Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62143 defa)

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #210 : 10 Aralık 2019, 01:52:39 »
Dostum öncesı sonrası olayını begenmemıstım suan sacları bıldıgın ıslak ıslak dagınık ve flaslı cektım daha napım. Umranıyedeyım olmadı gel bak hahahahaha

saçını o bahsettiğin fotoğraftakiyle aynı şekilde kısalttır ve aynı yoğun ışıkta patlat bakalım flaşı  :) fark malesef çok az olur gibi geliyor banada.
bencede saçın çok çıkmamış dostum biraz gelişim var ama çok az.Diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum mavi serumun değilde kullandığın dermarollerın faydası olmuş olabilir .

veli94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #211 : 10 Aralık 2019, 21:21:51 »
uraw kullanan arkdaşlara bişey sormak istiyorum.
sitelerinden  sipraiş verdim  fakat üstünden  3 gün geçmesine rağmen kargo takip numarası vermediler
facebook twitter instagram watsap  ve müşteri  hizmetlerinden ulşamaya çalısıyorum hiçbir şekilde  dönüş yapmıyor cevap vermiyorlar
nedersiniz  tokatlandık mı?

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #212 : 12 Aralık 2019, 11:41:41 »
saçını o bahsettiğin fotoğraftakiyle aynı şekilde kısalttır ve aynı yoğun ışıkta patlat bakalım flaşı  :) fark malesef çok az olur gibi geliyor banada.
bencede saçın çok çıkmamış dostum biraz gelişim var ama çok az.Diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum mavi serumun değilde kullandığın dermarollerın faydası olmuş olabilir .

Dermoroller kullanan bırısı değilim. 4 ayda toplasan kullandım sayılmaz okadar kullanmaya boyle sonuc verıyorsa serum merum hıkaye ozaman, nıye abıdık kubudık içeriği net olmayan seylerı ozaman kafaya suruyoruzkı.
Bırde ilk resımlerde tepeden sarı tshırtlu bır resmım var sac uzunlugım hep aynı. Yogunlastıgı ıcın uzun gıbı duruyor. Ben uzun sacı pek seven bırı degılım. Yakında sac kestırecegım atarım. Bırde 4 ayda ne beklıyorsunuzkı mucızemı yanı 4 ay bır surede buna sukur. Ve bu yuzden bırsktım. Bırakma sebebımde ılaca guvenmemem sonucu iyi ama içeriği bet değil sehır efsanelerı cok, daha agır soylemlerde var tersı de var.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2019, 11:56:40 Gönderen: Msezer »

Blue

• Full Member
« Yanıtla #213 : 12 Aralık 2019, 11:55:45 »
Ben de mavi losyonu eleştirmiştim ama genel bir eleştiri yapmıştım yani laf falan sokmadım hiç

Msezer haklı konuyu sildirtmekte. Sürekli laf sokan, küçük gören mesajlar atıyorlar bazıları. Böyle kişilerin olduğu konuyu sildirmek ister tabi adam

Birisi daha var böyle, sürekli olumsuz yorumlar atıyor millete başka konularda

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #214 : 12 Aralık 2019, 12:57:39 »
Bak bu resım karanlık gölge bıryerde ve flassız ilk basladıgım gün cektiğim resım. Bunu aldıgım firmayada cekıp attım değişiklik olmazsa paramı alırım diye şimdiki resımlere baktıgında sac uzunlugu aynı tek fark seyrek burda sac uzunluğu bellındeğil. Şimdi bu resıme bakaraktan fark yok demek bilmiyorum bana değişik geldi. Onuda gec ben memnunum ilacı bıraktım dedım hem guvenmedıgım için hemde bukadar sonux yeterlı daha fazla kullanıp saglıgımı rıske atmayım diye. Marka suymus oymus asla baslarda paylasmadım

Is yerımde bır arkadasım var adam 48 50 yaslarında kafa bıldıgın avuc içiydi 2 ay oldu onda ve suan en on kısım bıle kırpı gibi ama resım ekleyemıyorum izni yok. Onu gorsenız varya zaten yok flas mlas yakın uzak mevzuları kapanır. Ama ileride ne rahatsızlıl verecek bu ılaclar bılmıyoruz. Tekrar diyorum ben korktugum için 4 ayı zorakı doldurup bıraktım sımdı her sabah sacımı yıkıyorum hala dokulme yok bakalım ne zaman baslayacak

diko66

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 12 Aralık 2019, 16:58:14 »
Msezer arkadaşım  seni epeydir takip ediyorum , aldığın bu  kadar haksız yoruma karşı kararlılıkla yazmaya devam etmeni çok takdir ediyorum.  Bence saçındaki değişim  muhteşem, umarım bu ilaç nedeni ile herhangi bir sorun  yaşamazsın. Bunu görmeyen arkadaşları anlamakta da ciddi zorlanıyorum.  Paylaşımın için çok teşekkürler

veli94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #216 : 12 Aralık 2019, 22:16:18 »
uraw kullanan arkdaşlara bişey sormak istiyorum.
sitelerinden  sipraiş verdim  fakat üstünden  3 gün geçmesine rağmen kargo takip numarası vermediler
facebook twitter instagram watsap  ve müşteri  hizmetlerinden ulşamaya çalısıyorum hiçbir şekilde  dönüş yapmıyor cevap vermiyorlar
nedersiniz  tokatlandık mı?
bugün geldi. son iki gündür müşteri hizmetleri oldukca ilgiliydi. ilk postayı attım bakalım

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 12 Aralık 2019, 23:19:19 »
Boş yorumlara kulak asma onların tuzu kuru

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 13 Aralık 2019, 01:39:57 »
Dermoroller kullanan bırısı değilim. 4 ayda toplasan kullandım sayılmaz okadar kullanmaya boyle sonuc verıyorsa serum merum hıkaye ozaman, nıye abıdık kubudık içeriği net olmayan seylerı ozaman kafaya suruyoruzkı.
Bırde ilk resımlerde tepeden sarı tshırtlu bır resmım var sac uzunlugım hep aynı. Yogunlastıgı ıcın uzun gıbı duruyor. Ben uzun sacı pek seven bırı degılım. Yakında sac kestırecegım atarım. Bırde 4 ayda ne beklıyorsunuzkı mucızemı yanı 4 ay bır surede buna sukur. Ve bu yuzden bırsktım. Bırakma sebebımde ılaca guvenmemem sonucu iyi ama içeriği bet değil sehır efsanelerı cok, daha agır soylemlerde var tersı de var.

Neden tepki gösteriyorsunki ben sadece fikrimi yazdım .saçlarında bir gelişme olmamış demiyorumki dikkat et sadece gelişim az olmuş diyorum yani öyle ahım şahım bir değişim yok diyorum.
hayatında ilk defa bir tedaviye başlıyorsun bu nedenle seni anlıyorum saçındaki değilim seni heyacanlandırıyor ama inan bir sürü tedavi denemiş biri olarak ve ayrıca başka kişilerinde tedavilerini takip eden biri olarak sendeki bu değişim hiç bir şey değil .bunu tek başına minoxil sprey hattal procapil içeren bir spreyle bile yapabilirdin.
burda senin anlamadığın saç bakımı yapmak bile saçları dört ayda çok farklı noktalara görürebiliyor örneğin çeşitli yağlarla masaj yapmak gibi .
urawın içinde linoleik asit ,hint yağı,papatya yağı daha bir sürü yağ  var ,kabak çekirdeği extresi ,ca pantetanat gibi çok önemli destekler var bunlar varken bu gelişim gayet normal ama olağanüstü saç çıkardığını iddia eden bir şey için çok yetersiz  bir sonuç ve dört ayda az değil  saç gelişecekse zaten üç ayda kendini belli ediyor.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #219 : 14 Aralık 2019, 17:57:13 »
Neden tepki gösteriyorsunki ben sadece fikrimi yazdım .saçlarında bir gelişme olmamış demiyorumki dikkat et sadece gelişim az olmuş diyorum yani öyle ahım şahım bir değişim yok diyorum.
hayatında ilk defa bir tedaviye başlıyorsun bu nedenle seni anlıyorum saçındaki değilim seni heyacanlandırıyor ama inan bir sürü tedavi denemiş biri olarak ve ayrıca başka kişilerinde tedavilerini takip eden biri olarak sendeki bu değişim hiç bir şey değil .bunu tek başına minoxil sprey hattal procapil içeren bir spreyle bile yapabilirdin.
burda senin anlamadığın saç bakımı yapmak bile saçları dört ayda çok farklı noktalara görürebiliyor örneğin çeşitli yağlarla masaj yapmak gibi .
urawın içinde linoleik asit ,hint yağı,papatya yağı daha bir sürü yağ  var ,kabak çekirdeği extresi ,ca pantetanat gibi çok önemli destekler var bunlar varken bu gelişim gayet normal ama olağanüstü saç çıkardığını iddia eden bir şey için çok yetersiz  bir sonuç ve dört ayda az değil  saç gelişecekse zaten üç ayda kendini belli ediyor.
Bugun berbere gittim kestırdım baya kısa ve ıslak ıslak fotoyu flaslı cektım. Ve yakın cekım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #220 : 14 Aralık 2019, 18:01:37 »
Buda ilk zamanlar bıde uzun bu saclar 4 ay aslında bıraz daha kullansam iyi olurdu ama tırsıyorum bıswy mısey yapar die bıraz zaman gecsın ilacın bır vukaatı varmı olacakmı gozlemleyelım bakalım bı naneleeı cıkacakmı ozaman tekrar kullanırım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #221 : 14 Aralık 2019, 18:04:51 »
Buda banyo sonrası hafıf kuru hali flaslı hemde yakın flaslı oncede boyle cektıgımde sadece derım cıkardı hatta var gecmıs resımlerde onuda bulayım ekleyım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #222 : 14 Aralık 2019, 18:07:11 »
Su durum benı baya rahatsız edıyordu.
Buda eskı halim

Az once dıbını sıyırıp makro cekım yaptım eskı saclarla yenıler arasında kalınlık farkı var hala kalınlasırsa daha iyi olacak sankı

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 15 Aralık 2019, 22:21:06 »
madem bu kadar fayda etti ve memnunsun kullanmaya devam et bence bırakmak için herhangi bir sebep yok .son eklediğin fotoya kıyasla ön kısım özellikle iyi görünüyor bunu finans ve minox bile yapamıyor tabi fotoğraflar aldatıcı değilse .

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #224 : 15 Aralık 2019, 23:16:54 »
madem bu kadar fayda etti ve memnunsun kullanmaya devam et bence bırakmak için herhangi bir sebep yok .son eklediğin fotoya kıyasla ön kısım özellikle iyi görünüyor bunu finans ve minox bile yapamıyor tabi fotoğraflar aldatıcı değilse .
Dostum hakkında ıyı seyler soylenmıyor. Daha nere kullanacam yeter bukadar  fazlasına gerek yok bıraz guven kazansın

Facebook Twitter Instagram