Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62768 defa)

Msezer

• Full Member
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #150 : 20 Kasım 2019, 18:00:47 »
Son 2 şişem kaldı. Birine yenı basladım toplam 6 şişeydı. İstediğim saca eriştiğimi dusunuyorum. Son kalannsısede bıtınce kesecegım ama bırden kesme durumu olmasın dıye seyrek kullanıyorum baze. Gunde 1 uygulama bazen 2 gunde 1 uygulama artık takıp duzen bırsktım. Sabahları onceden sacım az oldugu ıcın hep yıkardım kabarık dursun araları kapansın dıye. Artık bazen yıkamıyorum sabahları onun rahatlıgı ayrı bır guzelmıs :)  goren arkadaslarım cok sasırıyor. Sımdı seyrelttık kullanımı kademe kademe sona yaklasıyorum
Bundan sonra bırakınca ne olacak bakalım. Daha beterımı yoksa saclarım kalacakmı. Onlarıda zaman zaman burada paylasacagım. Bu konu burada bıtmedı. Bırseyı baslattık sonuna kadar devam..

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 20 Kasım 2019, 18:26:46 »
Son 2 şişem kaldı. Birine yenı basladım toplam 6 şişeydı. İstediğim saca eriştiğimi dusunuyorum. Son kalannsısede bıtınce kesecegım ama bırden kesme durumu olmasın dıye seyrek kullanıyorum baze. Gunde 1 uygulama bazen 2 gunde 1 uygulama artık takıp duzen bırsktım. Sabahları onceden sacım az oldugu ıcın hep yıkardım kabarık dursun araları kapansın dıye. Artık bazen yıkamıyorum sabahları onun rahatlıgı ayrı bır guzelmıs :)  goren arkadaslarım cok sasırıyor. Sımdı seyrelttık kullanımı kademe kademe sona yaklasıyorum
Bundan sonra bırakınca ne olacak bakalım. Daha beterımı yoksa saclarım kalacakmı. Onlarıda zaman zaman burada paylasacagım. Bu konu burada bıtmedı. Bırseyı baslattık sonuna kadar devam..
dostum bence bir anda kesme. haftada ikiye düşür, daha sonra haftada bire düşürürsün. aniden kesmeyin diyor zaten satıcı firma da. bir de son halini görmem mümkün mü acaba.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 20 Kasım 2019, 18:40:28 »
15 Gündür Mavi Suyu Kullanıyorum. Gittiğim Berbere Gelen Tanıdıkların Saçlarındaki Değişimi Görünce Dayanamadım Bende Başladım. Yalnız 3 yıl Finasterid , 1 yıl minox kullanmış ve yan etkilerini sonuna kadar yaşamış biri olarak şunu söylemek istiyorum  bu losyonu kullanmaya başladığımdan beridir  gecmıs yıllardakı yasadığım  cinsel isteksizlik . meni sulanması hatta ve hatta proscar kullanırken unutkanlık baya bır yukselmıstı bende  bu yan etkılerın hıcbırını yasamıyorum.. Minox kullanırken kı kalp çarpıntım da  su an olmuyor.  Xpecia kullanmıştım 3 ay  menide sulanma olmuştu bıraktım herşey normal haline döndü.. Benim kullandığım mavi su da minox ve finasterid yok gibime geliyor ama tabıkı emın degılım.. Herseyı gectım ıcerıgını bılmedıgım bır urun kullanıyorum tabıkı kimseye tavsıye etmıyorum ama dedıgım gıbı berbere gelen eş dost tanıdıkların saclarındakı degısımı görünce  kayıtsız kalamadım aldım kullanmaya başladım.. Onların aldığı yerden alıyorum bende.. Bakalım hayırlısı

resim paylaşabilirmisin hocam birde hangi mavi serumu kullanıyorsun.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #153 : 20 Kasım 2019, 19:46:35 »
resim paylaşabilirmisin hocam birde hangi mavi serumu kullanıyorsun.

Uraw değil benimkisi. Bildiğin markasız mavi sulardan.. 15 gün oldu daha başlayalı.. 2-2.5 aydan önce sonuç vermiyormuş..  o zaman eklerim

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #154 : 21 Kasım 2019, 02:32:52 »

konunu takipteydim bende ama bir anda resimsiz öıkıp bunları yazıyorsun bence snin saçlar olmadı burda milleti kekleme.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #155 : 21 Kasım 2019, 07:58:29 »
konunu takipteydim bende ama bir anda resimsiz öıkıp bunları yazıyorsun bence snin saçlar olmadı burda milleti kekleme.
Burak sana resım yok. İnsanların işi var gücü var. Belki müsait değil. Resım istemeninde bır adabı var. Kimi niye kekleyım. Nedemek istiyorsun sen bana neyle itham edşyorsun. Baktınmı konunun basında. Sonuna kadar.
Musait zamanda cekıp yollayacagım ara ara atıyorum zaten hergun fotğografmı atayım. 11 sayfa olmus. 1 sayfadan bak bakım kactane fotograf var. Nekadar hosgorusuz ön yargılı ınsanlar olduk. Senın adına üzülüyorum

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #156 : 21 Kasım 2019, 08:11:48 »
Eski halim 1,2 resım

3,ve 4 resmım bugun sabah sacları ıslakken ve flaslı cekım
3 aylık kullanımım. Son 2 şişem kaldı.
Sonuc olarak bır mucıze beklemıyordum. Fakat bu bıle bana mucıze benı mutlu edıyor.
Kalıcı olacakmı suan en onemli mesele bu

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #157 : 21 Kasım 2019, 08:14:45 »
Burdada yakına giirip flaslı foto cektim eski resımlere yakın olsun diye.

Bu arada serum alın almayın demiyorum. Tekrarlıyorum nasıl bır kalıtsal hastalık bırakacak bılmıyorum. Rısk alıp kullandık hayırlısı bakalım.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #158 : 21 Kasım 2019, 08:18:53 »
Not: Konuyu acan benım, lütfen 1.sayfadan itibaren yasanmıslıklara sürece bakmadan ilk gördüğünüz ilk sayfaya göre yorum yapıp yargılamazsanız sevınırım. Burak sözüm sana

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #159 : 21 Kasım 2019, 08:22:31 »
dostum bence bir anda kesme. haftada ikiye düşür, daha sonra haftada bire düşürürsün. aniden kesmeyin diyor zaten satıcı firma da. bir de son halini görmem mümkün mü acaba.
Kardeşim merhaba senin için fotoğraf paylastım.
Son halimdir. Fakat bazen diyorum saglıgımızmı goruntumu korka korka kullandım. Sımdı bana bukadar cok cok yeterli oyuzden azaltıyorum. Artık gelişim fotosu atmayabılırım kalan 2 şilede artık daha fazla bır gelişim olurmu olsa bıle foto ile farkedılmesı cok zor.
Bundan sonrakı surecte dokulme olacakmı bunları paylasacagım. Suan hıc elıme gelen sac fılan yok dokulmemde durdu.
Not sakallarımdada kalınlasma olustu. Bu ılac kan basıncını fılan artırıyor olabılırmı bılmıyorum sonucta sakalıma surmuyorum :)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 21 Kasım 2019, 08:47:54 »
Kardeşim merhaba senin için fotoğraf paylastım.
Son halimdir. Fakat bazen diyorum saglıgımızmı goruntumu korka korka kullandım. Sımdı bana bukadar cok cok yeterli oyuzden azaltıyorum. Artık gelişim fotosu atmayabılırım kalan 2 şilede artık daha fazla bır gelişim olurmu olsa bıle foto ile farkedılmesı cok zor.
Bundan sonrakı surecte dokulme olacakmı bunları paylasacagım. Suan hıc elıme gelen sac fılan yok dokulmemde durdu.
Not sakallarımdada kalınlasma olustu. Bu ılac kan basıncını fılan artırıyor olabılırmı bılmıyorum sonucta sakalıma surmuyorum :)
kesinlikle sonuç vermiş ya bayağı bir toparlamış ilk hali ile alakası yok. bakalım bundan sonraki süreç ne olacak umarım dökülmez de emeklerimiz boşa gitmez. her kullanımdan önce dermaroller kullanıyor musunuz? bir de her kullanımdan sonra saçını yıkıyor musun 3 4 saat sonra?

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #161 : 21 Kasım 2019, 09:08:32 »
kesinlikle sonuç vermiş ya bayağı bir toparlamış ilk hali ile alakası yok. bakalım bundan sonraki süreç ne olacak umarım dökülmez de emeklerimiz boşa gitmez. her kullanımdan önce dermaroller kullanıyor musunuz? bir de her kullanımdan sonra saçını yıkıyor musun 3 4 saat sonra?
tam hatırlamıyorum ama ilk 1 ay dermoroller arar ara kullandım. Sonra aklımda hep suphe vardı. Ilacta zararlı bırsey varsa bari direk kana dermorollerle ulastırmayım diye. Bıraktım bazen kuçllandım ama son 2 ay hıc kullanmadım. Sacım kısayken cıkan sacları gormustum zaten bırdaha dermorollerle kafayı delmeknyerıne ılacı kullanıp onları besledım. Benım önden arkaya dogru kapanıyor. Baska arkadaslarım var onlarında arkadan öne doğru kapatıyor herkeste farklı etkı yapıyor sanırım.
Sacı seyrek olan ınsan zor anlar ılacın etkısını ama tamamen kel olan hemen 9.gunden sonra tuylenmelerı goruyor. Cevremde cok kullanan var ara ara muhabbetını edıyoruz. Baya tecrube ettım. Tek sıkıntı kullanıpta bırakan yok onuda ben yasayıp göreceğim.

Kullanırken kısa sac sart 3 nunara cunku ilac uzun sacta derıye ulasmıyor saclarda kalıyor hemde fazla serum gidiyor
 Sabah kullandım işe gittim aksam kullandım yatarken mutlaka yıkadım oda en az 2 saat durmustur kafamda sonra yıkayıp yattım. Sabah kalktım tekrar surdum işe gittim bu sekıkde surecım. Onceden ızındeydım 1 ay daha kontrollu kullanıyordum saatı saatıne. Sonucta her ıkı turlude sacım cıktı. Ön yanlar benım baya acıktı zaten oralardan basladı saclanmaya

Bizim bır arkadas ilk basladı o komple kel yasıda 40 ın uzerınde ilk 1 hafta kafadan katman katman derı kaldırdı. Firma eskı sabun ılac ne surulduyse onların kalıntısı dedı.
Sonra altından bebeksı bır derı kaldı. Bırsuru tuy cıktı sımdı kafası kararıyor adamın. Bakalım o daha 1 ay fılan oldu.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 21 Kasım 2019, 09:19:11 »
tam hatırlamıyorum ama ilk 1 ay dermoroller arar ara kullandım. Sonra aklımda hep suphe vardı. Ilacta zararlı bırsey varsa bari direk kana dermorollerle ulastırmayım diye. Bıraktım bazen kuçllandım ama son 2 ay hıc kullanmadım. Sacım kısayken cıkan sacları gormustum zaten bırdaha dermorollerle kafayı delmeknyerıne ılacı kullanıp onları besledım. Benım önden arkaya dogru kapanıyor. Baska arkadaslarım var onlarında arkadan öne doğru kapatıyor herkeste farklı etkı yapıyor sanırım.
Sacı seyrek olan ınsan zor anlar ılacın etkısını ama tamamen kel olan hemen 9.gunden sonra tuylenmelerı goruyor. Cevremde cok kullanan var ara ara muhabbetını edıyoruz. Baya tecrube ettım. Tek sıkıntı kullanıpta bırakan yok onuda ben yasayıp göreceğim.

Kullanırken kısa sac sart 3 nunara cunku ilac uzun sacta derıye ulasmıyor saclarda kalıyor hemde fazla serum gidiyor
 Sabah kullandım işe gittim aksam kullandım yatarken mutlaka yıkadım oda en az 2 saat durmustur kafamda sonra yıkayıp yattım. Sabah kalktım tekrar surdum işe gittim bu sekıkde surecım. Onceden ızındeydım 1 ay daha kontrollu kullanıyordum saatı saatıne. Sonucta her ıkı turlude sacım cıktı. Ön yanlar benım baya acıktı zaten oralardan basladı saclanmaya

Bizim bır arkadas ilk basladı o komple kel yasıda 40 ın uzerınde ilk 1 hafta kafadan katman katman derı kaldırdı. Firma eskı sabun ılac ne surulduyse onların kalıntısı dedı.
Sonra altından bebeksı bır derı kaldı. Bırsuru tuy cıktı sımdı kafası kararıyor adamın. Bakalım o daha 1 ay fılan oldu.
ben sabah akşam dermaroller kullanıyorum öncesinde 3 4 dk kan dolaşımı artsın diye. bir şey kullanıyoruz bari tam etki etsin hesbı :) inşallah saç çıkacak diye başka yerlere zarar vermiyoruzdur ama ben negatif bir dönüş almadım bir haftadır kullanıyorum yaklaşık. tabi henüz bir artısını da göremedim gerçi bunun için daha çok erken .

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #163 : 21 Kasım 2019, 09:21:27 »
Saçını kısalt mutlaka taragıda haftada 2 veya 3 e dusur fazla kullanma derim

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 21 Kasım 2019, 09:30:35 »
Saçını kısalt mutlaka taragıda haftada 2 veya 3 e dusur fazla kullanma derim
saçı 2 numara yaptım zaten onda sıkıntı yok :) tarağı satıcı firmanın söylediği şekilde kullanıyorum. senin gibi ilk bir ay geçsin duruma göre azaltırım ben de. yanında ekstra bir şampuan takviyesi de yapılabilir mi acaba. ben seba med kullanıyorum

Facebook Twitter Instagram