Gönderen Konu: SAKAL EKİMİ yaptıran tavsiye  (Okunma sayısı 4462 defa)

köylü

• Full Member
SAKAL EKİMİ yaptıran tavsiye
« : 18 Eylül 2019, 09:42:35 »
Bursada yasıyorum sakal ve saç ekimi yaptırmak istiyorum sakallarım yok denecek az dr Murat kücüktasla görüstüm 3 bin gref ekeriz dedi gref tanesi 4 tl yani 12 bin tl saçda ektirmek istiyorum önden yanlar biraz açik orayada 2 bin gref gider dedi ama 2 sini bi arada yapamam donör bölgen cok zarar görür birinden birini seç dedi tavsiyeniz nedir

köylü

• Full Member
Ynt: SAKAL EKİMİ yaptıran tavsiye
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2019, 13:09:48 »
sakallar bu halde

köylü

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2019, 13:10:28 »
saçın durumu bu

köylü

• Full Member
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2019, 13:11:40 »
donör bölgede bu yardımcı olursanız sevinirim

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2019, 13:46:19 »
sakala hiç girme bence  suratını bozdurma  saç ekimi içinde acele etme formu iyice bir araştır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2019, 14:06:00 »
alan çok fazla Hakan Doğanaya bır danış istersen https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9387.0
Global Moderator

köylü

• Full Member
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2019, 15:19:12 »
alan çok fazla Hakan Doğanaya bır danış istersen https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9387.0
    Hem saç hem sakal ağır gelirmi hem bana hem donör bölgeye olmusken 2 si bi arada olsun bikerede cıkayım isin icin diye düsünüyorum ama bilmiyorum  :-\

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2019, 16:11:47 »
Onu doktorla konuş 2 gün sürer sanırım ama senin sakalın baya ekilmesi gerek önce sakalı hallet 3 ay sonra saçı yaptır daha iyi olur
Global Moderator

köylü

• Full Member
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2019, 16:16:16 »
Onu doktorla konuş 2 gün sürer sanırım ama senin sakalın baya ekilmesi gerek önce sakalı hallet 3 ay sonra saçı yaptır daha iyi olur
doktorda öyle dedi ama yaza yetissin istiyorum 2 side dügünüm var agustos gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2019, 16:23:34 »
Dostum önemli olan doğru işlemin olması acele olması değil
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2019, 22:48:19 »
Değişik bir genetik. Genelde sakalı olmayanların saçı oluyor. Sende ikiside yok. Sakala girme saçını düzelttir o greftlerle kardeş

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Kasım 2019, 08:14:30 »
Saçı ektir sakala minox sür problem çözüldü

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 04 Kasım 2019, 09:22:07 »
Merhaba saç dökülmeniz ilerleyen dönemlerde olacak gibi görünüyor. Bu nedenle elinizdeki stokları sakala harcamayın derim. 3000 greft sakala 2000 greft saça harcasanız ileri de olası bir dökülmede pişman olabilmeniz muhtemel. Sakal ekimi yaptıranlar genelde saç dökülmesi yaşamayan kişiler ya da  bölgesel köselik yaşayan kişiler. Ayrıca genetiğinizde köselik varsa, yani yaşınız belli bir yaşın üstündeyse ve sakallarınız çıkmamışsa suratınıza ne sürerseniz sürün kök olmadığı için sakalınız çıkmaz. Damar genişletici takviyeler varolan kökleri güçlendir ya da uyandırır. Saç ekim için forumda araştırma yapabilirsiniz, bir çok seçenek mevcut kendinizi Bursa ile sınırlandırmamalısınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

köylü

• Full Member
« Yanıtla #13 : 05 Kasım 2019, 11:30:41 »
iyice kel yaptınız beni ya :) yasım 33 bu saatten sonra ilaclada olsa sakal cikmaz diye tahmin ediyorum sülalede kösede yok ben niye böyle oldum bende anlamıs deyilim  saca gelincede biraz daha dökülür ama komple bi kellik olmaz diyorum babama bakarak ekime gelincede sakal benim icin daha önemli ama hala nereye yaptırmalıyım karar veremedim dogru düzgün bi örnekte yok

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 06 Kasım 2019, 02:23:24 »
Dostum gelecek planını iyi yapmanız lazım. Biz burada fikrimizi paylaşıyoruz, kararı verecek olan sizsiniz. Benim de yaşım 32 saçımın şakakları sizin gibi açık ancak halen gelecek planımı saç dökülmesi üzerine yapıyorum. Sizin sakalınız hiç yok gibi, sakal ektirecekseniz greftlerinizin büyük bölümü sakala gidecektir. Bu kadar açık alana ben doğal sakal ekileceğine de açıkcası inanmıyorum. Tabi karar sizin ancak ben saç dökülmesi ilerleyen dönemlerde yaşacakmışsınız gibi düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram