Gönderen Konu: isveç klinik donör bölge  (Okunma sayısı 2588 defa)

Kazım

• Full Member
isveç klinik donör bölge
« : 15 Eylül 2019, 14:59:18 »
20 gün önce 2.ekimimi oldum manuel teknikle. Donör bölgede kızarıklık yahut sivilcelenme olmadı attığım resim ekimden sonra 5.gün donör bölge.. bugün yaklaşık 20 gün kadar oldu  donör fena gözükmüyor ama az da olsa boşluklar var merak ettiğim sizce daha toparlar mı yeni saçlar çıkar mı? yoksa son hali bu mu? Manuel ekimde de sağlıklı saçlar dökülüyor mu travma sebebiyle donör bölge de? donör çok travmatize olmadı sanki? Ne düşğnüyorsunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölge
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2019, 09:32:57 »
Yanlıs bir dönör  alımı çok dar bir bölgede çalışmışlar
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2019, 10:09:01 »
Nasil bir alim bu böyle yawwww.... gecmisler olsun...
Nerede ekimin yapildi?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2019, 12:07:38 »
Geçmiş olsun, ilginç bir alım. Donör toparlar sıkıntı olmaz
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2019, 16:19:52 »
Az bir greft aldılar 1500 kadar. Ama dar bir alan olmuş cidden üstelik bu 2.ekim... ne diyorsun hintel daha toparlar mı yoksa son hali bu mu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2019, 16:37:58 »
Ne kadar alırsa alsınlar 1500 greft az değil 1000 greft de alında tamamen homojen her bölgeden alınmalı doğru bir alın planlaması kesinlikle değil. Merkez ismi nedir?
Global Moderator

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2019, 17:31:12 »
Tulunaya yaptırdım 2.yi isvecte bir   Bayana yaptırdı. Daha toplamaz mı diyorsun yani😔

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2019, 22:05:57 »
Toplamayacak anlaşılan ://

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2019, 23:01:31 »
isvec ülke ?

toparlar ama dar bır alandan aldıkları için donörün rezervini olumsuz kullanmışlar toparlar zamanla ama 2 ekim için donörün çok yeterli olmayabilir en degerli greftler bakımından
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2019, 23:08:41 »
neden bu kadar dar alandan almışlar bu işi yapan insanın bu kadar cahilce bir planlama yapmasını aklım almıyor

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #10 : 16 Eylül 2019, 23:39:24 »
Özür dilerim isveç klinik demek istemiştim. Doğrusunu söylemek gerekirse selahattin tulunay pişmanlıktır arkadaşlar. Adam revizyonu bile bambaşka bir klinikte bambaşka insanlara yaptırıyor. 2 ekiminden de memnun değilim açıkçası. Adamın ağzı çok çok iyi laf yapıyor. Harika bir satıcı ama iyi bir doktor değil. Çünkü meslekteki yeni gelişmeleri takip etmiyor. Bu sadece saç için değil meme de mesela adam yanımda konusuyordu... meme koruyucu cerrahi yapılması gerekn erken evre meme kanserş hastasına gitmiş radikal mastektomi yapmış modifiye de değil hani... 1.ekimimden sonra bana 4-5 kere ücretsiz prp yaptı Allah günah yazmasın belki iyi niyetlidir bilemem. Revizyonada başta ğcret almicam dedi sonra manuel isteyince ilk ekimde manuel parası aldığı halde 1500 lira aldı..  hani kendin yapsan anlarım bide beni tuttu isveç kliniğe götürdü ordaki ekibe yaptırttı:)) yahu baştan söylesen ben zaten 1 yıl önce sana 13 milyar vermek yerine isveçe gelir 4-5 milyara işimi hallederdim. Daha neler var bu adamla ilgili de hani prp falan yaptı ya uğraştı emin de olamıyorum niyeti iyi mi kötü mü yoksa para iadesi dava vsden mi korktu günahına girmek istemiyorum. Lakin sakın ola saçınızı ona emanet etmeyin yazık olur..

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #11 : 16 Eylül 2019, 23:44:32 »
İşlemi yapan bayan isveç klinikte çalışıyor eskiden asmedde çalıştığını falan söyledi ne kadar doğru bilemem. Ama dar alan eleştiriniz dışında işini özenerek yaptığına şahidim. Ben normalde arka ve yanları 3 e vururum arkadaşlar sizce donörde yeni saç çıkar mı? Tekrar 3 e vurabilir miyim yoksa son hali bu mu ve donöre göğüsten vs toparlama gerekir mi? benim bildiğim manuel alımlarda motor olmadığı için diğer saçlar dökülmüyor toparlamaya ihtiyac olmuyor. Manuel ekim yaptırıpta saçları sonradan toparlayan ekim örneği biliyor musunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Eylül 2019, 15:36:12 »
Özür dilerim isveç klinik demek istemiştim. Doğrusunu söylemek gerekirse selahattin tulunay pişmanlıktır arkadaşlar. Adam revizyonu bile bambaşka bir klinikte bambaşka insanlara yaptırıyor. 2 ekiminden de memnun değilim açıkçası. Adamın ağzı çok çok iyi laf yapıyor. Harika bir satıcı ama iyi bir doktor değil. Çünkü meslekteki yeni gelişmeleri takip etmiyor. Bu sadece saç için değil meme de mesela adam yanımda konusuyordu... meme koruyucu cerrahi yapılması gerekn erken evre meme kanserş hastasına gitmiş radikal mastektomi yapmış modifiye de değil hani... 1.ekimimden sonra bana 4-5 kere ücretsiz prp yaptı Allah günah yazmasın belki iyi niyetlidir bilemem. Revizyonada başta ğcret almicam dedi sonra manuel isteyince ilk ekimde manuel parası aldığı halde 1500 lira aldı..  hani kendin yapsan anlarım bide beni tuttu isveç kliniğe götürdü ordaki ekibe yaptırttı:)) yahu baştan söylesen ben zaten 1 yıl önce sana 13 milyar vermek yerine isveçe gelir 4-5 milyara işimi hallederdim. Daha neler var bu adamla ilgili de hani prp falan yaptı ya uğraştı emin de olamıyorum niyeti iyi mi kötü mü yoksa para iadesi dava vsden mi korktu günahına girmek istemiyorum. Lakin sakın ola saçınızı ona emanet etmeyin yazık olur..

isveç clinikte ben doğru bir planlama ile yapılmış ekim henüz görmedim dana önce Asmed de çalışan biri böyle bir saç alım planlaması yapmaz belki kısa süreli hemşirelik yapmış ayrılmıştır ama saç alımı yapmamıştır saç alan kişiler belli Asmed de. greft toplamıştır en fazla  adı neymiş bayan arkadaşın ?

bunların dışında diğer işlemleri görmediğim için yorum yapamıycam umarım güzel bir ekimdir ve güzel bir sonuç alırsın donör toparlar ama dediğim gibi planlama doğru değil neyse hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2019, 15:47:33 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kazım

• Full Member
Ynt: isveç klinik donör bölge
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2019, 07:26:30 »
Seda hanımdı sanırım. Donör bölgeyi dar alandan almış lakin manuel alım yaptı ve yakınlaştırıcı gözlükle özenerek yaptı işini Allah var. Homojen alım yapsa gerçekten tadından yenmezmiş. Saç planlaması açısından sorun çıkacağını düşünmüyorum zira 2.ekimim olduğu için saç çizgisi falan zaten belli kadın aralara girdi. Donörün dar olması açısından pişmanım ama ekim güzel olacak gibi. Tabi şimdi yorum yapabilmek için çok erken çünkü hiçbirşey belli değil. Günlük foto çekiyorum. Şu kellik psikolojimi düzelttiğim gün fotoları tarihleriyle forumda paylaşarım inş :D donörle kafayı bozdum hergün bakıyorum aralara yeni saç çıkışı var mı diye. İnşallah çıkar da dediğin gibi toparlar hintell

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: isveç klinik donör bölge
« Yanıtla #14 : 18 Eylül 2019, 11:51:09 »
ilk  ekimden sonra doner bölge nasıldı acaba şu andaki görüntü manuel alıma hiç benzemiyor.

Facebook Twitter Instagram