Gönderen Konu: ARENAMED Tercihim ile ilgili tecrübeleriniz  (Okunma sayısı 1963 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED Tercihim ile ilgili tecrübeleriniz
« Yanıtla #15 : 11 Eylül 2019, 02:27:04 »
Forumda arenamed hakkinda kötü bir hava var anladigim kadariyla. Arkadaşlar yorum bile yazmak istemiyor konu başlığıma çok ilginç

@hintell tesekkur ederim ilgin icin bu arada :)

bundan sebep yazmama durumu yok yanı kısaca sana kımse gıt yada gıtme demez merkez seçimine karışmaz bu forumda kararı herkes kendı verir ondan sebep ...

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #16 : 11 Eylül 2019, 14:06:44 »
bundan sebep yazmama durumu yok yanı kısaca sana kımse gıt yada gıtme demez merkez seçimine karışmaz bu forumda kararı herkes kendı verir ondan sebep ...

Bu konuda sıkıntı yok, ama islemle ilgili de tecrubelilerden bilgi istemistim, sanirim islem bitene kadar forumdalar sonra herkes kayıp :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Eylül 2019, 14:07:55 »
Ektiren arkadaşlar var konu paylasan işlemler hakkımda onlara danış zaten yazmışlar
Global Moderator

freier

• Full Member
« Yanıtla #18 : 11 Eylül 2019, 19:24:38 »
Fikir vermesi açısından yazıyorum. Benim Ekimimde kanalları Esra Hanım açtı. Kendisi doktor. Ekim işlemini ise Canan Hanım, Alperen Bey ve Özlem Hanım yapmıştı. Ama akasya avm’de Başka biri var sanırım kanalları o açıyor. Onu da çok övüyorlardı. Adını hatırlamıyorum.

Ünalan’daki merkezde ise çok fazla ekim ekibi vardı. Kanalları standart Esra hanım açıyor ama ekim işlemini hemşire ve sağlık memurlarından oluşan ekipler yapıyor.

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #19 : 12 Eylül 2019, 14:18:07 »
Fikir vermesi açısından yazıyorum. Benim Ekimimde kanalları Esra Hanım açtı. Kendisi doktor. Ekim işlemini ise Canan Hanım, Alperen Bey ve Özlem Hanım yapmıştı. Ama akasya avm’de Başka biri var sanırım kanalları o açıyor. Onu da çok övüyorlardı. Adını hatırlamıyorum.

Ünalan’daki merkezde ise çok fazla ekim ekibi vardı. Kanalları standart Esra hanım açıyor ama ekim işlemini hemşire ve sağlık memurlarından oluşan ekipler yapıyor.

Ekim işlemini yapicak ekibi secme sansi vermediler. Kanallarida mahir bey acicakmis. Forumdan ogrendiydim onun ismini de

Facebook Twitter Instagram