Gönderen Konu: SAKAL EKİMİ yaptıran tavsiye  (Okunma sayısı 4458 defa)

köylü

• Full Member
Ynt: SAKAL EKİMİ yaptıran tavsiye
« Yanıtla #15 : 06 Kasım 2019, 16:41:49 »
Dostum gelecek planını iyi yapmanız lazım. Biz burada fikrimizi paylaşıyoruz, kararı verecek olan sizsiniz. Benim de yaşım 32 saçımın şakakları sizin gibi açık ancak halen gelecek planımı saç dökülmesi üzerine yapıyorum. Sizin sakalınız hiç yok gibi, sakal ektirecekseniz greftlerinizin büyük bölümü sakala gidecektir. Bu kadar açık ala6na ben doğal sakal ekileceğine de açıkcası inanmıyorum. Tabi karar sizin ancak ben saç dökülmesi ilerleyen dönemlerde yaşacakmışsınız gibi düşünüyorum.
peki dostum saç icin ne önerirsin dökülmesini engellemek ve güçlendirmek icin

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 07 Kasım 2019, 01:46:15 »
peki dostum saç icin ne önerirsin dökülmesini engellemek ve güçlendirmek icin

Öneri vermektenn ziyade bu iş hakkında tecrübelerim yalnızca kendi kullandığım takviyeler üzerine. Kendim saç dökülmemi finasterid ile durdurdum, yanetkileri fazlaca olan bir takviye araştırabilirsiniz. Ya da dökülme fazla değilse Xpecia tarzı vitaminlerde denenebilir. Ancak açık olan bölüme ekim yapılması lazım bu takviyeler ancak mevcut saçlarınıza fayda sağlar. Sakal içinde dediğim gibi açıklık çok fazla iyi düşünülmesi lazım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

köylü

• Full Member
« Yanıtla #17 : 10 Kasım 2019, 19:44:54 »
peki sakal degilde saç ve bıyık ekimi yaptırsam aynı anda nasil olur ?

köylü

• Full Member
« Yanıtla #18 : 11 Kasım 2019, 16:05:58 »
Dostum önemli olan doğru işlemin olması acele olması değil
peki sakal değilde bıyık ve saç ekimi yaptırsam nasıl olur ?

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 11 Kasım 2019, 19:16:38 »
bulaşma kardeşim böyle iyisin doğal durmaz sonra.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2019, 11:42:46 »
peki sakal değilde bıyık ve saç ekimi yaptırsam nasıl olur ?
senin yerinde olsam sakal bıyık hiç bulaşmam mahvederler gibime geliyor iz felan kalır neme lazım boyle daha iyi hem keske bendede olmasa her gün traş olmasak;)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2019, 16:54:44 »
senin yerinde olsam sakal bıyık hiç bulaşmam mahvederler gibime geliyor iz felan kalır neme lazım boyle daha iyi hem keske bendede olmasa her gün traş olmasak;)
insanlar için olmayan ya da az olan şey değerli oluyor. Arkadaşın sakal istemesi gayet doğal bi durum. Bizde saç yok saç çıkarmak için bir sürü külfet altına giriyoruz. Çıktıktan 1 sene sonra belki artık önemsemeyeceğiz. Çoğu saçlı sakallı arkadaş elindekilerin farkında değil, yaa saç ektirip ne yapacan ben hayatta yaptırmam falan diyolar. Ama saçınızın üstünü kazıtın yanlar kalsın o şekilde yaşayın bakalım diyorum, o zaman anlıyorlar halimizden. Özetle insan kendini nasıl görmek istiyorsa onun peşinden gitmeli riskse risk almalı bence.

Facebook Twitter Instagram