Gönderen Konu: hair on plus  (Okunma sayısı 4517 defa)

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hair on plus
« : 15 Eylül 2019, 15:04:53 »
Bu ilaçı kullanan varmı duyan varmı iki kardeş kaldığım şehirde alıp kullanmış tepe bölgeleri saç çıkmış satışını normal vatandaş yapıyor bu ilaç hangi yerin bilen varsa söylesin

Sunrise

• Full Member
Ynt: hair on plus
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2019, 16:48:33 »
Ne mavi losyonmuş be 50 tane farklı adı var galiba :D

Bunlara vereceğiniz paraları biriktirin gidin saç ektirin bence

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2019, 19:47:10 »
Saçı çıkan var hemde kendim görmesem inanmazdım bu ilaca
Konhair saç ekimi saç ekimi şikayet

tolga94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2019, 02:59:24 »
uraw için iyi demiş bi arkadaşta bunlardan hangisi en verimlidir hangisini kullanmak lazım

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2019, 23:40:55 »
berberime sordum bu mavi serum hakkında bilgin varmı diye adam hair on diye bir mavi serum var onu çok kullanan var dedi .henüz sonuç alan yokmuş çoğu yeni kullanmaya başlamış ama kullananların hepsi paspal adamlar düzenli kullanacaklarını sanmıyorum dedi  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2019, 06:57:43 »
Bence öncelikle sorgulamanız gereken bu ürünlerin içeriğinde ne var. İnsanlar forumda finasteride, minoxil tarzı fda onaylı takviyelere öcü gibi bakarken böyle içeriği belli olmayan ürünleri kullanmayı düşünmek inanılmaz :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2019, 17:22:01 »
bu hair on plusı kullanan varmı acaba kullanan varsa yorum yazarsa memnun olurum.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2019, 23:40:41 »
bu hair on plusı kullanan varmı acaba kullanan varsa yorum yazarsa memnun olurum.

bırak kardeşim bu işleri artık mavi serum yorumu isteme  :D sana dedik bunların içeriği minox ve finans diye sen halen yorum istiyorsun ,bu hair on plusta işte böyle bir şey.
bak ben sana şimdi gizli formülü vereyim; bir şişe minoxil alıyorsun eczaneden ve bir kutuda proscar.proscar tabletleri ezip minoxil kutusunun içine atıyorsun biraz çalkalayıp dinlenmeye bıraktıktan sonra tülbent yada en iyisi kağıt filtre ike süzüyorsun .sonrada sabah akşam dört fıs sıkıyorsun bak nasıl saç çıkıyor orman gibi tabi herkeste çıkmasa bile dermaroller yaptınmı birde büyük ihtimalle çıkar.
Fakat sen bunu kullanınca önce hayaların ağrıyacak bir müddet sonra karşı cinsten hevesin kaçacak belki oğlanda yumuşayacak biraz falan  ;D buna değer diyorsan kullan .

tudors

• Full Member
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2020, 20:48:49 »
bu hair on plus farklı galiba kullanan bir tanıdığım var çok az saç çıkması olmuş ama cinsel yan etki yaptı diye bırakmış şimdi karşımda duruyor  :)
hair on plus yorumu ve deneyimi olumsuz bilginize.

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2020, 21:09:17 »
bir internet sitesi var tam komedi  ;D topikli öncesi sonrası fotoğraf paylaşımı varki tam evlere şenlik ancak gerizekalılar yer.
işin gerçeği bunları alanlar gerizekalı zaten onların yüzünden acaba böyle bir şey varmı diyerek az kafa patlatmadım  zamanında.

Facebook Twitter Instagram