Gönderen Konu: ARENAMED Tercihim ile ilgili tecrübeleriniz  (Okunma sayısı 1961 defa)

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
ARENAMED Tercihim ile ilgili tecrübeleriniz
« : 10 Eylül 2019, 18:31:33 »
Arkadaşlar merhaba. Forumu malesefki çok geç kesfettim ve hemen üye oldum. Saç ekimini yıllardır istiyordum fakat kararimi da forumu kesfedince bugün verdim sanırim.
Öncelikle yaşım 28
Sac dökülmem 6-7 senedir yavaş yavaş baslayarak önlerden orta ve orta arka olarak yayıldi.

Sizlerden istedigim tecruleriniz ile bana bu yolda yardimci olabilmeniz.

Yillardir takip ettigim arenamed serkan aydın ile bu islemi yapmaya sanirim karar verdim. Bugun ekibiyle gorusmemde mahir beyin kanali islemini yapmasini ve fiyat uygunluk vs konularda gorusme gerceklestirdim.Forumu inceledigimde donör bölgedelerde genellikle hep problem olduğu ve yaklasik 5-6 ay iyilesme
Suresi boyunca psikolojik sorunlar yarattigini gordum. Size sormak istedigim baslica sorular sunlar

Kanal icin mahir bey sozunu aldim fakat ekim ekibinin bu iste onemi nedir? Bana burada tavsiye edeceginiz ekip varmidir ? Forumdan oldugum anlasilirsa ozeniceklerini dusunuyorum

Prp islemi gereklimidir ? Ve acili midir? Eger gereksiz ise pazarligimi one gore yapmayi dusunuyorum.

Bana soylediklerine gore donör bolgemin yetersiz olusu sebebiyle 4500 greftlik maximum bi ekim yapabilceklerini tepelerin acik kalacagini ve bu islemden 12 ay sonra donörün durumuna gore tekrar tepe ekimi yapabilceklerini belirttiler. Bu konudaki gorusleriniz nedir ?

Maximum ekimde ne gibi sorunlar dogurabilir?  En buyuk korkum donörün problemli iyilesme sureci. Bu konuda ne gibi guvence vericeksiniz dediginde 120 gunden sonra toparlamaya girecegini belirttiler. Sizce tecrubelerinize gore ön, orta , tepe ve donör kismim nasil bir hal alir, tatmin eder mi, ne gibi sorunlar yaşarim?

Kanal acma surecinde mahir beyi hangi konularda nasil yonlendirmem gerekli , donöru alacak ekibe neler soylemem gerekli bu konularda da bilginize ihtiyacim var. Bu arada bu kadar bilginin hepsine geceden beri forumdan ulastim:)

Simdiden cok tesekkur ederim yardimlariniz icin. Nasipse bu surecte sizlerle beraberim. Bunarada eger sizdende pozitif yorumlar alirsam eyluk 18 de islemi gerceklestircem:)

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
Ynt: ARENAMED Kararım ile ilgili yardimlariniz
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2019, 18:33:24 »
Bu arada bilgisayarim yok, telefondan imkanlar dahilinde yazmaya calisiyorum. Yanlis yere konu actiysam admin duzeltirse sevinirim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2019, 18:37:37 »
Aranamed ekimleri genelde açık alanlarda güzel sonuçlanıyor ama donör toparlaması biraz sabır istiyor ve genelde toparlıyor.
Global Moderator

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2019, 18:41:11 »
Aranamed ekimleri genelde açık alanlarda güzel sonuçlanıyor ama donör toparlaması biraz sabır istiyor ve genelde toparlıyor.

Forumda nickname i ilk ezberledigim kisiden ilk yorumu almak guzel oldu  :)

Evet hintell tecrubelerine dayanarak biraz daha yorumunu acarsak nelerle karsilasirim, ne gibi sorunlar yasayabilirim peki

Burkinho

• Hero Member
Ynt: ARENAMED Tercihim ile ilgili tecrübeleriniz
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2019, 21:33:54 »
Hocam donörün 4 5 ay kendine gelemeyeceği kesin..

Ben donörümün 4 5 ay o şekil kalmasını hayatta istemem ki ne kadar iyi sonuç verirse versin.

Ama sen sıkıntı olmaz dayanırım aldırmam diyorsan Arenamed'in ekimleri bence başarılı.

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2019, 22:01:12 »
Hocam donörün 4 5 ay kendine gelemeyeceği kesin..

Ben donörümün 4 5 ay o şekil kalmasını hayatta istemem ki ne kadar iyi sonuç verirse versin.

Ama sen sıkıntı olmaz dayanırım aldırmam diyorsan Arenamed'in ekimleri bence başarılı.

3-4 ay kapsonlu sweetlerle gezme sansim oldugu icin biraz töleransli bakiyorum olaya sanirim. Ama iyilesme  sureci o sürelerden fazla olursa psikolojik sorun yaratir gibi..

freier

• Full Member
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2019, 23:53:18 »
Donör konusunda bir risk alıyorsun. Forumda da görüldüğü gibi bu tarz açıklıkta fiyat performans açısından gayet güzel sonuçlar veren bir yer. Ekim öncesinde ve donör alım esnasında sürekli aman dikkatli alın diye uyarı yaparsanız belki biraz daha erken toplayabilir.  Ancak genel olarak ekimlere baktığımızda en az 3 aylık bir zaman alıyor donörün toplaması. Ben de aynı yerde yaptırdım sanırım şanslı azınlıktaydım. 15. Gün sonunda bölge topladı 1. Ayda hiçbir sorun yoktu. İstersen konu başlığımı inceleyebilirsin.

Prp konusunda farklı görüşler var.  Kimisi yararı yok diyor. Ben ekimin 2. Ayından itibaren düzenli olarak 1,5 Ayda bir prp yaptırdım. Faydasını gördüm diyebilirim. Şimdiden size de hayırlı olsun. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2019, 23:58:27 »
Prp ücretsizse tabi yaptır genelde aranamed ücret almıyor bildiğim kadarı ile ama para vericeksen gereksiz
Global Moderator

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2019, 00:07:16 »
Donör konusunda bir risk alıyorsun. Forumda da görüldüğü gibi bu tarz açıklıkta fiyat performans açısından gayet güzel sonuçlar veren bir yer. Ekim öncesinde ve donör alım esnasında sürekli aman dikkatli alın diye uyarı yaparsanız belki biraz daha erken toplayabilir.  Ancak genel olarak ekimlere baktığımızda en az 3 aylık bir zaman alıyor donörün toplaması. Ben de aynı yerde yaptırdım sanırım şanslı azınlıktaydım. 15. Gün sonunda bölge topladı 1. Ayda hiçbir sorun yoktu. İstersen konu başlığımı inceleyebilirsin.

Prp konusunda farklı görüşler var.  Kimisi yararı yok diyor. Ben ekimin 2. Ayından itibaren düzenli olarak 1,5 Ayda bir prp yaptırdım. Faydasını gördüm diyebilirim. Şimdiden size de hayırlı olsun.

İlginiz icin tesekkur ederim.Konu başlığınızı incelemiştim, donör bölgem keşke sizinki kadar güzel olsa demistim :)

Forumda incelediğim kadariyla donör bi şekil düzeliyo uzun da sürse, amacim teknik bilgiler, tecrubeli arkadaslardan islemi yapicak ustalasmis kisilerin isimlerini alip onlari tercih edebilmek. Tabii ki islem sirasinda yonlendirebilecek donanima sahip olabilmek

Prp ücretsizse tabi yaptır genelde aranamed ücret almıyor bildiğim kadarı ile ama para vericeksen gereksiz

Evet prp,ilaclar ve solusyon icinde fiyat verdi. Fakat prp gereksiz iste o hizmeti iptal edip fiyattan dusmeyi dusundum :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2019, 00:10:28 »
Finasterid alırsan daha hızlı toparlar donör
Global Moderator

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2019, 00:17:22 »
Finasterid alırsan daha hızlı toparlar donör

Araştırdiğım kadarıyla bu ilaçtan cekindim. Daha az yan etkili alternatiflerini arastiricam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2019, 00:20:45 »
Kısa kullanım yaparsın çok sıkıntı olursa sorun olmaz
Global Moderator

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2019, 00:28:14 »
Kısa kullanım yaparsın çok sıkıntı olursa sorun olmaz

Tecrübelerine güveniyorum :)

Peki sezilerine göre sence kafadaki boşluğa ve ekim merkezine göre nasil bir sonuc bekliyo beni?. Sende olmaz bu iş diyomusun :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Eylül 2019, 00:51:23 »
Doner kaliteli saçlar kalın duruyor iyi bir görüntü olur ama tepe açık kalabilir
Global Moderator

Black67

• Yeni üye
  • *
  • Ya tutarsa?
« Yanıtla #14 : 11 Eylül 2019, 02:22:37 »
Forumda arenamed hakkinda kötü bir hava var anladigim kadariyla. Arkadaşlar yorum bile yazmak istemiyor konu başlığıma çok ilginç

@hintell tesekkur ederim ilgin icin bu arada :)

Facebook Twitter Instagram