Gönderen Konu: ASMED Koray Erdogan 5538 greft 25/04/2019  (Okunma sayısı 37332 defa)

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Koray Erdogan 5538 greft 25/04/2019
« Yanıtla #46 : 20 Eylül 2019, 02:10:15 »
Nasıl ki başaralı sonuçlarında koray hocayı tebrik ederek dünyanın sayılı saç ekimcisi olduğu söylemekte imtina etmediysek başarısız sonuçlar ve henüz süreci tamamlanmamakla birlikte umut vaad etmeyen ekimlerde de eleştiri yapılması koray hocanın başarılı bir ekimci olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca koray hocanın eleştiriye açık makul bir insan izlemini veriyor bana her ne kadar birebir tanımasam da .Birde  formda   son zamanlarda ASMED'in sonuçlarında başarı oranı düştü cümlesi dillendiriliyor  benim düşüncem bu konuda daha önce kendi ekibinde bulunan  Dilek Hocayla yıllarca birlikte saç ekim operasyonu yapmalarının verdiği tecrübe ve uyum vardı  Ama şimdi Dilek Hocanın   Alp hocanın ekibine geçmesi neticeside Koray hocanın yeni yardımcı asistanı ile bu geçiş sürecinde kazalar yaşadığı yönünde  sanki belki yanılıyor da olabilirim. Birde yüksek talebi karşılamak adına en  az iki günde yayılması gerekirken ekimin  tek güne sıkıştırılması veya günlük yüksek sayıda greft ekimi standartını biraz aşağı çekiyor gibi vb  nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Tabiki koray hoca durumun farkındadır markasına zarar gelmemesi için gerekli değerlendirmelerini ve tedbirlerini alıyordur. Bazı ekim sonuçlarının başarısızlıkla  neticelenmesi koray hocanın başarılarını asla gölgelemez elbette her kliniğin başarısız sonuçlanmış ekimi oluyor ama başarısı tescillenmiş kliniklerde  bu oran  yüzde 1 veya yüzde 2 seviyelerinden öteye gitmiyor.Birde hakkını teslim etmek gerekir koray hoca ekimin  başarısız sonuçlanması halinde   arkasında durarak ne gerekiyorsa elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor olması onun güvenilirliğinin ve kurumsallığın en güçlü kanıtıdır zaten.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #47 : 20 Eylül 2019, 02:24:11 »
Nasıl ki başaralı sonuçlarında koray hocayı tebrik ederek dünyanın sayılı saç ekimcisi olduğu söylemekte imtina etmediysek başarısız sonuçlar ve henüz süreci tamamlanmamakla birlikte umut vaad etmeyen ekimlerde de eleştiri yapılması koray hocanın başarılı bir ekimci olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca koray hocanın eleştiriye açık makul bir insan izlemini veriyor bana her ne kadar birebir tanımasam da .Birde  formda   son zamanlarda ASMED'in sonuçlarında başarı oranı düştü cümlesi dillendiriliyor  benim düşüncem bu konuda daha önce kendi ekibinde bulunan  Dilek Hocayla yıllarca birlikte saç ekim operasyonu yapmalarının verdiği tecrübe ve uyum vardı  Ama şimdi Dilek Hocanın   Alp hocanın ekibine geçmesi neticeside Koray hocanın yeni yardımcı asistanı ile bu geçiş sürecinde kazalar yaşadığı yönünde  sanki belki yanılıyor da olabilirim. Birde yüksek talebi karşılamak adına en  az iki günde yayılması gerekirken ekimin  tek güne sıkıştırılması veya günlük yüksek sayıda greft ekimi standartını biraz aşağı çekiyor gibi vb  nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Tabiki koray hoca durumun farkındadır markasına zarar gelmemesi için gerekli değerlendirmelerini ve tedbirlerini alıyordur. Bazı ekim sonuçlarının başarısızlıkla  neticelenmesi koray hocanın başarılarını asla gölgelemez elbette her kliniğin başarısız sonuçlanmış ekimi oluyor ama başarısı tescillenmiş kliniklerde  bu oran  yüzde 1 veya yüzde 2 seviyelerinden öteye gitmiyor.Birde hakkını teslim etmek gerekir koray hoca ekimin  başarısız sonuçlanması halinde arkasında durarak ne gerekiyorsa elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor olması onun güvenilirliğinin ve kurumsallığın en güçlü kanıtıdır zaten.

Cok haklisin. ASMED'e bu paralar bu yuzden veriliyor. Yoksa 4-5bin liraya da ekim yapan iyi hocalar var. Yuksek ucret riski minimize etmek icin veriliyor.

Dilek Hoca hala Koray Bey'e yardim ediyor diye dusunuyorum. Benim ekimimi Koray Hoca yapti sozde ama pek cok sefer Dilek Hanim da geldi, alinan graft sayisi kanal sayisini tutmadiginda fazladan kanallari Dilek Hanim acti. Bazi kontrolleri de yine kendisi yapti.

ASMED 2 ekip olusturup birbirlerinden tamamen ayirdigini pek dusunmuyorum.

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 20 Eylül 2019, 15:06:25 »
Cok haklisin. ASMED'e bu paralar bu yuzden veriliyor. Yoksa 4-5bin liraya da ekim yapan iyi hocalar var. Yuksek ucret riski minimize etmek icin veriliyor.

Dilek Hoca hala Koray Bey'e yardim ediyor diye dusunuyorum. Benim ekimimi Koray Hoca yapti sozde ama pek cok sefer Dilek Hanim da geldi, alinan graft sayisi kanal sayisini tutmadiginda fazladan kanallari Dilek Hanim acti. Bazi kontrolleri de yine kendisi yapti.

ASMED 2 ekip olusturup birbirlerinden tamamen ayirdigini pek dusunmuyorum.
Bencede hepsi birarada calisiyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #49 : 20 Eylül 2019, 15:11:28 »
5538 greft çok değilmi

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2019, 15:37:31 »
5538 greft çok değilmi
koray hoca ogle karar verdi bizde verilen karara uyduk istedigimiz gibi olsunda varsin cok olsun

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #51 : 20 Eylül 2019, 15:46:07 »
Sonuç  iyi Olsun da gerisi önemi  yok   hangi  ilaçlar  v.s kullanıyorsun

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 20 Eylül 2019, 16:12:05 »
Sonuç  iyi Olsun da gerisi önemi  yok   hangi  ilaçlar  v.s kullanıyorsun
finsater kullaniyorum sampuan olarak sebamed gunluk sampuani extra ilac felan almiyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 20 Eylül 2019, 17:11:04 »
Bu kafa yapısına bu sayı bana göre fazla .  Gidişat olumsuz gözüküyor fakat net bir yorum yapmak için 8. ayın sonunu beklemek lazım .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 20 Eylül 2019, 17:19:57 »
Bu kafa yapısına bu sayı bana göre fazla .  Gidişat olumsuz gözüküyor fakat net bir yorum yapmak için 8. ayın sonunu beklemek lazım .
Baska ekimlere bakinca banada oyle geliyor ama sabirla beklicegiz

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 20 Eylül 2019, 18:35:00 »
Kardeşim stres yapma kişiden kişiye süreç fark ediyor, 5 ayda çıkışlar yeni başlıyor onun için 8 ayın sonuna kadar sabırlı ol, inşallah istediğin gibi olur saçlar

Livorno21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 20 Eylül 2019, 23:10:01 »
Kardeşim stres yapma kişiden kişiye süreç fark ediyor, 5 ayda çıkışlar yeni başlıyor onun için 8 ayın sonuna kadar sabırlı ol, inşallah istediğin gibi olur saçlar
emin kardesim cok tesekurler sabirla 8 ayin dolmasini beklicegiz

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 20 Eylül 2019, 23:19:11 »
Nasıl ki başaralı sonuçlarında koray hocayı tebrik ederek dünyanın sayılı saç ekimcisi olduğu söylemekte imtina etmediysek başarısız sonuçlar ve henüz süreci tamamlanmamakla birlikte umut vaad etmeyen ekimlerde de eleştiri yapılması koray hocanın başarılı bir ekimci olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca koray hocanın eleştiriye açık makul bir insan izlemini veriyor bana her ne kadar birebir tanımasam da .Birde  formda   son zamanlarda ASMED'in sonuçlarında başarı oranı düştü cümlesi dillendiriliyor  benim düşüncem bu konuda daha önce kendi ekibinde bulunan  Dilek Hocayla yıllarca birlikte saç ekim operasyonu yapmalarının verdiği tecrübe ve uyum vardı  Ama şimdi Dilek Hocanın   Alp hocanın ekibine geçmesi neticeside Koray hocanın yeni yardımcı asistanı ile bu geçiş sürecinde kazalar yaşadığı yönünde  sanki belki yanılıyor da olabilirim. Birde yüksek talebi karşılamak adına en  az iki günde yayılması gerekirken ekimin  tek güne sıkıştırılması veya günlük yüksek sayıda greft ekimi standartını biraz aşağı çekiyor gibi vb  nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Tabiki koray hoca durumun farkındadır markasına zarar gelmemesi için gerekli değerlendirmelerini ve tedbirlerini alıyordur. Bazı ekim sonuçlarının başarısızlıkla  neticelenmesi koray hocanın başarılarını asla gölgelemez elbette her kliniğin başarısız sonuçlanmış ekimi oluyor ama başarısı tescillenmiş kliniklerde  bu oran  yüzde 1 veya yüzde 2 seviyelerinden öteye gitmiyor.Birde hakkını teslim etmek gerekir koray hoca ekimin  başarısız sonuçlanması halinde   arkasında durarak ne gerekiyorsa elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor olması onun güvenilirliğinin ve kurumsallığın en güçlü kanıtıdır zaten.

Son dönemdeki acılan konulara binaen söylüyorum idöl  hocamızın önlemini alması lazım ki oda görüp caresine bakıyodur. Nirvana olmak kolay olmamıştır dikkat etmek lazım.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 20 Eylül 2019, 23:47:11 »
Acaba merak ediyorum bazı bünyelerde saç ekimini vücüt reaksiyon gösterip kabul etmiyor mu ? Böyle bir olasılık mümkün mü ?

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 20 Eylül 2019, 23:55:02 »
Asmedin son zamanlarda aldığı sonuçlar korkutmaya başladı. Koray hocanın acilen bu gidişata dur demesi lazım

Facebook Twitter Instagram