Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62126 defa)

yasin_92

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #225 : 16 Aralık 2019, 16:25:07 »
Dostum hakkında ıyı seyler soylenmıyor. Daha nere kullanacam yeter bukadar  fazlasına gerek yok bıraz guven kazansın
hocam jinekomasti vs gibi bi durumlar oldumu meme sarkması yani

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #226 : 17 Aralık 2019, 00:07:49 »
hocam jinekomasti vs gibi bi durumlar oldumu meme sarkması yani
yok olmadı oyle bırsey.

Blue

• Full Member
« Yanıtla #227 : 17 Aralık 2019, 00:36:46 »
Bu kullandığın mavi serum reklamlarda çıkan ve artık eczanelerdede satıldığı söylenen uraw değil mi?

Eğer öyleyse benim yazdığım yorumlar merdiven altı ürünlereydi. Eczaneye girmiş birşeyin içinde kötü şey olma olasılığı bence düşük ama bilemem tabiki karar senin. Sadece tahminimi söylüyorum yoksa bilgim yok ürün hakkında ama reklamlarda görmüştüm bunu televizyonda
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2019, 11:21:18 Gönderen: Blue »

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #228 : 17 Aralık 2019, 15:53:42 »
yok olmadı oyle bırsey.
bende 40 gündür kullanıyorum serum dermoroller günde 2 kere kullanmak zararlı gibi geldi ne düşünuyosun

Blue

• Full Member
« Yanıtla #229 : 17 Aralık 2019, 18:16:43 »
Diğer konuda bir laboratuvar sonucu var eğer doğruysa diyecek birşey yok

veli94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #230 : 18 Aralık 2019, 06:05:37 »
Tam 4 ay oldu. Tedavıyı bıtırdım. Fotograftan zıyade gun içi gayet iyi saclarım. Bana yetıyor. Mutluda edıyor. Bundan sonraki aşamayı artık merak edıyorum. Dökülme baslarsa yazacagım arkadaslar..
günde  2  posta kullanın diyorda ben sadece akşamları  kullanıyırum  fakat acemi dönem olduğu işin bol kullanıyorum.  günde  tek veya  çift sefer farkeder mi. günde  iki kez yapmak abartı geliyor bana  ilk reklamını gördüğüm zamanlarda   gunde tek sefer yeterli diyorlardı sonradan bu hale döndü.
saçımda tepede açıklık var sadeceona doğru geliyordu

veli94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #231 : 18 Aralık 2019, 06:07:15 »
bende 40 gündür kullanıyorum serum dermoroller günde 2 kere kullanmak zararlı gibi geldi ne düşünuyosun
o tarağı haftada en fazla iki sefer  falan kullanırım ben. en akıllıcasıda  böyle olur heralde.

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #232 : 18 Aralık 2019, 10:30:56 »
o tarağı haftada en fazla iki sefer  falan kullanırım ben. en akıllıcasıda  böyle olur heralde.
Ama ısrarla tarağı günde 2 kez kullanın dıyolar bence sabahları çok bastırmıyorum akşamları biraz bastırıyorum tarağı. Sanada tavsiyem günde 2 kez kullan serumu 1 az

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 18 Aralık 2019, 14:03:17 »
Ama ısrarla tarağı günde 2 kez kullanın dıyolar bence sabahları çok bastırmıyorum akşamları biraz bastırıyorum tarağı. Sanada tavsiyem günde 2 kez kullan serumu 1 az

günde 2 sefer hangi uzunlukta dermaroller? 0,25 falansa belki olabilir ama normal uzunlukta günde 2 nereye kadar hocam .bunun ileriye dönük çok zararları olur ilk 6 ay belki iyi gelir ama sonra cilt zarar gördüğü için saç dökülmesini daha beter tetikleyebilir.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #234 : 18 Aralık 2019, 21:35:10 »
Arkadaslar yine bu serum muhabbetınde. Tanıstıgım bır arkadas 2 ay kullanım sonrası işe yaramadı diye firmaya yazıyor. Fırma parasını iade etmıs sadece 20 tl kargo parasını kesmısler..

Dermoroller cok sık kullanmadım ben cunku kafamda sac vardı ama tamamen kelsen onların on gordugu sartlsrda kullanmakta fayda var.

Bubarada uraw kozmetık medikalpark hastanesinede gitmiş ilaç olarak hastane kabul etmemiş.

Bunlar buralara kadar gidebiliyorsa bu ilac zararsızmıdır yanı.. Oylemı oluyor.. Bunarada
Ssuan hala dokulmem yok 14 15 gundur kullanmıyorum.. Rakamı cok net hatırlamıyorum

twinkli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #235 : 18 Aralık 2019, 23:28:19 »
kardeşim başka mavi bir serum kullandım 2 ay kadar unutkanlık menide sulanma kalp çarpıntısı bile hafiften yapmaya başlamıştı bıraktım. Sen 4 ay içerisinde bunlardan yaşadın mı ona göre almayı düşünüyorum.

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #236 : 19 Aralık 2019, 09:25:57 »
günde 2 sefer hangi uzunlukta dermaroller? 0,25 falansa belki olabilir ama normal uzunlukta günde 2 nereye kadar hocam .bunun ileriye dönük çok zararları olur ilk 6 ay belki iyi gelir ama sonra cilt zarar gördüğü için saç dökülmesini daha beter tetikleyebilir.
1mm bro yani bilmiyorum korktum şuan günde 1 kez tarak kullanayım bari

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #237 : 19 Aralık 2019, 09:27:09 »
Arkadaslar yine bu serum muhabbetınde. Tanıstıgım bır arkadas 2 ay kullanım sonrası işe yaramadı diye firmaya yazıyor. Fırma parasını iade etmıs sadece 20 tl kargo parasını kesmısler..

Dermoroller cok sık kullanmadım ben cunku kafamda sac vardı ama tamamen kelsen onların on gordugu sartlsrda kullanmakta fayda var.

Bubarada uraw kozmetık medikalpark hastanesinede gitmiş ilaç olarak hastane kabul etmemiş.

Bunlar buralara kadar gidebiliyorsa bu ilac zararsızmıdır yanı.. Oylemı oluyor.. Bunarada
Ssuan hala dokulmem yok 14 15 gundur kullanmıyorum.. Rakamı cok net hatırlamıyorum
tamamen kel değilim günde 1 kereye düşürücem dermoroller o zaman 1mm kullanıyorum çünkü

Blue

• Full Member
« Yanıtla #238 : 19 Aralık 2019, 10:59:00 »
Yanlış hatırlamıyorsam benim kullandığım Dermaroller'in kataloğunda haftada 1 kez kullanın yazıyordu. Bir süre geçtikten sonra ise biraz ara verilmesi lazım yazıyordu. Baya oldu bırakalı yanlış hatırlamıyorsam böyleydi

Maşallah burada günde 2 kez yani haftada 14 kez kullananlar var. Milletin saç saç diye gözü dönmüş anlaşılan :D

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #239 : 19 Aralık 2019, 11:25:37 »
Yanlış hatırlamıyorsam benim kullandığım Dermaroller'in kataloğunda haftada 1 kez kullanın yazıyordu. Bir süre geçtikten sonra ise biraz ara verilmesi lazım yazıyordu. Baya oldu bırakalı yanlış hatırlamıyorsam böyleydi

Maşallah burada günde 2 kez yani haftada 14 kez kullananlar var. Milletin saç saç diye gözü dönmüş anlaşılan :D
haha ben 40 gündür düzenli sabah akşam dermoroller ve serum kullanıyorum ama günde 1e düşürücem buda 40 günlük sonuç

Facebook Twitter Instagram