Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62033 defa)

Burakcan

• Full Member
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #300 : 13 Şubat 2020, 01:07:22 »
bunlar uraw serummu kullandılar,uraw kullandıklarına eminmisin doğrusu pek sanmıyorum uraw kullandıklarını.
uraw serumun içinde saç çıkartma özelliği olan hiç bir etken madde yok varsa yoksa procapilin etken maddeleri var.
peki bu arkadaşlar eş zamanlı olarak  dermarollerda kullandılarmı ?

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #301 : 13 Şubat 2020, 22:12:05 »
sonuçlar inanılmaz gerçekten bana pek manrıklı gelmedi açıkçası urawın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 14 Şubat 2020, 01:51:45 »
banada hiç inandırıcı gelmedi finasn ve minoxla bile bu sonuçların yarısı elde edilemez madem uraw bu kadar etkili şikayetvarda neden bir ton şikayet var o zaman.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #303 : 14 Şubat 2020, 15:04:55 »
İster inanın ister inanmayın. Sonuc olarak bu adamlar benım en yakın arkadslarım. Size birşey ispatlama peşindede değilim. Zaten kullanıp sonuc alıp bıraktıktan sonra fabrıka ayarlarıma donen biri olarak urawmıs minoxdilmilş ne farkeder :)

regnaturi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #304 : 16 Şubat 2020, 08:46:17 »
arkadaşlar bende serumu almaya karar verdim biohira alacağım sanırım ama nerede bulurum bunun orjinalini lokmanhekimsitesi diye biryer var 2 kutusu 120 lira.Orjinal midir sizce? eczaneden alacaktım ama birisi 80 lira diyor başka eczane aynı ürüne 120 diyor ve 15 gün sonra gelecek diyorlar beklemek istemiyorum.Önerdiğiniz bir satıcı var mı acaba n11 e falanda çok baktım hiçbirisine güvenemedim

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #305 : 19 Şubat 2020, 16:55:40 »
İster inanın ister inanmayın. Sonuc olarak bu adamlar benım en yakın arkadslarım. Size birşey ispatlama peşindede değilim. Zaten kullanıp sonuc alıp bıraktıktan sonra fabrıka ayarlarıma donen biri olarak urawmıs minoxdilmilş ne farkeder :)
Üşenmeyip her sayfayı her yorumu tek tek okudum sonu üzdü ya acaba kademeli olarak bıraksaydın sonuçlar bu denli olacakmıydı abi. Cinsel isteksizlik yapmasının tek bir açıklaması olabilir güçlü bir dht blocker muhtemelen fin zaten ürün tupitak tarafından incelenmişti sanırım minoxil dht blocker + Oks dahi vardı. Zaten içeriğini taşıdığı propecia veya minoxidil gibi kullandığın sürece etki gördüğün bir ilaç yan etki görmesen yine kabul edilebilir ilaca bağımlı olmak olay maddi açıdan da bitmiyor yan etkiler ağır. Umarım seni mutlu edecek bir ekim için gerekli bütçeyi elde edebilirsin.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #306 : 19 Şubat 2020, 19:41:20 »
Üşenmeyip her sayfayı her yorumu tek tek okudum sonu üzdü ya acaba kademeli olarak bıraksaydın sonuçlar bu denli olacakmıydı abi. Cinsel isteksizlik yapmasının tek bir açıklaması olabilir güçlü bir dht blocker muhtemelen fin zaten ürün tupitak tarafından incelenmişti sanırım minoxil dht blocker + Oks dahi vardı. Zaten içeriğini taşıdığı propecia veya minoxidil gibi kullandığın sürece etki gördüğün bir ilaç yan etki görmesen yine kabul edilebilir ilaca bağımlı olmak olay maddi açıdan da bitmiyor yan etkiler ağır. Umarım seni mutlu edecek bir ekim için gerekli bütçeyi elde edebilirsin.
Bugun urawa yazdım öyle bir esti. Dedıklerı 4 ayda bırakmayacaktınız 6 il 8 ay dedıler. Dedimki bende ozamanları 4 ile 6 ay dıyordunuz. Neden simdi boyle oldu. Hayır efensım 6 aydan sonra azaltarak tırın tırın tırın  işte bıraz mılletı takıpnedeyım bakarım duruma ben hastalık yapacak dıye korktum 4 ayı bıtırır bıtırmez bırakrım

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #307 : 19 Şubat 2020, 22:14:48 »
Bugun urawa yazdım öyle bir esti. Dedıklerı 4 ayda bırakmayacaktınız 6 il 8 ay dedıler. Dedimki bende ozamanları 4 ile 6 ay dıyordunuz. Neden simdi boyle oldu. Hayır efensım 6 aydan sonra azaltarak tırın tırın tırın  işte bıraz mılletı takıpnedeyım bakarım duruma ben hastalık yapacak dıye korktum 4 ayı bıtırır bıtırmez bırakrım
Abi istersen 5 yıla yayarak bırak etken maddesi finans cinsellikte yine negatif etkiler göreceksin senin yanlış yağtığın bir şey yok eksik var ha kadameli bıraksaydın saçların da kendini kademeli bırakacaktı 4 ay da kazandığını 4-5 ay da kaybedecektin 1 ay da değil de. Ne farkeder tüm yollar gibi tek kapıya çıkıyor kullandığın sürece etki görürsün
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #308 : 20 Şubat 2020, 00:41:36 »
keşke içeriği zararsız olsada ömür boyu kullansak ,hem saç çıkarmıyor hem içeriği güven vermiyor.Saç çıkarıp bıraktığında döküleceğini bilsem sürekli kullanırım sanki çok zor bir şey tey allahım ya derde bak.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 27 Şubat 2020, 10:42:13 »
ben de iki tüp bitirdim. yeni saç çıkışları sanırım yok gibi veya dikkatli incelemesi gerekiyor birinin kafamın tepesini göremediğim için haliyle gözlemleyemiyorum. onun dışında var olan cılız saçlarıma hacim kazandırdı, haliyle gelişme oldu. yani önceki halime göre daha gür gözüküyor tepe kısımlarım. ben bırakmayacağım dedikleri gibi 6 ay kadar kullanıcam bakalım. zaten günde bire düşürdüm, ilk tüpü sabah akşam kullanıyordum ikinci tüpe geçince hem tarağı haftada bir ikiye düşürdüm, hem de serumu sadece sabahları kullanıyorum.

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #310 : 27 Şubat 2020, 14:11:43 »
ben de iki tüp bitirdim. yeni saç çıkışları sanırım yok gibi veya dikkatli incelemesi gerekiyor birinin kafamın tepesini göremediğim için haliyle gözlemleyemiyorum. onun dışında var olan cılız saçlarıma hacim kazandırdı, haliyle gelişme oldu. yani önceki halime göre daha gür gözüküyor tepe kısımlarım. ben bırakmayacağım dedikleri gibi 6 ay kadar kullanıcam bakalım. zaten günde bire düşürdüm, ilk tüpü sabah akşam kullanıyordum ikinci tüpe geçince hem tarağı haftada bir ikiye düşürdüm, hem de serumu sadece sabahları kullanıyorum.
hata yapıyorsun tarak günde 2 kere kullanman lazımdı ilk 1 ay en azından ben öyle yaptım.

Ercnksk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #311 : 27 Şubat 2020, 14:15:31 »
resimde atayım boş konusuyon muhabbeti dönmesin kendi resimim

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #312 : 27 Şubat 2020, 20:43:56 »
Arkadaslar acayıp yogun dokulmem basladı eskı halımde boyle sacım dokulmezdı. Eskı goruntumden daha kötüye gidiyorum. Bu hızla 2 aya tamamen kelım. Normalde seyrektı saclarım. Bakalım sizlerde nasıl olacak baya gelişim var sende bu arada 3 gun once arkadasım gitti urawa  eskısı kadar sonuc alamıyorum dedı. Ona senın sacların cıkmıs cıkmısmolan saca bıdaha dermoroller kullanılmaz demıs olmayan bolgeye dermoroller kullanın demıs nededıklerı bellı degıl valla benım gidisat cok kotu bunların sampuanı alacam bu gidişle eskıde ilk zamanlar kullanınca yogun dokmustu sonra tabındokulen yerıne cıkacak dedıler cıktı evet sımdı o dokulen saclar tekrar dokukuyor yanı once seyrelttı baya sonra sac cıkısı oldu sımdı bıraktık mevcutta gıdıyor  valla kafam karıstı baya yogun dokukuyor ama

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #313 : 27 Şubat 2020, 20:44:32 »
İlaca güvenebılsem devam edecemde parasalnsıkıntı yok ama saglık acısından güvenemıyorum

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 27 Şubat 2020, 21:40:35 »
Şu uraw kullanacagima 2 günde 1 dutasterid yutarim daha iyi.

Yazık günah bir zaman 5 kavanoz bal 100 liraya veren satıcılar vardı şimdi bunlar çıktı.

Facebook Twitter Instagram