Gönderen Konu: Dr Bilgehan Aydın mavi serum saç çıkaran losyonlar  (Okunma sayısı 4181 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dr Bilgehan hoca saç çıkaram losyon kullanıcılarını uyarıyor önemli bilgi paylaşmak gerek izleyin

My Precious

• Hero Member
Ynt: Dr Bilgehan Aydın Uraw mavi serum saç çıkaran losyonlar
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2019, 15:08:36 »
Dr Bilgehan hoca saç çıkaram losyon kullanıcılarını uyarıyor önemli bilgi paylaşmak gerek izleyin
Şimdi hocam videonun ortalarında beyin kanaması cilt kanseri falan demiş....
Bunu bilemez bununla ilgili bir çalışma yapmadan bunu bilemez ancak konuşur.
Mavi iksire gelirsek.Yüksek ihtimalle içinde minox+fin ya da minox+estradiol tarzı trans bireylerin kullandığı ilaçlar var.
3 aydır oral fin kullanmama rağmen hala incelen saçlarım nw6 olan adamın 2 aylık kullanışında benden iyi hale geliyorsa o ilacın içindeki fin oranını düşünün.
Uyarmayı yapmakta haklı ama dediğim gibi yan etkileri biraz sallamış bunun için en az 6 ay çalışma yapması lazımdı

hyperKel

• Hero Member
Ynt: Dr Bilgehan Aydın Uraw mavi serum saç çıkaran losyonlar
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2019, 19:16:01 »
bence yan etkileri konusunda abartılı konuşmamız .millet harıl harıl ne olduğu belirsiz bu şeyleri kullanıyor, başlarına bir iş gelecek farkında değiller.böyle konuşmasa bizim millet anlamaz ,abartılı konuşmakla en doğrusunu yapmış .

Sunrise

• Full Member
Ynt: Dr Bilgehan Aydın mavi serum saç çıkaran losyonlar
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2019, 21:17:13 »
Bu konuya Hairforte sprey, Avesin sprey gibi ürünler girmiyor değil mi çünkü bunlar eczanelerdede satılıyor sanırım

Bu mavi serum gibi el altından satılan şeyler değil

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2019, 22:44:38 »
Bu konuya Hairforte sprey, Avesin sprey gibi ürünler girmiyor değil mi çünkü bunlar eczanelerdede satılıyor sanırım

Bu mavi serum gibi el altından satılan şeyler değil

aslında giriyor dr bey dolaylı olarak minoxilin zararlarındanda bahsetmiş.

tudors

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2019, 01:22:29 »
aslında giriyor dr bey dolaylı olarak minoxilin zararlarındanda bahsetmiş.

böyle zararları varmı minoxilin ilk defa duyuyorum.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2019, 02:00:26 »
 15 - 20 yıl minoksidil kullanan insanlar var. Minoksidil simdiye dek hangi insanda beyin kanamasına sebep olmuş? Kendisi galiba ekim veya prp, mezoterapi yapıyor. Ekmeğinin önünde engel görüyor.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2019, 15:10:34 Gönderen: Hintell »
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2019, 00:51:09 »
, 15 - 20 yıl minoksidil kullanan insanlar var. Minoksidil simdiye dek hangi insanda beyin kanamasına sebep olmuş? Kendisi galiba ekim veya prp, mezoterapi yapıyor. Ekmeğinin önünde engel görüyor.

hepsi yalan nerde 15,20 sene minoxil kullanan insan.3 sene her gün düzenli minoxil kullan bakalım kalbin dk 70 atıyorsa 100 den aşağı inmez bu sefer,minoxil öyle zannedildiği gibi masum bir ilaç değil.insanlar genelde kısa süreli kullandıkları için yan etki görmüyorlar görenlerde durumun farkında değil kalp hastası oldum sanıyorlar.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2019, 15:10:51 Gönderen: Hintell »

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Eylül 2019, 01:06:19 »
hepsi yalan nerde 15,20 sene minoxil kullanan insan.3 sene her gün düzenli minoxil kullan bakalım kalbin dk 70 atıyorsa 100 den aşağı inmez bu sefer,minoxil öyle zannedildiği gibi masum bir ilaç değil.insanlar genelde kısa süreli kullandıkları için yan etki görmüyorlar görenlerde durumun farkında değil kalp hastası oldum sanıyorlar.

Sadece bu forumda 8 yıl kullanan var. Ben 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Gittiğim doktorun 12 13 yıllık hastaları var. Yabancı forumda 20 yıl kullanan var. Minoksidilin bana şimdiye dek herhangi bir yan etkisi olmadı. Üstelik bende 16 yildir seboreik dermatit var. Buna rağmen dermatiti bile ekstra arttırmadı.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2019, 14:49:48 »
Sadece bu forumda 8 yıl kullanan var. Ben 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Gittiğim doktorun 12 13 yıllık hastaları var. Yabancı forumda 20 yıl kullanan var. Minoksidilin bana şimdiye dek herhangi bir yan etkisi olmadı. Üstelik bende 16 yildir seboreik dermatit var. Buna rağmen dermatiti bile ekstra arttırmadı.

minoxil dermatite iyi gelir genelde kanlanmayı arttırdığı için ama minoxil o kadar uzun süreli kullananlar olduğuna bende inanmıyorum bakma sen öyle söylediklerine.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2019, 21:27:00 »

😁😁😁
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2019, 21:58:46 Gönderen: Hintell »

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2020, 16:42:28 »
Kendisi müşterilerine neden hep avesin sprey öneriyor sağlık bakanı onaylı ve sağlıklı saç çıkarıcı mi  : )

myrebel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2020, 22:01:03 »
3 ay dutasterid kullandım oral  ereksiyon sorunu olmuştu bıraktım. Bıraktıktan sonra gecti. Min-dut kullandim dermarollerle oda etki etmedi miracle kullandim oda cikarmadi saç. Valla  kafamıza sürdüğümüz seyler çok yan etki yapacagini düşünmüyorum.  Bulabilsem gercekten mavi losyon. Affetmem kullanirim ama orjinalini bulmak çok zor. %40 oraninda minoxdil  finasterid falan olan losyondan lazım bana. 1 haftaya kendim hazırlayacam losyonumu  minoxil içine 10 tane dutasterid kapsül. Bide finasteridi toz hale getirip ekliyecem. 6 ay sabah akşam dermarollerle kullanicam yaninda biotin hap kullanacam bakalim ne olacak. Keske mavi suyun en agirini etkilisini bulabilsem affetmem hemen alirim basarim kafaya

BulentKfksli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2020, 23:16:04 »

Kardeş kabak çekirdegi yagini hangi marka kullanıyorsun? Yan etkisi var mi?

yasin_92

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2020, 23:16:57 »
iyi güzelde neden bi Allah ın kulu eleştireceğine şu ürünü laboratuvara sokmuyor bir türlü anlamıyorum

Facebook Twitter Instagram