Gönderen Konu: Institute of Hair-5000 graft  (Okunma sayısı 64789 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair-5000 graft
« Yanıtla #150 : 24 Mart 2017, 09:56:16 »
Iohair in şuanda tek albenisi, uygun sayılabilecek bir fiyata manuel ekim yapıyor olmaları. Yoksa Hintell in söylediği gibi, planlama, alım, ekim, hiçbirinin asmed ile alakası yok. Bütçe meselesi tabiki. İsteyen ıohairi tercih edebilir ama asmedle kıyaslanması büyük hata olur.
  Operasyon süreçleri birbirine çok benzemekte bu merkezlerin aralarındaki farkları söylersen iyi olur açıkcası? Planlama alım ve ekim için?

aynen süreçler birbirine benziyor.bildiğimiz kadarıyla asmedde sadece koray hoca kanal açıyor ve planlamayıda koray hoca yapıyor.onun dışında asistanlar ekimi ve greft alımını yapıyorlar.başka bilmediğimiz birşey varmı?

Arkadaşlar süreç prosedürü her yerde aynıdır. Doktorları ve kurumları birbirinden ayıran şey, estetik anlayışları ve kullandıkları tekniklerdir. Koray Erdoğan'daki estetik, yani planlama anlayışı ile, eski hemşiresinin anlayışı aynı olabilir mi? Iohair'de de asistanlar ekiyor, Asmed'de de asistanlar ekiyor diyorsunuz, doğru, peki hangi teknikle ekiyorlar? Iohair forceps ile, Asmed KEEP ile... KEEP dünya çapında ses getiren bir buluş. Ben Iohair'in hizmet anlayışını beğeniyorum, forumu takip ediyorlar ve gerektiğinde mail atıp detaylı bilgi veriyorlar, müşteri ilişkileri bence çok iyi. Ama bu Asmed'e rakip olabilecekleri anlamına gelmez. Diğer arkadaşın kur ile alakalı söylediği şeye %100 katılıyorum. Burada haksız bir kazanç sözkonusu bence. ne yani ülkede yarın devalüasyon olup euro 5 liraya çıksa, 5000 greftlik bir ekim 62500 tl mi olacak...Bu işin hammaddesi olan greftler zaten bizde, doktorlar mal alıp mal satmıyorlar, Bence kur bu kadar artmışken, doktorların da %20-%25 oranında indirim yapmaları gerekirdi...

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 24 Mart 2017, 18:18:41 »
Iohair in şuanda tek albenisi, uygun sayılabilecek bir fiyata manuel ekim yapıyor olmaları. Yoksa Hintell in söylediği gibi, planlama, alım, ekim, hiçbirinin asmed ile alakası yok. Bütçe meselesi tabiki. İsteyen ıohairi tercih edebilir ama asmedle kıyaslanması büyük hata olur.
  Operasyon süreçleri birbirine çok benzemekte bu merkezlerin aralarındaki farkları söylersen iyi olur açıkcası? Planlama alım ve ekim için?

aynen süreçler birbirine benziyor.bildiğimiz kadarıyla asmedde sadece koray hoca kanal açıyor ve planlamayıda koray hoca yapıyor.onun dışında asistanlar ekimi ve greft alımını yapıyorlar.başka bilmediğimiz birşey varmı?

Arkadaşlar süreç prosedürü her yerde aynıdır. Doktorları ve kurumları birbirinden ayıran şey, estetik anlayışları ve kullandıkları tekniklerdir. Koray Erdoğan'daki estetik, yani planlama anlayışı ile, eski hemşiresinin anlayışı aynı olabilir mi? Iohair'de de asistanlar ekiyor, Asmed'de de asistanlar ekiyor diyorsunuz, doğru, peki hangi teknikle ekiyorlar? Iohair forceps ile, Asmed KEEP ile... KEEP dünya çapında ses getiren bir buluş. Ben Iohair'in hizmet anlayışını beğeniyorum, forumu takip ediyorlar ve gerektiğinde mail atıp detaylı bilgi veriyorlar, müşteri ilişkileri bence çok iyi. Ama bu Asmed'e rakip olabilecekleri anlamına gelmez. Diğer arkadaşın kur ile alakalı söylediği şeye %100 katılıyorum. Burada haksız bir kazanç sözkonusu bence. ne yani ülkede yarın devalüasyon olup euro 5 liraya çıksa, 5000 greftlik bir ekim 62500 tl mi olacak...Bu işin hammaddesi olan greftler zaten bizde, doktorlar mal alıp mal satmıyorlar, Bence kur bu kadar artmışken, doktorların da %20-%25 oranında indirim yapmaları gerekirdi...
Şimdi arenamedin prosedürü ile iohairin, asmedin prosedürü aynımı heryerde nasıl aynı olur bence yanlış biliyorsunuz. Her kliniğin kendine göre bir prosedürü vardır alım olsun ekim olsun bizim aradığımız fiyat performans ile kaliteli bir iş. Bu merkezin ekimlerndede bunu gözlemleyebiliyoruz ve manuel alım yapıyorlar zira ilgi alakadanda arkadaşlar memnun. Bende iletişime geçtim ve ilgili alakalı bir tavır gördüm. Asneddende iletişimde ilgi alaga gördüm. Gidip görüşücem hepsiyle.  Asmed ile iohairi kıyaslamak bence yanlış önemli olan kaliteli işlerin çıkması. Keeep diye bir tekniğinde sürekli reklamı yapılıyor ancak ben şahsen inanmıyorum inanılmaz etkilerine, önceden böyle bir şey yokmuş  sonuç olarak normal ekiliyormuş hepberaber sonuçları gözlemleyicez ancak  ben daha öncede fikrimi söylemiştim bence yenilik katmaları iyi farklı oluyorlar geliştirmek istiyorlar demekki ancak pazarlama çalışması gibi  çünkü zaten asmed iyi iş yapıyormuş ve dünyaca ünlü bir klinik olmuş.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 24 Mart 2017, 20:45:43 »
Kusura bakıcak bir durum yok ben kendi düşüncelerimi söyledim ekimden anladığımı iddaa etmedim etmemde herkesin fikrine saygım var.

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 26 Mart 2017, 09:55:35 »
Arkadaşlar merhaba, hiç bir şeye yorum yapmadan fotolarımı koyacağım. Bekleyen arkadaşlardan gecikme için özür diliyorum, ben şuan gayet memnunum, daha öncede söylemiştim mayıs ayında bir sıklaştırma operasyonu planlanıyor ama henüz netleşmedi.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 26 Mart 2017, 11:50:54 »
valla maşallah.tepe resmi yokmu sırma?

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 26 Mart 2017, 13:07:31 »
Harika gule gule tarayin :)

Matador01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 26 Mart 2017, 13:27:50 »
Sıklaştırmaya gerek bile yok. Bu hali bile gayet iyi maşallah ;D

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 26 Mart 2017, 13:49:00 »
Çok çok başarılı bi ekim darısı hepimizin kafalarına 😄

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 26 Mart 2017, 15:46:47 »
Arkadaşlar merhaba, hiç bir şeye yorum yapmadan fotolarımı koyacağım. Bekleyen arkadaşlardan gecikme için özür diliyorum, ben şuan gayet memnunum, daha öncede söylemiştim mayıs ayında bir sıklaştırma operasyonu planlanıyor ama henüz netleşmedi.
Maşallah hocam bu açıklığınıza rağmen alabilceğiniz max verimi almışsınız gayet doğal ve sık olmuş vertex alınana kaç graft ekim yapıldı acaba birde fotosu paylaşabilirmisiniz ayrıca finans desteği aldınızmı
Hayırlısı olsun

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 28 Mart 2017, 18:09:20 »
koyabileceğiniz en kötü fotoğrafı koyarmısınız yana taramadan boşluklar varsa açarak falan. bunu bir merakımdan soruyorum. internette gayet güzel fotolar görüyorum fakat canlı gördüğüm ekimler önden bakarsan hafif normal ama devamlı önden görmediğim için üstlerden falan çok seyrek duruyor. ekimim diye bağrıyor bazıları.

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 06 Nisan 2017, 20:39:09 »
vayy sonradan sırma dostum tamda sırma olmus vallhı ıyı gıdıyordu super olmus bencede ıkıncıye gerek yok ama mukemmel ustu olur bır sıklastırmayla... ama benımkı gıbı olmaz sırma :D kendıne ıyı bak :)

kucukkucuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 06 Nisan 2017, 20:45:20 »
NESİ SÜper arkadaşlar ekilen grafte bakın sıklığa bakın. Bu ışıkta herkesin saçı yoğun çıkıyor.gölgede ve ters ışıkta üstler gözüküyor buna dikkatli bakarsanız açıkları görürsünüz.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 06 Nisan 2017, 20:50:38 »
Hocam ilaç falan kullandınız mı ya da şuan kullanıyor müsünüz

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 06 Nisan 2017, 21:10:08 »
NESİ SÜper arkadaşlar ekilen grafte bakın sıklığa bakın. Bu ışıkta herkesin saçı yoğun çıkıyor.gölgede ve ters ışıkta üstler gözüküyor buna dikkatli bakarsanız açıkları görürsünüz.
Benzer bir örnek sen bize göster gözümüz gönlümüz şenlensin.

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 06 Nisan 2017, 21:11:52 »

:D

Facebook Twitter Instagram