Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62030 defa)

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #315 : 28 Şubat 2020, 11:09:24 »
Arkadaslar acayıp yogun dokulmem basladı eskı halımde boyle sacım dokulmezdı. Eskı goruntumden daha kötüye gidiyorum. Bu hızla 2 aya tamamen kelım. Normalde seyrektı saclarım. Bakalım sizlerde nasıl olacak baya gelişim var sende bu arada 3 gun once arkadasım gitti urawa  eskısı kadar sonuc alamıyorum dedı. Ona senın sacların cıkmıs cıkmısmolan saca bıdaha dermoroller kullanılmaz demıs olmayan bolgeye dermoroller kullanın demıs nededıklerı bellı degıl valla benım gidisat cok kotu bunların sampuanı alacam bu gidişle eskıde ilk zamanlar kullanınca yogun dokmustu sonra tabındokulen yerıne cıkacak dedıler cıktı evet sımdı o dokulen saclar tekrar dokukuyor yanı once seyrelttı baya sonra sac cıkısı oldu sımdı bıraktık mevcutta gıdıyor  valla kafam karıstı baya yogun dokukuyor ama
benim 4 ay olucak kullanalı hiç bir yan etki görmedim bu arada uraw kullanmıyorum serumu kullandıgımdan itibarende ilk 20 gün dokulme oldu şimdi sıfır ama hiç bırakmadım üzüldüm senin emeklerinede paranada dermoroller artık 2-3 günde 1 kullanıyorum dediği gibi boş olan bölgelere ama herkes bişey diyo

Moonlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #316 : 28 Şubat 2020, 11:16:32 »
Diğer bölümde bir mavi losyon konusunda bu losyonun içerisinde doğum kontrol hapı vs olduğu paylaşılmış sanırım, galiba laboratuvar'a teste göndermişler

Bütün mavi losyonlar aynımıdır bilmem ama bir çok kişi merdiven altı ürünleri kullanıyor içerisinde böyle şeyler olma ihtimali olmasına rağmen ama gidip finasterid kullanacakmısın diye sorsan hayır derler muhtemelen. İlginç

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #317 : 01 Mart 2020, 17:08:03 »
Bu mavi serumlar yüzünden toplumda kellik hızlanarak artacak malesef çünkü çok sayıda kullanan var ve içindeki antiandrojenlere uzun süre maruz kalınması dolayısıyla kullanımı bırakıldığı anda saç dökülmesi eskiye nazaran daha hızlı ivme kazanacak.kullanımının bırakılmaması gibi bir ihtimal söz konusu olduğunu düşünmüyorum ,topikal tedaviler er yada geç terkedilmeye mahkumdur.

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #318 : 02 Mart 2020, 01:47:54 »
Bu mavi serumlar yüzünden toplumda kellik hızlanarak artacak malesef çünkü çok sayıda kullanan var ve içindeki antiandrojenlere uzun süre maruz kalınması dolayısıyla kullanımı bırakıldığı anda saç dökülmesi eskiye nazaran daha hızlı ivme kazanacak.kullanımının bırakılmaması gibi bir ihtimal söz konusu olduğunu düşünmüyorum ,topikal tedaviler er yada geç terkedilmeye mahkumdur.

+1

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #319 : 02 Mart 2020, 12:29:54 »
hata yapıyorsun tarak günde 2 kere kullanman lazımdı ilk 1 ay en azından ben öyle yaptım.
Hayır hocam bu dermoroller inceden çıkan saçları kırıyormuş. ben bizzat uraw'da ki bir yetkili ile görüştüm ilk aydan sonra her gün kullanmayın diyor. Başlarda zaten sabah akşam her gün kullanıyordum. 6 Ay boyunca her gün kullanırsan foku fokur yara olur kafa zaten :)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #320 : 02 Mart 2020, 12:33:03 »
Arkadaslar acayıp yogun dokulmem basladı eskı halımde boyle sacım dokulmezdı. Eskı goruntumden daha kötüye gidiyorum. Bu hızla 2 aya tamamen kelım. Normalde seyrektı saclarım. Bakalım sizlerde nasıl olacak baya gelişim var sende bu arada 3 gun once arkadasım gitti urawa  eskısı kadar sonuc alamıyorum dedı. Ona senın sacların cıkmıs cıkmısmolan saca bıdaha dermoroller kullanılmaz demıs olmayan bolgeye dermoroller kullanın demıs nededıklerı bellı degıl valla benım gidisat cok kotu bunların sampuanı alacam bu gidişle eskıde ilk zamanlar kullanınca yogun dokmustu sonra tabındokulen yerıne cıkacak dedıler cıktı evet sımdı o dokulen saclar tekrar dokukuyor yanı once seyrelttı baya sonra sac cıkısı oldu sımdı bıraktık mevcutta gıdıyor  valla kafam karıstı baya yogun dokukuyor ama
Ama sen tam sonuç alıyorken bıraktın lap diye:) 6 ay kullandıktan sonra azaltarak bırakın diyor satıcı. Sen bu riski göze alarak erken bıraktın keşke devam etseydin iyi gidiyordu. Ben de kullanıyorum bir yan etkisini görmedim bünyeden bünyeye mi fark ediyor acaba

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #321 : 06 Mart 2020, 12:11:45 »
Ama sen tam sonuç alıyorken bıraktın lap diye:) 6 ay kullandıktan sonra azaltarak bırakın diyor satıcı. Sen bu riski göze alarak erken bıraktın keşke devam etseydin iyi gidiyordu. Ben de kullanıyorum bir yan etkisini görmedim bünyeden bünyeye mi fark ediyor acaba
Senin kaç ay oldu. Çevremdeki bir arkadasta gelişim durdu mesela kullandıgı halde düzenli geriye dönüş basladı gelişim görmüyor birde tekrar dokulme basladı dedi. Ondada ilk zamanlar muhtesemdı. 3 ay ozellikle şimdilerde oda memnun degıl. Urawa gitti bu son ilaçlarda sorunmu var diye ona sımdı baska bırsey vermısler tarakta kullanma sakın sac cıkısın olmus bıdaha tarak kullanma demısler bende artık ilgilenmediğim için.nasıl bır ilac diye sormadım ben onda. Detay ogreneyım dur

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 06 Mart 2020, 14:38:00 »
Senin kaç ay oldu. Çevremdeki bir arkadasta gelişim durdu mesela kullandıgı halde düzenli geriye dönüş basladı gelişim görmüyor birde tekrar dokulme basladı dedi. Ondada ilk zamanlar muhtesemdı. 3 ay ozellikle şimdilerde oda memnun degıl. Urawa gitti bu son ilaçlarda sorunmu var diye ona sımdı baska bırsey vermısler tarakta kullanma sakın sac cıkısın olmus bıdaha tarak kullanma demısler bende artık ilgilenmediğim için.nasıl bır ilac diye sormadım ben onda. Detay ogreneyım dur
Ben zaten saç ektirmiş biriyim hatta forumda konu başlığım da var baştan sonra. Ekim sonrası tepeler seyrek cılız kalmıştı. Beni rahatsız ettiği için bir ekim daha düşünüyordum ama fiyatlar uçmuş gitmiş bütçem el vermediği için ektirmedim bir daha , ta ki bu mavi serumu görene kadar. İki kişiye bire bir şahit oldum gelişimine öncesi sonrasına, bir de senin gelişimini görünce deneyim dedim işte başladım ben de.
Valla ilk halime göre epey gelişme var. tepe bölgemdeki saçlar cılızdı çok hacimsizdi yani dolgun görünmüyordu, serumu 3 aydır kullanıyorum saçlara hacim kazandırdı böylece daha dolu bir görüntü oldu.
He saç çıkardı diyemem belki ufaktan çıkıyodur ama bunu gözlemleyemedim ben. 6 ay kadar kullanmayı düşünüyorum sonra haftada 2 ye falan düşürür bırakırım. Hatta geçen gün seruma başladığım hafta saçları 2 numaraya vurduğum bir fotoğrafa denk geldim cidden epey fark etmiş şimdi bakınca. İşe yaramıyor değil ama sonrası ne olur bilmiyorum. Bende dökülme falan veya bir yan etkisi yok çok şükür.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #323 : 06 Mart 2020, 16:37:15 »
Suan dökülme olmaz kullan bakalım surecı 6 ayı tamamla azalttıktan sonra zayıflayıp dokukecekmı.
Suna ben okadar eminimki urawla tanısmadan once bukadar dokulmem yoktu.

Her neyse eeken bırakıp sok etkısıde olmjs olabılır fikrim yok her neyss
Sımdı sampuanını aldım bu forte diye olan urawın yanında 3 tester verıyorlar sampuanı acmayın testerleri kullanın dedi eger 3 gün içinde dokulme durmazsa sampuanı iade edın dediler bakalım şimdi onu kullanacagım belkı konu acarım belkı burdan devam ederım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #324 : 06 Mart 2020, 16:38:07 »
Bu ara sac ektirmeyı baya baya dusundum.
Sac ektirme sonrası kac gun izin almak lazım duyduklarıma gorw agrılı sancılı baya zor surec dıyorlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #325 : 07 Mart 2020, 14:24:02 »
Uzun zamandır yaklaşık 1 yıldır saç ektirmeyi düşünen bir çok insan bunu erteleyip mavi serumu denemek için 1 sene ya da 6 ay kullandılar şu an ki gördüğüm durum bu ama bunu kesince hemen saç ektirmeyin donör bölgeniz deki saçlarda incelme olabilir şok durumu olduğu için mümkünse ektirmeden önce konu açıp ilgili bölüme donör bölgesini  serum kullandığınızı belirterek bizlere ya da deneyimli arkadaşlarımıza danışarak fikir edinin.
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #326 : 09 Mart 2020, 22:48:45 »
dikkat türk dermatoloji derneğinin yaptığı tahlillerde urawın içinde vinklozolin ve doğum kontrol hapı çıkmış ,vinklozolin tarım ilacıymış ve çok zararlıymış arkadaşlar ,çok kullanmak isteyen varsa önce tahlile göndersin emin olsun.şikayet comda tahlil sonucunun fotoğrafı var.

26yaman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #327 : 15 Mart 2020, 13:21:26 »
Bu arkadaşa inanın bende kullanıyorum benim daha çok kötüydü 3 ay oldu ve sonuç iyileşin koymayı bilmiyorum yoksa göndercem resimleri  ve şimdi gene deneyecem

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #328 : 18 Mart 2020, 23:01:14 »
Bu arkadaşa inanın bende kullanıyorum benim daha çok kötüydü 3 ay oldu ve sonuç iyileşin koymayı bilmiyorum yoksa göndercem resimleri  ve şimdi gene deneyecem
sen hangi marka kullanıyorsun

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #329 : 19 Mart 2020, 03:47:58 »
Uzun zamandır yaklaşık 1 yıldır saç ektirmeyi düşünen bir çok insan bunu erteleyip mavi serumu denemek için 1 sene ya da 6 ay kullandılar şu an ki gördüğüm durum bu ama bunu kesince hemen saç ektirmeyin donör bölgeniz deki saçlarda incelme olabilir şok durumu olduğu için mümkünse ektirmeden önce konu açıp ilgili bölüme donör bölgesini  serum kullandığınızı belirterek bizlere ya da deneyimli arkadaşlarımıza danışarak fikir edinin.

mavi serum popüleritesini yavaş yavaş yitiriyor millet sanırım bezdi  :) olan saçınıda kaybetti çoğu kişi ekimcilerin işi iyice zorlaştı.

Facebook Twitter Instagram