Gönderen Konu: Arenamed sac ekim 6000 greft  (Okunma sayısı 20240 defa)

sniper34.com

• Full Member
Ynt: Arenamed sac ekim 6000 greft
« Yanıtla #135 : 14 Şubat 2020, 07:32:13 »
Finasterid in yan etkilerini azaltması için kullanmıştım, hala kullaniyorum. Etkisi var gerçekten, hem cinsel anlamda hem de vucuda enerji veriyor. Hintell in açtığı bi konu var forumda inceleyebilirsin. Pycnogenol diye pahalı bir ürün daha var o konuda ikisi de anlatılıyor. Solgarin 1000 mg lik şişesi tablet seklinde, onu kullaniyorum. Sporcular çok daha fazla 10 g falan kullanıyo diye biliyorum. Zma olarak da mineral ve l arginine bir arada olduğu ürünler de var.
Çok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz yalniz siz 1000 mg mi aliyordunuz günde.bi  yerde okudum alıntısını yapıstırıyorum,benim şimdi 1000 mg mi
Almam gerekli günde.az degilmi bu dozaj ve spor yaparsam bunu arttirmam
Gerekli olucak dimi?

kalp rahatsızlıklarını tedavi etmek veya erektil fonksiyonsuzluğu tedavi etmek amaçlı, günlük 3 ila 6 gram (iki doza bölünmüş halde) kadar kullanılabilinir, söz konusu egzersiz performansını arttırmak ise bu doz günlük 9 grama kadar kullanılabilinir. İltihaplanmayı önlemek ve daha iyi dolaşımdan yararlanmak isteyen genel olarak sağlıklı yetişkinler için günde yaklaşık bir gram (1.000 miligram) kadar arjinin, genel olarak önerilen dozdur. Belirtilenden daha yüksek dozlarda kullanımı kişiyi, daha fazla yan etkiler ile karşılaşma riskine müsait hale getirir. Ayrıca bazı araştırmalar, arjininin kan damarı duvarlarındaki fonksiyonları söz konusu olduğunda yüksek dozun, her zaman daha iyi olmadığını göstermektedir.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 14 Şubat 2020, 21:58:31 »
hocam hemoroid varsa kansızlık ve demir eksikliği yapar. zaten var diyorsunuz. zaten kansızlık ve demir eksikliği saç dökülmesi sebebi ve gelişmeyide etkiler. bence sen bu konuya odaklan hemoroidi çözmeye çalış yada kan veya demir olayını..

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #137 : 15 Şubat 2020, 08:30:47 »
hocam hemoroid varsa kansızlık ve demir eksikliği yapar. zaten var diyorsunuz. zaten kansızlık ve demir eksikliği saç dökülmesi sebebi ve gelişmeyide etkiler. bence sen bu konuya odaklan hemoroidi çözmeye çalış yada kan veya demir olayını..

Haklisınız tabi ki kansızlık sınırda ama ferritin demir eksikligim yuksek ve ben doktora basvurdum 6 aralikta ilac verdi bana o sıralar çıkışlar gayet iyiydi hocam ta ki takribi 19-20 ocaga kadar yani 1.5 ay boyunca demir takviyesi aldiktan sonra basladi yani demirim eksikken bile cikislar iyiydi demirden bağımsiz gibi gözükuyor ama dolasimim yavas bu ihtimal şuan icin daha ağır basıyor yanlışmiyim sizce?hemoroid lanet bisey cerrahi de olsaniz lazerde olsa tekrarlama orani yuksek bitkisel ilaclar kremler vs gibi şeylerle anca hafifletiliyor maalesef:( 10 kusür yildir var.bu arada cevabiniz icin tesekkur ederim tekrardan bir analiz yapmami sagladi.

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #138 : 15 Şubat 2020, 15:35:16 »
@unverm in yönlendirmesi üzerine Pycnogenol başlıklı paylaşımınızı okudum ve Pycnogenol ve l arginine aldım acil bir sekilde
@hintell başkan son yazdıklarım üzerine bir tavsiyen varmı acaba buna ihtiyacım var sen ve konuya hakim olan diğer arkadaşlarda Yardımmm
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 15:42:51 Gönderen: sniper34.com »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 15 Şubat 2020, 16:30:57 »
@unverm in yönlendirmesi üzerine Pycnogenol başlıklı paylaşımınızı okudum ve Pycnogenol ve l arginine aldım acil bir sekilde
@hintell başkan son yazdıklarım üzerine bir tavsiyen varmı acaba buna ihtiyacım var sen ve konuya hakim olan diğer arkadaşlarda Yardımmm

Kullana bilirsin dostum finasterid kullanıyorsun sanırım

O başlıkta zaten açıklamıştım
Global Moderator

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #140 : 15 Şubat 2020, 17:47:03 »

Finasterid dışında ikisini kullanıcam hintell

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #141 : 16 Şubat 2020, 09:15:32 »

Hintell  finasterid kullanıyorsun ben kullanma konusunda cok kararsız kaldım.
Karar senin diyceksin haklisında bıraktıktan sonraki uzun süreli kalıci etkileri muamma haline gelmiş kullan kullanma demeni beklemiyorum da sen okadar arastiriyorsun ve genel anlamda hakimsin mevzuya yanetkilerini göze alarak ve deneyimleyerek
Kullaniyorsundur tabi ki sen kendi açından bu konuda gözlemlemelerini merak ediyorum ve ne kadar süre kullandın?minimum ne kadar süre almak
Gerekir ? bunlari da cevaplarsan çok minnettar kalıcam sana kafam allak pullak
Oldu cunku senin fikirlerin önemli benim
İcin. Pycnogenol Ve l arginine de yeni basladim bu sekil bir kombin yanetkilerini de kısmen bertaraf edermi? Çok uzun oldu ama 🙈🙈
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2020, 14:57:41 Gönderen: sniper34.com »

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #142 : 19 Mayıs 2020, 07:57:27 »
              260.GÜN
3 aydır resim paylaşımı yapmıyordum süreç çok çok az ilerleme kaydetti zaman zaman kendi saçlarım döküldü vertex bölge başta olmak üzere şuan için maximum ekilenlerin o da bi ihtimal yüzde 60 ı çıktı kamerayla bakıldığında önlerde atakların olmuycagi vertexte kismen takviyelerle oluşabilcegi yönde bunun için uğraşlarım var burdan paylaşamam yalniz ve gelisme süreci olumlu olursa paylaşırım.yorumlarinizi bekliyorum.BİRAZ KARİSİK ATTİM VE RESİMLERDE SAÇLAR ISLAK FLAŞLI ÇEKİM
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2020, 08:07:47 Gönderen: sniper34.com »

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #143 : 19 Mayıs 2020, 07:59:34 »
PART 2

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #144 : 19 Mayıs 2020, 08:01:06 »
PART 3

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #145 : 19 Mayıs 2020, 08:02:26 »
SON PART

Feys

• Full Member
« Yanıtla #146 : 19 Mayıs 2020, 09:24:55 »
Maalesef iyi ilerlememiş, geçmiş olsun

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #147 : 19 Mayıs 2020, 09:26:05 »
Maalesef iyi ilerlememiş, geçmiş olsun

Tesekkur ederim☹

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 19 Mayıs 2020, 12:16:59 »
sizin ön tarafa ekmişler genel olarak.
ön çok kötü görünmüyor biraz daha kalınlaşacak 12 aya kadar saçlar ve birazcık daha kapatıcılık olur ön tarafta.

ama konunun en başında da söylemişler sadece ön bölgeye 6 bin saç teli ektirmemeliydiniz çünkü arka da dökülecekti.
vertexi finasterit ile toparlayabilirsiniz eğer ayva tüyü şeklinde çok cılız da olsa  saçlar varsa.diğer türlü arka ful boş kalacak zamanla ve donör vertexi besler mi muamma 2. ekim için.

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #149 : 19 Mayıs 2020, 13:36:02 »
sizin ön tarafa ekmişler genel olarak.
ön çok kötü görünmüyor biraz daha kalınlaşacak 12 aya kadar saçlar ve birazcık daha kapatıcılık olur ön tarafta.

ama konunun en başında da söylemişler sadece ön bölgeye 6 bin saç teli ektirmemeliydiniz çünkü arka da dökülecekti.
vertexi finasterit ile toparlayabilirsiniz eğer ayva tüyü şeklinde çok cılız da olsa  saçlar varsa.diğer türlü arka ful boş kalacak zamanla ve donör vertexi besler mi muamma 2. ekim için.

Öne 5000 ekildi orta ve vertexe 1100 civari saclarim vardı o bölgelerde önler kadar seyrek değildi şuan saçlarımı besliyorum kalinlasma ve vertex bolge icin canlanma buyume kalinlasma asamalari olacak sekilde zaman ne gosterir bilinmez tabiki tam kapanmiycak tamdan ziyade tatmin edici sekilde de kapanmiycak ama şuan icin oldugu kadariyla ugrasiyoruz dönörüm el vermiycek belli buyuk oranda ilersi icinde ümitli degilim yalniz sakaldan ekimi düşünme şansın kaliyor gibi 2-3 ay sonra belli olur gibi düşünme durumu yani ama şuan icin yani 6 aya kadar bir ekim düsünmuyorum madi açıdan da finasterit yerine farkli seyler kullaniyorum gelisim iyi olursa paylasicam kesinlikle hacı hoca yagi filen degil bunlar bilimsel tamamen:) yorumunuz icin de tesekkur ederim

Facebook Twitter Instagram