Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62055 defa)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #271 : 08 Ocak 2020, 17:38:06 »
Uraw kullanmaya başlayalı yaklaşık iki ay olacak şimdiden tepeler kararmaya başladı. Bunu sadece ben söylemiyorum çevremdekilerde söylüyor. Şuan için yeni saç çıkışı gözlemlemedim ama var olan zayıf tüyümsü saçları güçlendirdi hacim kazandılar, haliyle eskisine göre daha güzel bir görüntü oluştu. Bakalım devam edeceğim bir şişesi 2 ay gitti iki şişe almıştım 4 ay sonra ne olacak göreceğiz, ilk günün fotoğrafını çekmiştim 4 ay sonra da çekip paylaşacağım ben de.

BulentKfksli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #272 : 08 Ocak 2020, 22:36:45 »
berberin gazıyla aldım ama şunu söylebilirim 2 ay gitti ben bi etki göstereceğini düşünmemiştim 2 haftada cidden çok etki etti, sonrasında 1 ay kadar bişey kullanmayıp minoksile başladım şuan biraz daha iyi durumdayım hiçbişey kullanmadan öncesine göre ama mavi losyonu 5-6 ay kullansam saç sorunu diye birşey kalmazdı. tabi içeriğine güvenmiyorum ne olduğu belli değil. bunlardan önce hiçbişey kullanmıyordum 27 yaşındayım saçlarım seyrek ama çok da kötü değil evlenemeyince tabi insan suçu saç ve vücutta arıyor.

Kardesim yanetki yoksa minoxile devam et en guzeli.Bide bitkisel tabletlerden alirsan sorun buyuk oranda cozulur.Bende urawi biraktim suan bekliyorum.Biri analiz yaptirir da saglam cikarsa o zaman kullanirim.Bu evlilik isi tamamen para ve sosyal statünle alakali.Kiz senin diger ozelliklerini begenirse; kafanda tüy varmiş yokmuş inan ki umrunda olmaz.Bide kardesim kızda guzel cirkin ayirmiycaksin biraz kalender meşrep olmak lazim.Alayına gider diyceksin yani 😉👍

BulentKfksli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #273 : 08 Ocak 2020, 22:43:26 »
Uraw kullanmaya başlayalı yaklaşık iki ay olacak şimdiden tepeler kararmaya başladı. Bunu sadece ben söylemiyorum çevremdekilerde söylüyor. Şuan için yeni saç çıkışı gözlemlemedim ama var olan zayıf tüyümsü saçları güçlendirdi hacim kazandılar, haliyle eskisine göre daha güzel bir görüntü oluştu. Bakalım devam edeceğim bir şişesi 2 ay gitti iki şişe almıştım 4 ay sonra ne olacak göreceğiz, ilk günün fotoğrafını çekmiştim 4 ay sonra da çekip paylaşacağım ben de.

Kardes bir yanetki gordun mu? Daha önce hiç minoxil kullandin mi? Bence içinde minoxil var o etki ediyor.

BulentKfksli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #274 : 08 Ocak 2020, 22:50:55 »
Herkes güvenmiyorum deyip yine de kullanıyor çok ilginç bu mavi serum olayı :)

Umut fakirin ekmegi kardeş 🤣 Umut satiyolar bizde aliyoruz.Milli piyango gibi..ya çıkarsa 🤣

yasin_92

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #275 : 08 Ocak 2020, 23:06:59 »

Kardesim yanetki yoksa minoxile devam et en guzeli.Bide bitkisel tabletlerden alirsan sorun buyuk oranda cozulur.Bende urawi biraktim suan bekliyorum.Biri analiz yaptirir da saglam cikarsa o zaman kullanirim.Bu evlilik isi tamamen para ve sosyal statünle alakali.Kiz senin diger ozelliklerini begenirse; kafanda tüy varmiş yokmuş inan ki umrunda olmaz.Bide kardesim kızda guzel cirkin ayirmiycaksin biraz kalender meşrep olmak lazim.Alayına gider diyceksin yani 😉👍
yan etki yaşamıyorum minoksilde günde 1 kez 12 fıs haftada 6 gün kullanıyorum, zaten haftada 4-5 gün fitness yapıyorum bu yüzden düzgün bir beslenmem var herhangi bir tablete ihtiyacım yok. valla hocam kız işi kısmet işi aslında görsen beni saçlarımda o kadar kötü değil, ama evlenemeyince insan biraz bunu bahane ettim diyelim bi özgüven kaybı yaşatıyor bu kesin. kısmet bu işler Allah herkese hayırlısını nasip etsin :)

BulentKfksli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #276 : 08 Ocak 2020, 23:49:10 »
yan etki yaşamıyorum minoksilde günde 1 kez 12 fıs haftada 6 gün kullanıyorum, zaten haftada 4-5 gün fitness yapıyorum bu yüzden düzgün bir beslenmem var herhangi bir tablete ihtiyacım yok. valla hocam kız işi kısmet işi aslında görsen beni saçlarımda o kadar kötü değil, ama evlenemeyince insan biraz bunu bahane ettim diyelim bi özgüven kaybı yaşatıyor bu kesin. kısmet bu işler Allah herkese hayırlısını nasip etsin :)

Amin kardes.Hepimiz icin hayirlisi diyelim 🙂👍

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #277 : 09 Ocak 2020, 00:07:10 »

hep böyle diyorsunuz ama bir fotoğraf paylamıyorsunuz .
bende kullandık bu urawı ama kısa süre hiç olumlu bir fark gözlemlemedim.

veli94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #278 : 09 Ocak 2020, 02:17:24 »
1 şişeyi nasıl  2 ay idare ettiniz  ben 1 ayda 2 şişe harcadım neredeyse. tepede açılma var bende oraya kullanıyorum sadece

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 10 Ocak 2020, 18:08:38 »
1 şişeyi nasıl  2 ay idare ettiniz  ben 1 ayda 2 şişe harcadım neredeyse. tepede açılma var bende oraya kullanıyorum sadece
Ne kadar kullandığınıza bağlı hocam. Ben sabah akşam kullanıyorum, bir kere çektiriyorum tüpe yarıya kadar doluyor bu şekilde sabah akşam uyguluyorum. Bazı sabahlar veya akşamlar unuttuğum oluyor tabi ama nadir.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 10 Ocak 2020, 18:12:52 »
hep böyle diyorsunuz ama bir fotoğraf paylamıyorsunuz .
bende kullandık bu urawı ama kısa süre hiç olumlu bir fark gözlemlemedim.
Fotoğraf koyulacak kadar abartı bir gelişim yok, bunu ben ve beni sürekli gören insanlar farkediyor şuan için. Dediğim gibi var olan cılız saçları güçlendirdi hacim kazandı ekstra saç çıkışı yok şimdilik. iki şişe de bitsin koyacağım foto

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #281 : 11 Ocak 2020, 09:46:36 »
Merhaba suan dokulme baslamadı hala iyi elımı ıslatıp sacıma suruyor dagıtıyorum hıc bır sıkıntı yok. Benıde sasırtıyor dogrusu yaza kadar bırsey olmazsa yazın tekrar baslarım kullanmaya

lamarcks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #282 : 11 Ocak 2020, 11:04:19 »
Kullanmayı bırakalı kaç gün oldu?

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #283 : 16 Ocak 2020, 23:35:46 »
Arkadaslar son durum bırsktım bırakalı ilk defa bugun ıslak sacıma elimi surdugumde 4,5 tel gelmeye basladı devamı olacak mı haber ederım ama dokulme basladı galıba

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 17 Ocak 2020, 20:05:00 »
Arkadaslar son durum bırsktım bırakalı ilk defa bugun ıslak sacıma elimi surdugumde 4,5 tel gelmeye basladı devamı olacak mı haber ederım ama dokulme basladı galıba

valla bence kim ne derse desin placebo etkisinden başka bir şey değil.ben ne mavi serumun nede urawın kullananlarda saç çıkartacağına zerre inanmıyorum ,azıcık umudum olsa yarın bir gün hemen başlarım hiç tereddüt etmeden.
dostum sen madem fayda gördüğünü iddia ediyorsun o zaman kullan ne zararı olacakki kusura bakma çok açık konuşacağım bu durumda kullanmamakta çok saçmalıyorsun .yok zararı falan bırak bu işleri eczanede satılıyor ve bakanlık onaylı bunlara güvenmiyorsan kullandığın şampuanlarada güvenme.
uraw bildiğin kozmetik bir ürün piyasada meşhur olan mavi serumun ismini kullanan zararsız bir ürün neden anlamak istemiyorsun.işe yarıyor ama zararı olur diye kullanmak istemiyorum söylemi açıkçası bana çok saçma geliyor.

Facebook Twitter Instagram