Gönderen Konu: ASMED Koray Erdogan 5538 greft 25/04/2019  (Okunma sayısı 37296 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Koray Erdogan 5538 greft 25/04/2019
« Yanıtla #106 : 31 Aralık 2019, 04:11:19 »
tamm sloocer beklenti icinde olmayalim newyorklukel arkadas icin dusuncen ne 8aydan sonraki haliyle 12ay arasinda fark yokmu yani forumun filozofu sloocer beyy

Tabi ki fark var... kendine ait olan saçları kalınlaşmış. Zaten ön çizgisi tutmuştu adamın, boşluk olarak sikayet ettiği bölgeler zaten son paylaşım yaptığı fotoğraftaki uzunluk, tarama şekli ve ışıkta belli olması mümkün değil. Saçları 8.aydaki şekilde kestirsin , aynı ışıkta foto çeksin yine memnun kalmadığı bölge aynı alan olacaktır ki zaten Kendiside belirtmiş “ücretsiz revizyon yaptıracağından”
Zaten senin ekimin sonucunu görmek için Filozof olmaya gerek yok biraz kafayı çalıştır birazda fotoğraf yorumlamayı öğren yeterli..
5538 greft aradan geçen 240 gün. Bu ekimin başarısını tartışmak için filozofmu olunmalı sence?
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2019, 09:51:15 Gönderen: sloocer »

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #107 : 31 Aralık 2019, 05:04:32 »
Kendi saclariniz ve ekimden sonraki görüntü cok kaliteli..ekim yeride göz önüne alindiginda dah iyi bir sonuc beklerdim acikcasi..
Bi ekim yerinde bu sac böyle sonuclaniyorsa bizim saclar tamamen sansa kalmis 🙈

Onleriacik

• Full Member
« Yanıtla #108 : 31 Aralık 2019, 09:34:04 »
8. Ayda biraz toparlama gibi sanki . Sol bölge biraz daha hızlı gelişmiş

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 31 Aralık 2019, 10:42:23 »
Geçmiş olsun hocam son zamanlarda ciddi başarısız sonuçlar mevcut inşallah toparlarlar .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #110 : 31 Aralık 2019, 16:01:58 »
Tabi ki fark var... kendine ait olan saçları kalınlaşmış. Zaten ön çizgisi tutmuştu adamın, boşluk olarak sikayet ettiği bölgeler zaten son paylaşım yaptığı fotoğraftaki uzunluk, tarama şekli ve ışıkta belli olması mümkün değil. Saçları 8.aydaki şekilde kestirsin , aynı ışıkta foto çeksin yine memnun kalmadığı bölge aynı alan olacaktır ki zaten Kendiside belirtmiş “ücretsiz revizyon yaptıracağından”
Zaten senin ekimin sonucunu görmek için Filozof olmaya gerek yok biraz kafayı çalıştır birazda fotoğraf yorumlamayı öğren yeterli..
5538 greft aradan geçen 240 gün. Bu ekimin başarısını tartışmak için filozofmu olunmalı sence?
verdigin engin bilgiler icin tesekurler sloocer gercekten bir sey beklememek lazim bisey degisceginide sannetmiyorum zaten iki gundur bende surekli fotolari karsilastiriyorum Sonuc hic ic acici degil ama umud etmek baska care yok

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #111 : 31 Aralık 2019, 16:09:30 »
Koray hoca dünya çapında bir doktor,türkiyede kurların etkisiyle türk hastalar gitmiyor veya gitsede forumda bahsetmemeleri Asmedin duraksadığı anlamına gelmez,benim operasyon günümde tek türk hasta bendim gerisi hep yabancıydı(İtalyan ağırlıklı,fransız,avustralyalı,alman) hatta avustralyalı hastayla tel nolarımızı almıştık hala paylaşım yaparız gelişimlerimizle alakalı.
tabii unsal senin saclar 10numara 5yildiz olmus koray hocayi oversin ya benim gibi sonu husran olan garibanlar ne yapsin koray hoca da ektiren ornek abysmo ve ben

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #112 : 31 Aralık 2019, 16:41:49 »
Ben de senin adina umutluyum dostum. Moral olsun diye soylemiyorum. Epey sonradan gelisen saclar oluyor. Tabii gonul isterdi sen de 8. ayda rahatla ama durum bu, dedigin gibi cok ustune dusmeden beklemeye calismak lazim. Bol sabir.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 31 Aralık 2019, 17:03:05 »
Koray hocanın son zamanlardaki ekimlerinin kötü olduğuna inanmıyorum, yalnız bu örnek gerçekten başarısız olmuştur.

Koray hocanın nedenini bulup ücretsiz revizyon yapacağına inanıyorum, inanmak istiyorum..

Livorno çok geçmiş olsun, donör bölgen hırpalanmadığı için umarım daha başarılı bir ekim gerçekleştirirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 31 Aralık 2019, 17:30:32 »
Umarım 12 ay sonu daha güzel olur deşiğim gerçekleşir  onun dışında Asmed senin için her şeyi yapıcaktır. 12 ay sonunda iyi seneler mutlu yıllar dostum
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2020, 12:25:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 31 Aralık 2019, 23:32:41 »
Şahsen geçen hafta orda bulunan birisi olarak bende izlemlerimi yazmak istiyorum. Benimle beraber 5 hasta vardı, hepsiyle kısada olsa sohbetimiz oldu. Hepside asmedin iyi sonuçlarını görüpde dünyanın diğer ucundan gelmişlerdi. Yani günde 5 ekim, haftada 25, ayda 100, sende 1200 ekim (üç aşağı beş yukarı). Genelde iyi sonuç alanlar süreçlerini paylaşmıyorlar. Bunların arasında elbette kötü sonuç alan oluyordur, ama bi hesap edin ve araştırın gerek bu forumda veye başka yerli yabancı forumlarda. Bence yüzdesi çok çok düşük, kaldıki adam hastasının arkasında duruyor.
Ben burda kimsenin reklamına uyup gitmedim, gayet mantıklı karşılaştırmadan sonra orayı seçtim.
Asmed dahil saç ekim merkezlerinin hepisi asistan desteğiyle çalışıyor, sadece planlama ve kanal açmayı hocalar yapıyor, bence bu eskidende böyleydi.
Bence Livorno21 herşeye rağmen şanslı, eninde sonunda beklediği sonucu alacak.

Herkese mutlu yıllar

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 01 Ocak 2020, 01:27:08 »
Sac ekiminde hepinizin de bildigi veya tahmin edecegi gibi alim ve ekim kismi cok onemli. Sac kokunu zedelemeden almak, ayni sekilde hasar vermeden ekmek, disarida cok tutmamak lazim.

Basit mantikla, Asmed’in 2-3 yil onceki ekimlerinde de, su anki ekimlerinde de koklerin bekleme suresi ve iclerinde bekledigi solusyon ayni. Kanallari acan kisi ayni (Koray Hoca) ki kanallarin derinligi ve birbirine uzakligi cok onemlidir. Bu baglamda degiskenlere bakmak lazim. Degisen ne 2-3 yil oncesine gore? Saci alan ve eken takimlar.

Ikinci klinigin acilmasiyla beraber, Koray Hoca yeni alimlar yapti, yeni takimlar kurdu. Bunlara tabiiki gereken her turlu egitim ve destek verildi ama, tecrubeyi bir anda vermek mumkun degil. Tecrube zamanla kazanilan bir beceri, gokten zembille inmiyor. Bu yeni arkadaslar belirli tecrubeye erisene kadar bazen basarisiz sonuc almalari cok normal. Bu riski bilincli olarak Asmed’e giden herkesin gormus olmasi gerektigini dusunuyorum.

Son bir iki yildir, Asmed’in basarisiz ekim yuzdesinin arttigini yurt disi ve ici forumlara bakarak gormek mumkun. Bunun aksini iddia eden birinin de cikacagini zannetmiyorum. Onemli olan ekimin arkasinda durulmasi ve bedava revizyonlarin sansa birakilmamasi. Koray Hoca da eminim ki hicbir hastasini magdur etmez, etmiyor da. Yurt disi forumlarda ikinci ekimine giderken ucak parasi dahil hastanin cebinden hicbirsey cikartilmadigini gordum. Sadece Koray Hocaya ekim sonrasi ulasmakta sikayetciler ama gunde 5 ekim yapan bir yogunlukta Koray Hocaya ulasmanin da kolay olmamasi cok normal.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2020, 01:33:33 Gönderen: Kaya »

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 01 Ocak 2020, 01:29:39 »
kazım kardeş şu üstüne biraz daha para verip daha iyi ekim yapan yer neresi paylaşırsan hayrını gören arkadaşlar olur

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #118 : 01 Ocak 2020, 02:15:29 »
kazım kardeş şu üstüne biraz daha para verip daha iyi ekim yapan yer neresi paylaşırsan hayrını gören arkadaşlar olur

Şimdi yazıcam ama yukarıdaki yorumum üzerine  reklammış gibi duracak.yinede söyleyeyim perkütan tekniği kullanan heryer asmedden daha iyi bence asmedin daha özenli gözükmesi dışında Ekim tekniği açısından diğer Ekim merkezleriyle hiçbir farkı yok. Bu perkütan tekniği kullanan Muttalip keser Kaan Pekiner gibi isimler var başkaları da var  bir araştırın

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 01 Ocak 2020, 02:48:39 »
Merhaba arkadaşlar asmed dünya çapında bir merkez ama bencede bu ekim olmamış olmamış demek için erken filan diyen olacaktır ama zaman geçince göreceğiz ki sonuç aynı ,merkezin arkasında durup üzretsiz revizyon yapması tabini güzel ama bu zahmete bidaha girmek düşündürüyor beni

Facebook Twitter Instagram