Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62780 defa)

Msezer

• Full Member
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #120 : 20 Ekim 2019, 11:53:17 »
Usttekı resımler seruma basladıgım gunlerın ortaları fılandı tam tarıhı hatırlamıyorum ama ozamanda kullanıyordum sarı rshırtlu ve karanlıkta cekılmıs resım ilk basladıgım gündü.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #121 : 20 Ekim 2019, 11:59:04 »
74. 75 gün filan oldu 2 ay once 8 ınde baslamıstım

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #122 : 20 Ekim 2019, 14:31:55 »
Fotoyu flashlı çekince nasıl gözüküyor saçın?

Ben de normal çekince tepe simsiyah gözüküyor ama flashlı çekince ortada seyreklik belli oluyor

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #123 : 20 Ekim 2019, 14:49:36 »
Flaslı cekınce seyrek gorunur ben eskı fotolarıda flashsız yenılerıde ısık altında cektım. Fakat dıyorum ya fotoyla fark bukadar kısa surede anlasılmıyor. Baya zaman gecmelş ama ben farkı goruyorum veya detay yakın cekım yapıyorum ordan anlasılıyor. Sabah uygulama yaptım basıma agrı gırdı genelde dermorollersız kullanıyorum bugun dermoroller kullandım agrı ywptı

tolga94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #124 : 20 Ekim 2019, 16:55:25 »
muazzam gözüküyor maşallah kardeşim inşallah devamını ve daha fazlasını görürsün tavsiyenle bende alıp kullanmaya başladım inşallah bende yararını görürüm

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #125 : 20 Ekim 2019, 17:01:00 »
Flaslı cekınce seyrek gorunur ben eskı fotolarıda flashsız yenılerıde ısık altında cektım. Fakat dıyorum ya fotoyla fark bukadar kısa surede anlasılmıyor. Baya zaman gecmelş ama ben farkı goruyorum veya detay yakın cekım yapıyorum ordan anlasılıyor. Sabah uygulama yaptım basıma agrı gırdı genelde dermorollersız kullanıyorum bugun dermoroller kullandım agrı ywptı

çok iyi sonuç almışsın fakat genede bu ilaçların içinde finans ve minoxil olmadığına inanmak zor .dermarollerdan sonra kafa ağrısı yapmasıda minoxile işaret ediyor.bu ilaçların içinde finansterid ve minoxil varsa büyük bir skandal demektir satışına nasıl izin veriyorlar çok ilginç umarım dedikleri gibi bitkiseldir ama değişime bakılırsa pek ihtimal vermiyorum.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #126 : 21 Ekim 2019, 07:48:49 »
muazzam gözüküyor maşallah kardeşim inşallah devamını ve daha fazlasını görürsün tavsiyenle bende alıp kullanmaya başladım inşallah bende yararını görürüm
tesekkurler. Genelde tavsıye niteliğinde yazmam ama insallah sizdede işe yarar

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #127 : 27 Ekim 2019, 00:57:12 »
bence çok fark yok kardeşim kendini kandırma boşuna.zaten bu urawın içinde minoxil finasterid yokmuş diğer işe yarayan mavi serumların içerisinde minox finans var o yüzden beklentiye girme bence.
bu mavi serumları artık analiz etmeye başlamışlar kimyagerler ve eczacılar falan çoğunun içerisinde minox finans bulunmuş hocam ama uraw boşmuş diyorlar sadece mavi serum diye algı yaratıyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #128 : 27 Ekim 2019, 01:16:37 »
İçeriği   açıklanmayan bir ürün sonucu   ne olursa olsun   tehlikelidir . benim anlamadım     biri bir ürün  çıkartıyorlar   piyasaya   sürüyor  devlet  neden   araştırma yapmıyor  nedir bu  diye 

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #129 : 27 Ekim 2019, 20:17:39 »
bence çok fark yok kardeşim kendini kandırma boşuna.zaten bu urawın içinde minoxil finasterid yokmuş diğer işe yarayan mavi serumların içerisinde minox finans var o yüzden beklentiye girme bence.
bu mavi serumları artık analiz etmeye başlamışlar kimyagerler ve eczacılar falan çoğunun içerisinde minox finans bulunmuş hocam ama uraw boşmuş diyorlar sadece mavi serum diye algı yaratıyor.
Ben değişimin farkındayım. İspatlamaklada ugrasacak vaktim yok. Yınede eyvallah

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #130 : 27 Ekim 2019, 21:54:11 »
Ben değişimin farkındayım. İspatlamaklada ugrasacak vaktim yok. Yınede eyvallah
Arkadaşım saçma sapan olumsuz yorumlara aldanma saçında bariz değişim var olumlu yönde.
Uraw sende işe yarıyor da ben yerinde olsam urawı bırakıp güvenirliliği kanıtlanmış finasa geçerim urawın içindede fin  var zaten.
Her neyse devam et olumsuz yorumlara aldanma klasik forum işte

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #131 : 07 Kasım 2019, 00:26:41 »
ne yaptın kardeşim varmı gelişme yeni resim zamanı gelmiş gibi  :)

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #132 : 12 Kasım 2019, 08:10:36 »
94 gün. Elimde 2 tup serum kaldı sonra bırakacagım bu arada baya sıkayet varmıs ürünlerle alakalı bende tırsmaya basladım :)) ama gercekten bende sac dokulmesını durdurdu. Kullanımıda seyrelttım. Günde 1 kez bazen 2 gunde 1 kullanmaya basladım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #133 : 12 Kasım 2019, 08:29:21 »
Önceden cok daha kötüydu bu oran bana yetıyor. Umarım kesınce komple kel kalmam,  şimdi gündüz ışığı ile çektim Saçım daha cok keldi

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 12 Kasım 2019, 15:56:16 »
fark var gibi ama sen sadece urawmı kullanıyordun yoksa dermaroller falanda uyguluyormuydun??

Facebook Twitter Instagram