Gönderen Konu: Değerli önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar  (Okunma sayısı 2484 defa)

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
Değerli önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar
« : 09 Eylül 2019, 15:21:13 »
Öncelikle merhaba forum üyeleri yaşım 21 Allah izin verirse bu ay Ümran tıp merkezi fixhair clinic'de Ekim yaptırcam bu süreçte ınşaalah bi sıkıntım olmaz ve sizden gelecek değerli yorumlara ve önerilere ihtiyacım var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Değerli önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2019, 15:35:59 »
Bu saça güzel ekim olur merkezin başarısını bilmiyoruz eğer eminsen o merkeze git
Yazıl olmasın bu kafaya

Merkez hakkında bilgim yok belirteyim bilgim olmadığı içinde uyarmak durumundayım.
Global Moderator

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2019, 15:36:30 »
Kardeşim yaşınız çok genç , 21 yaş saç ekimi için hiç uygun değil , 25 kadar sabırlı olmanızda fayda var

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2019, 15:51:12 »
Bu saça güzel ekim olur merkezin başarısını bilmiyoruz eğer eminsen o merkeze git
Yazıl olmasın bu kafaya

Merkez hakkında bilgim yok belirteyim bilgim olmadığı içinde uyarmak durumundayım.
Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim Öncelikle.Çok araştırdım yüzyüze gittim görüştüm forumda Bi kaç arkadaşın sonuçlarını takip ediyorum bana açıkcası maddi açıdanda normal geldi ve 6 prp desteği mantıklı geldi. İnşaalah bu yolda güzel bir sonuca ulaşırız hocam :)

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2019, 15:55:33 »
Kardeşim yaşınız çok genç , 21 yaş saç ekimi için hiç uygun değil , 25 kadar sabırlı olmanızda fayda var
Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim.Düğünüm yaklaştığı için bu mutlu günümde güzel bi görsel bırakmak istiyorum arkamda bende durumun farkındayım aslında ama aynaya bakınca insan ister istemez kendini sorguluyor açıkcası ve arayış içine giriyor bakalım hayırlısıyla sürecim de mutlu olurum ve güzel bi iz bırakmak isterim arkamda :)

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2019, 18:05:20 »
Bnde 99 luyum forumda bu kadar genç olupta en kötü dökülme yaşayan benim heralde :)

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2019, 18:34:02 »
Bnde 99 luyum forumda bu kadar genç olupta en kötü dökülme yaşayan benim heralde :)
Biraz öyle galiba ama bilmiyorum bende ırsilik olayı pek yok yani babamın dayımın olsun benim yaşımda çok gür saçları varmış fotoğraflardan belli ama bende biraz şanssızlık söz konusu oldu sanırım :)

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2019, 19:07:28 »
Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim.Düğünüm yaklaştığı için bu mutlu günümde güzel bi görsel bırakmak istiyorum arkamda bende durumun farkındayım aslında ama aynaya bakınca insan ister istemez kendini sorguluyor açıkcası ve arayış içine giriyor bakalım hayırlısıyla sürecim de mutlu olurum ve güzel bi iz bırakmak isterim arkamda :)
Hayırlısı kardeşim, ama kuaförler  kel kafaları protez ve topik vb dolduruyorlar sizinki gibi açıklığı kolayca hal ederler ,siz onun için çok endişelenmeyin , saç ekimi bu yaşta çok yanlış bi karar ( hele sizin dökülme tipiniz henuz belli olmamış)

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2019, 19:38:24 »
Hayırlısı kardeşim, ama kuaförler  kel kafaları protez ve topik vb dolduruyorlar sizinki gibi açıklığı kolayca hal ederler ,siz onun için çok endişelenmeyin , saç ekimi bu yaşta çok yanlış bi karar ( hele sizin dökülme tipiniz henuz belli olmamış)
4 Ekim merkezine gittim hepsininde bana cevabı erkek tipi dökülme olduğunu söyledi.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Eylül 2019, 19:44:04 »
4 Ekim merkezine gittim hepsininde bana cevabı erkek tipi dökülme olduğunu söyledi.
Bende 21 yaşındayım  bak benim saçlar da böyle ektiricem  ben  para biriktiriyorum ilerde daha da dökülürse birdaha ektiririm  önemli olan bence ön saç çizgisi ve şakaklar.  Her ne kadar az dökülmüş olarak görünse de estetik olarak çok fazla   değiştiriyor görüntüyü saçlar şekil almıyor beklemek istemiyorum

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2019, 21:52:53 »
Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim Öncelikle.Çok araştırdım yüzyüze gittim görüştüm forumda Bi kaç arkadaşın sonuçlarını takip ediyorum bana açıkcası maddi açıdanda normal geldi ve 6 prp desteği mantıklı geldi. İnşaalah bu yolda güzel bir sonuca ulaşırız hocam :)

kaç paraya ekiyorlar?

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2019, 22:10:58 »
Bende 21 yaşındayım  bak benim saçlar da böyle ektiricem  ben  para biriktiriyorum ilerde daha da dökülürse birdaha ektiririm  önemli olan bence ön saç çizgisi ve şakaklar.  Her ne kadar az dökülmüş olarak görünse de estetik olarak çok fazla   değiştiriyor görüntüyü saçlar şekil almıyor beklemek istemiyorum
Nereye Ekim yaptıracağına karar verdin mi kardeşim?

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2019, 22:12:26 »
kaç paraya ekiyorlar?
3250 TL anlaştım ve Gine masraflarım olur diye düşünüyorum ilaç vs. gibi

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2019, 22:14:38 »
Nereye Ekim yaptıracağına karar verdin mi kardeşim?
Şuanlık kafamda şahin çelik var kardeşim ama ileride görüşüm değişir mi bilemem. Bana yaklaşımı olsun her sordugum soruya üşenmeden cevaplar vermesi olsun tabiiki en önemlisi fiyat performans olarak başarılı bulduğum bi ekimci

Yolcu99

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2019, 22:18:57 »
Şuanlık kafamda şahin çelik var kardeşim ama ileride görüşüm değişir mi bilemem. Bana yaklaşımı olsun her sordugum soruya üşenmeden cevaplar vermesi olsun tabiiki en önemlisi fiyat performans olarak başarılı bulduğum bi ekimci
Beni takip edersin kardeşim inşaaalah güzel bi sonuç elde edersek sende buraya yönlenebilirsin👍

Facebook Twitter Instagram