Gönderen Konu: Life Hair Ankara Şahin Çelik 4190 greft 03.09.2019 yaş 23  (Okunma sayısı 48678 defa)

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Life Hair Ankara Şahin Çelik 4190 greft 03.09.2019 yaş 23
« Yanıtla #255 : 23 Eylül 2020, 19:26:38 »
Arkadaşlar kpss sürecinde olduğum için buraya pek vakit ayıramadım kusura bakmayın son durumu ve memnun olmadığım bazı şeyleri yazıcam. 1 yıl 20 gün oldu tam ve bu süreçte neler kullandığımı önceki postlarda açıkladım merak edenler olursa özelden de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Son durum bu şekilde memnun olmadığım hususlar ise öncelikle ön çizgim gerçekten hiç hoşuma gitmiyor hem Ekim olduğu belli oluyor hem de çizgi çizimi gerçekten kötü görünüyor gözüme. Çizgi planlanırken hocanın tavsiyesine uydum ama kendi kafamdaki çizgiyi yaptırsam şuan bu memnuniyetsizlik içinde olmazdım diye düşünüyorum. İkinci seans için düşüncem ön çizgiyi düzelttirip vertexe ekim yaptırıcam. Bir diğer durum ise saçlarım kıvrılıyor ve güçsüz duruyor neden böyle bilmiyorum onun da görüntüsünü yüklicem sanırım saçımı kazımam gerekiyor bunun düzelmesi için

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 23 Eylül 2020, 19:29:41 »
Ön çizgi detaylı

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 23 Eylül 2020, 19:31:22 »
 Son fotoğraflar bol bol koymaya çalıştım detaylı şekilde umarım fikir elde etmeniz için faydalı olmuştur.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #258 : 23 Eylül 2020, 20:32:25 »
valla kardeşim şu saça bakıp da memnun değilim dersen taş olursun ben söleyim.
inan bana bu forumda şu sonuca ulaşmak için hayatta çoğu şeyden vazgececek adam vardır.
hoca cok iyi iş çıkarmış , bomboş kafadan saç fışkırmış, ben ön çizginde de bi problem görmedim açıkcası.
kendi doğal ön çizgin olması mümkün değil , insan yapımıyla allahın yarattıgı arasında illa ki fark olacak bunu unutuyosun.

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #259 : 23 Eylül 2020, 21:05:25 »
inan bana bu forumda şu sonuca ulaşmak için hayatta çoğu şeyden vazgececek adam vardır.
hoca cok iyi iş çıkarmış , bomboş kafadan saç fışkırmış, ben ön çizginde de bi problem görmedim açıkcası.
kendi doğal ön çizgin olması mümkün değil , insan yapımıyla allahın yarattıgı arasında illa ki fark olacak bunu unutuyosun.

Yorumların altına begenı butonu konulsa güzel olurmuş  :) leo katılıyorum sana kardesım sadece şakaklara biraz gırılebılırmıs Onuda dıger operasyonda yaptırır artık... bu sonucu ınsanlar 20  30000 TL ler verıyorlar alamıyorlar Kısacası şahın bey resmen sizi yoktan var etmıs İşçiliğinize Saglık hocam

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #260 : 23 Eylül 2020, 21:14:20 »
Çok güzel olmuş  saçlar 4190 greft+4190 greft  daha çıkmış  sanki 😂 enterasan  gerçekten  ne yedin  ne içtin  ne kullandin ☺

Bir garip kel

• Full Member
« Yanıtla #261 : 23 Eylül 2020, 21:16:30 »
Bu Cuma günü benimde ekim var şahin beye böyle sonuç alırsam ben okeyim baya iyi olmuş... ön çizgi bence kötü durmuyor sen çok yakından baktığın için ve ekim olduğunu bildiğin için öyle geliyor  gibi duruyor dışarıdan bir göz ile bakılması lazım ki bence sonuç %100

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 23 Eylül 2020, 21:23:25 »
allah askına bu nasıl oluyor halen anlamadım :D  masallah   |-nazarboncugu-|
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

efa2345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #263 : 23 Eylül 2020, 21:27:51 »
reis çizginin belli omasının sebebi tenin çok beyaz aynı şekilde saç rengin çok siyah direkt zıtlaşıyorlar ama bnce efso sonuç h olsun

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 23 Eylül 2020, 21:52:14 »
bu yorum üzerinden herkese yanıt vermiş olayım. Ben saç çıkışından memnun değilim demedim yanlış anlaşıldı sanırım. Ön çizgi problemli bence baktığınız zaman uç bir örnek olacak ama insan çizimi sonuçta diyen arkadaşa ithafen Koray hoca da yapıyo bu çizgiyi orjinalikadar güzel ve doğal duruyor. Arkadaşlar Sibel hoca var biliyorsunuz onun çizimlerini de beğeniyorum . Şahin hoca kötü demedim ön çizgi konusunda kendi istediğim gibi bir çizgi olmadı ve şakaklarım fazla açık. Ayrıca canlı olarak görseniz beni daha iyi anlayabilirsiniz önlerin sıklığı da zayıf yani ön kısım problemli gerçekten bu Şahin hoca başarısız demek olmuyor ben her şey olumlu ama ön kısım başarısız oldu bence

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #265 : 23 Eylül 2020, 22:07:49 »
bu yorum üzerinden herkese yanıt vermiş olayım. Ben saç çıkışından memnun değilim demedim yanlış anlaşıldı sanırım. Ön çizgi problemli bence baktığınız zaman uç bir örnek olacak ama insan çizimi sonuçta diyen arkadaşa ithafen Koray hoca da yapıyo bu çizgiyi orjinalikadar güzel ve doğal duruyor. Arkadaşlar Sibel hoca var biliyorsunuz onun çizimlerini de beğeniyorum . Şahin hoca kötü demedim ön çizgi konusunda kendi istediğim gibi bir çizgi olmadı ve şakaklarım fazla açık. Ayrıca canlı olarak görseniz beni daha iyi anlayabilirsiniz önlerin sıklığı da zayıf yani ön kısım problemli gerçekten bu Şahin hoca başarısız demek olmuyor ben her şey olumlu ama ön kısım başarısız oldu bence

koray hoca uç bir örnek olmuş çünkü ortada fiyat anlamında bi dengesizlik mevcut , tam olarak bilmiyorum ancak bildiğim kadarıyla koray hoca greft başı 3.5 euro alıyor , sibel hanım da 3 bin euro alıyor diye biliyorum.
koray hoca da yaptıracağınız 4190 greftlik ekim çarpı 3.5 = 14.665 € eder. (matematiğim kötü eğer yanlış yaparsam belirtin)
14.665 € an itibariyle 131.656 TL yapıyor. (Belki sabit kur avantajı vardır bilemiyorum bilen aydınlatsın)

Sibel Hanım da 3.000 € dan yapıyor diye biliyorum.
3.000 € = 26.932 TL

Siz bu ekim için kaç tl ödemiştiniz ?

Şakaklarım fazla açık demişsin de dostum o şakaklara daha fazla girilse önde bu yoğunluğu yakalaman mümkün müydü sence ki zaten fazlasıyla iyi bir sonuç aldın sen, bu sefer de ortalar daha sık olsaydı keşke diyecektin eminim.
Yanlış anlama beni, ben ne Şahin hocanın avukatıyım ne de seni eleştirmek için burdayım, insan kendi ekimi hakkında hep daha iyisi olsun istiyor seni çok iyi anlıyorum ama bizler dışarıdan bakan objektif gözler olarak bu yorumları yapıyoruz ve gönlünü ferah tut gerçekten harika ötesi bir ekimin olmuş çok ama çok şanslısın inan bana , aynı zamanda hatasız kul olmaz bahsi geçen merkezlerin de kötü ekimleri olabiliyor insan yapımı sonucta dedigim gibi.
ama sen yine de yok kardeş ben bu ekımın ön hattını begenmedım dıyosan vertexe de ekim yaptıracagın zaman şakaklara da girdirirsin olur biter bence tek derdin bu olsun şuan :)
tekrardan hayırlı olsun darısı başımıza.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #266 : 23 Eylül 2020, 22:15:07 »
+1

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 23 Eylül 2020, 22:28:35 »
koray hoca uç bir örnek olmuş çünkü ortada fiyat anlamında bi dengesizlik mevcut , tam olarak bilmiyorum ancak bildiğim kadarıyla koray hoca greft başı 3.5 euro alıyor , sibel hanım da 3 bin euro alıyor diye biliyorum.
koray hoca da yaptıracağınız 4190 greftlik ekim çarpı 3.5 = 14.665 € eder. (matematiğim kötü eğer yanlış yaparsam belirtin)
14.665 € an itibariyle 131.656 TL yapıyor. (Belki sabit kur avantajı vardır bilemiyorum bilen aydınlatsın)

Sibel Hanım da 3.000 € dan yapıyor diye biliyorum.
3.000 € = 26.932 TL

Siz bu ekim için kaç tl ödemiştiniz ?

Şakaklarım fazla açık demişsin de dostum o şakaklara daha fazla girilse önde bu yoğunluğu yakalaman mümkün müydü sence ki zaten fazlasıyla iyi bir sonuç aldın sen, bu sefer de ortalar daha sık olsaydı keşke diyecektin eminim.
Yanlış anlama beni, ben ne Şahin hocanın avukatıyım ne de seni eleştirmek için burdayım, insan kendi ekimi hakkında hep daha iyisi olsun istiyor seni çok iyi anlıyorum ama bizler dışarıdan bakan objektif gözler olarak bu yorumları yapıyoruz ve gönlünü ferah tut gerçekten harika ötesi bir ekimin olmuş çok ama çok şanslısın inan bana , aynı zamanda hatasız kul olmaz bahsi geçen merkezlerin de kötü ekimleri olabiliyor insan yapımı sonucta dedigim gibi.
ama sen yine de yok kardeş ben bu ekımın ön hattını begenmedım dıyosan vertexe de ekim yaptıracagın zaman şakaklara da girdirirsin olur biter bence tek derdin bu olsun şuan :)
tekrardan hayırlı olsun darısı başımıza.
teşekkür ederim görüşlerin için zaten seninle aynı düşüncedeyim elimle ilgili sıklık olarak da memnunum gayet çok şükür güzel bir saçım oldu şahin hocaya ve ekibine de teşekkür ediyorum  Şahin hoca kötü ön çizgi yapıyor değil şahin hocadan daha iyisini beklerdim çünkü zaten yaptıkları ortada. İkinci Ekim için konuştuk zaten ben uygun zamanımda görüşmeye gitcem bu yılın sonu ya da diğer yılın başları gibi ikinci ekimi düşünüyorum memnun olmasam ikinciyi düşünmem zaten. Herkese güzel yorumları için teşekkür ederim inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre verir

TheSaint

• Sr. Member
« Yanıtla #268 : 24 Eylül 2020, 07:06:50 »
Hocam tek ekimde bundan iyisini kimse yapamaz. Cunku tamamen kelmissiniz.

Sahin hocayi ayakta alkisliyorum. Sonuc harika.

mehmet95

• Full Member
« Yanıtla #269 : 24 Eylül 2020, 08:17:22 »
Vertex Ekim’i düşünüyor nusunuz

Facebook Twitter Instagram