile mail aracılığıyla görüşmüş birisiyim. Buradaki çoğu insanın Gayesi ömründe bir kez yaptırmayı düşündüğü Ekim işlemimden fayda sağlamak. Ben kimseyi rahatsız etmiyorum ve hakaret etmiyorum . Benim yazdığım yazıları etiketleyip bana saldırmayın . Rica ediyorum gereksiz şeyler bunlar

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 14 Kasım 2016, 22:28:02 »
Can29 siteye 08.eylül de üye olmuşsunuz hiç yazdıklarıma bakmadan bana silahşör diye yazmışsınız  Ben yorum yapmışım 1 ay önce , bana saçmalama diyorsun. Kimse burda kimseye saçmalamayın diyemez . Yaptığınız ayıp . Herkes fikrini beyan ediyor.  Bir bakın ben hiç reklam yapıyorsun diye yazmış mıyım. Ayrıca reklam yapıyorsun diye yazana saçmalama denmez . Beğenin ya da beğenmeyin herkes herkese saygı gösterecek . Kaldı ki ben bu Ekim şirketi ile mail aracılığıyla görüşmüş birisiyim. Buradaki çoğu insanın Gayesi ömründe bir kez yaptırmayı düşündüğü Ekim işlemimden fayda sağlamak. Ben kimseyi rahatsız etmiyorum ve hakaret etmiyorum . Benim yazdığım yazıları etiketleyip bana saldırmayın . Rica ediyorum gereksiz şeyler bunlar
siz ektirmek isteyenler ne demek ya ??? sen ektirmek istemiyorsan ne işin var bu forumda ? işin gücün koray erdoğanı övmek, ona buna çok bilmişlik taslamak .. yeter ya şiştim valla senden... 

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 15 Kasım 2016, 00:22:58 »
siz ektirmek isteyenler ne demek ya ??? sen ektirmek istemiyorsan ne işin var bu forumda ? işin gücün koray erdoğanı övmek, ona buna çok bilmişlik taslamak .. yeter ya şiştim valla senden...

şiştiysen söndürelim kardesımm ???  çok bılmıslık derken benım kadar bılıyosan sen konus bız senı dınleyelım kendını yeme orda :)
    Ben var a yok a öyle konuşmam senin gibi her yere atlamam kardeş... senin işten anlaman finas ve koraydan ibaretse vay haline...!! finas denen şeyin katkısı en a saç ekimi kadardır unutma. öyle saçları kalınlaştırayım yoğunlşatırayım bide 5000 greft ekeyim ondan sonra ekim başarısı diye ortalarda dolanayım! bu mudur saç ekimi? bak saç ekimi diyoruz farkındaysan finas + saç ekimi demiyoruz. neymiş var olan saçları korucakmış :)) var olan tüyleride kıl yapıo birader şimdi bu başarı korayın mı finasın mı??? bu finas denen zehiri kimseye önermiyorum ben kullandım gördüm günümü! aynı teraneleri okumaktan vazgeç kardeşim !! bak burada sadece koray yok :)) biraz daha araştır istersen de öyle konuş. he öyle söndürelim falan gibi sokak ağzı yapma. buradan bol keseden atmak kolaydır. kendin mi pilotsun kafan mı pilot !! dikkatli ol....

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 18 Kasım 2016, 17:59:27 »
Bunlar benim çektiklerim 6. ayım oldu

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 18 Kasım 2016, 18:03:39 »
Bunlar da kontrole gittiğimde klinikte çekilenler

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 18 Kasım 2016, 18:11:17 »
hocam güzel görünüyor ekimi hangi ay yaptırmıştınız

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 18 Kasım 2016, 22:57:01 »
altı aylık sonuça göre yorumlarsak açık alanı da göz önünde bulundurarak olabilecek en iyi planlama ile kapaticilik sağlanmış. Fakat seyrek mi evet ve yine bu kadar alan tek seansta ancak bu kadar doğal ve dengeli kapatılabilir. Henüz süreç devam ediyo bu da gösteriyor ki çıkışlar da devam edecek saçlar kısa üstelik uzadıkça ve hacim kazandıkça kapaticilik artacak ve daha yoğun bir görüntü oluşacak. Bence doğal ve başarılı bir ekim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 19 Kasım 2016, 13:17:11 »
Durumunuz guzel insallah daha da guzel olur. Yalniz klinik foto. Larindaki kurnazlik burada acikca ortada. Sizin asil sonucunuz o gunese karsi cektiginiz foto. Bu yuzden hic bir sac ekim merkezi tam manasiyla naturel bilgi ve resimler paylasmiyor. Keske öyle olmasalar ve sac ekimi yaptiran insanlari da hayal kirikligina ugratmasalar!!! Koray da dahil hic birine tam manasiyla guvenmiyorum. Hepsi ince hesaplar pesindeler. Sonucun aslını paylasinca para gelmeyecegini onlar da iyi biliyolar .

Burak Erkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 19 Kasım 2016, 20:39:36 »
Ekimin gidişatı gerçekten güzel görünüyor. Tabiki boşluklar var ama onlarda çıkışlar devam ettikçe kapanacaktır

Facebook Twitter Instagram