Gönderen Konu: 8 Eylül 2016 3500 greft Bilgehan Yıldırım  (Okunma sayısı 14459 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 8 Eylül 2016 3500 greft Bilgehan Yıldırım
« Yanıtla #16 : 28 Eylül 2016, 23:14:37 »
Donöre bak ya! Vallahi bizimkinin içine etmişler!

Hocam gecmis olsun ya, benim bi de derim hassastir berbere bile sikinti cikariyordu Bilgehan Bey ekstra ozen gostermis heralde. Ama bu yuzden de az greft alabildi. Inşallah sizinki de cabucak toparlamistir.

Yok kardeşim. Sağol... Toparlamadı... Deri yanık gibi... Büzüştü bölge bölge ve çıplak... Çıplak olmasa sıkıntı yok da, çıplak işte ya!

Umut kardeşim her konuda sana rastlıyorum ve cidden üzülüyorum. Lütfen biraz akışına bırak.  Yani kafaya bu kadar takınca o alan daha çabuk toparlamayacakki. Ihtıyacın olan tek şey zaman ve sabır. Ben yürekten inanıyorum,  toparlayacak. Hislerim çok kuvvetlidir bana inan :)
🏇🏇

Eyupcan01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Eylül 2016, 10:33:00 »
Kardeşim ayırlı uğurlu olsun ekimin çok güzel görünüyor inşallah istediğin sonucu alırsın takipte olacağım ekimini  :)

sheva_7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 29 Eylül 2016, 11:03:07 »
Donöre bak ya! Vallahi bizimkinin içine etmişler!

Hocam gecmis olsun ya, benim bi de derim hassastir berbere bile sikinti cikariyordu Bilgehan Bey ekstra ozen gostermis heralde. Ama bu yuzden de az greft alabildi. Inşallah sizinki de cabucak toparlamistir.

Yok kardeşim. Sağol... Toparlamadı... Deri yanık gibi... Büzüştü bölge bölge ve çıplak... Çıplak olmasa sıkıntı yok da, çıplak işte ya!

Umut kardeşim her konuda sana rastlıyorum ve cidden üzülüyorum. Lütfen biraz akışına bırak.  Yani kafaya bu kadar takınca o alan daha çabuk toparlamayacakki. Ihtıyacın olan tek şey zaman ve sabır. Ben yürekten inanıyorum,  toparlayacak. Hislerim çok kuvvetlidir bana inan :)

Kardeşim biraz sabret. Sitede alice isimli kullanıcı var onunkide böyle ama düzelmiş sonra. Bu arkadaşın ekimi temiz gözüküyor ve donör bölgeside dökülmez gibi. Benim ekim yaptırdığım hocanın eline çok benziyor. Her hocanın bir tarzı var. 5 mg biyotin kullanmaya devam.

sheva_7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Eylül 2016, 11:03:55 »
kardeş hayırlı olsun ekim şekli benimkine benziyor. İnşallah iyi bi sonuç olur. Donör bölgesi temiz benimkide öyleydi.Bazı hocalar hem donör hemde ekim bölgesini çok yaralıyor.Hayırlı olsun.

Cok tesekkurler, eyvallah usta. Evet bazi hocalar dagitiyor biraz lambur lumbur giriyorlar cikiyolar. Bakalim iyi basladik ama sonucu gormek gerek. Hayirli olsun hepimiz icin.

İnşallah kral. PRP yaptırdınız mı?

kingg

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Eylül 2016, 11:21:13 »
İyi  görünüyor. Güzel olur  umarım...

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2016, 14:56:31 »
kardeş hayırlı olsun ekim şekli benimkine benziyor. İnşallah iyi bi sonuç olur. Donör bölgesi temiz benimkide öyleydi.Bazı hocalar hem donör hemde ekim bölgesini çok yaralıyor.Hayırlı olsun.

Cok tesekkurler, eyvallah usta. Evet bazi hocalar dagitiyor biraz lambur lumbur giriyorlar cikiyolar. Bakalim iyi basladik ama sonucu gormek gerek. Hayirli olsun hepimiz icin.

İnşallah kral. PRP yaptırdınız mı?

PRP 2nci ayda yapılacakmış öyle dediler klinikten yani yaklaşık 1 ay sonra yapılır. Etkisi oluyor mu PRP hakkında çok farklı yorumlar yapılabiliyor

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2016, 14:57:57 »
İyi  görünüyor. Güzel olur  umarım...

Çok sağolun, inşallah.

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2016, 15:00:41 »
Kardeşim ayırlı uğurlu olsun ekimin çok güzel görünüyor inşallah istediğin sonucu alırsın takipte olacağım ekimini  :)

:) Eyvallah hocam, inşallah faydası olur. Şok dökülme bitince ayda 1 paylaşmayı düşünüyorum fotoğrafları.

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 22 Ekim 2016, 16:30:21 »
45inci gün fotoğrafları. Sok dokulme bitti ekilen saclarin buyuk cogunlugu dokuldu.

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 22 Ekim 2016, 23:03:40 »
Ekiminiz hayırlı olsun .3500 grefti yayarak yaptıkları için seyrek kalma olasılığı olabilir.

Ethica hastaneleri kendi personeliyle saç ekimlerini biri bakırköyde olan 3 adet Estethica estetik hastanelerinin Levent ve Ataşehir şubelerinde yapıyor siz bu Bilgehan Beyin Ethica hastanesinin personeli olduğundan eminmisiniz ?

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 31 Ekim 2016, 16:08:09 »
Ekiminiz hayırlı olsun .3500 grefti yayarak yaptıkları için seyrek kalma olasılığı olabilir.

Ethica hastaneleri kendi personeliyle saç ekimlerini biri bakırköyde olan 3 adet Estethica estetik hastanelerinin Levent ve Ataşehir şubelerinde yapıyor siz bu Bilgehan Beyin Ethica hastanesinin personeli olduğundan eminmisiniz ?

teşekkürler, emin değilim ama önemli bir konu da değil benim için.

recoba

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 09 Kasım 2016, 22:52:39 »
benim mahalleden bir kel arkadas, evet bildiginiz kel bir arkadas bilgehan bilgine sac ektirdi. cok samimi soyliyorum cok guzel ve dogal saclari oldu. umarim sizinde o sekilde saclariniz cikar...

Balkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Aralık 2016, 09:08:43 »
8 eylülde ekim yapılmıştı, 8 ocakta 4 ay olacak yani 110. Gune ait fotografi paylaşıyorum arkadaslar. Donör bolgesini cekemedim ama hic bir sikinti yok. Yogun isin altinsa islakken cekilmis bir fotograf. Saclar cikmaya basladi tuy seklinde ya da yeni cikmakta olan kucuk saclar da görülüyor fotografa yansir mi bilmem ama. Herkese teşekkürler.

janker85

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Mart 2017, 21:13:44 »
Merhaba sacinizin guncel halini paylasabilirmisiniz rica etsem

Facebook Twitter Instagram