Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62144 defa)

Msezer

• Full Member
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #195 : 30 Kasım 2019, 23:58:28 »
Bu resimi basladığım gün çekmiştim hiç unutmam. Ve karanlıl loş ısıkta firmaya yollamıstım. Değişim olmazsa paramı geri talep ederim kanıt olsun diye
Sac ektirecek durum yok bende vakıtte yok nakıtte cesarette  :D

Bıraz zaman gecsın foto atarım saclarımı kısaltacagım tekrar foto atarım.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 02 Aralık 2019, 09:11:02 »
ilk gün ile son günü yan yana koydum karşılaştırmak isteyenler için kolaylık olsun diye :) Bence çok iyi sonuç vermiş , ekim yaptırmadan böyle iyi bir sonuç alabilmek gerçekten güzel.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 02 Aralık 2019, 20:52:10 »
Maşallah çok iyi devam et hocam dahada toparlar 6 ay dolmadan bırakma 6 ay sonrada kademeli bırak.

salt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #198 : 02 Aralık 2019, 23:29:48 »
hangi ürünü kullanıyorsunuz uraw mı?

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #199 : 05 Aralık 2019, 15:45:04 »
Arkadaslar serumu bıraktım ben.. 3 gundur kullanmıyorum belkı yarın surerım azaltma evresıne gectım daha fazla kullanmaknıstemıyoruk bu bana yettı dokulmesın kafı hergun kontrol edıyorum elımı ıslatıp bı sacları dagıtıyorum.. Dokulme baslarsa yazacagım bu arada ilk 10 gün evresıne ait fotolar gordum arsıvımde onları ekleyım daha ıyı anlayacaksınız nekadar kotu oldugunu baslarda suan cok iyiğim mucizee

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 05 Aralık 2019, 21:49:55 »
4 ay kullandın 2 ay daha kullanman lazım sonra azaltarak bırakacaksın

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 05 Aralık 2019, 22:44:44 »
Arkadaslar serumu bıraktım ben.. 3 gundur kullanmıyorum belkı yarın surerım azaltma evresıne gectım daha fazla kullanmaknıstemıyoruk bu bana yettı dokulmesın kafı hergun kontrol edıyorum elımı ıslatıp bı sacları dagıtıyorum.. Dokulme baslarsa yazacagım bu arada ilk 10 gün evresıne ait fotolar gordum arsıvımde onları ekleyım daha ıyı anlayacaksınız nekadar kotu oldugunu baslarda suan cok iyiğim mucizee

valla kardeşim anca bu kadar kötü before after yapılır hiç bir şey anlaşılmıyor .son koyduğun güncel durumunu gösteren foto gibi tedavi başlangıcıda aynı poz olmalıydı.
şu fotolara bakarak saç çıkmamış aynıda denebilir çünkü tedavi öncesi saçlar dağınık ve flaş patlatılmış tedavi sonrasında ise saçlar öne doğru taranmış (bu yöntemi bende uyguluyorum psikolojik olarak banada iyi geliyor    :)
aslında son halini aynı tedavi öncesinde olduğu gibi ıslatıp dağıtsan ve flaş patlatsan bence değişiklik yokmuş gibi çıkabilir .aslında değişiklik var yok değil ama ne kadar var anlaşılmıyor dermaroller yaptığını söylüyorsun az biraz fark varsa ondanda olabilir.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #202 : 06 Aralık 2019, 08:59:54 »
Geçmişe bakarsanız aradıgınız tarz fotolarda var. Sürekli foto paylasa ak vaktım zamanım yok. Oan neyse cekıp yolluyorum sac soyle olmalıymıs boyle olmalıymıs. Anlamam ama gecmıste bırseyler var. Valla zamanım yok. Sıkıldım serum muhabbetınden herkes bunu soruyor can sıkıcı hale geldi. Kalın saglıcakla

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #203 : 06 Aralık 2019, 09:00:13 »
Dökülme baslarsa yazarım

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #204 : 06 Aralık 2019, 09:23:37 »
Az once  forumda mavı serumlamilgili bır kac yazı okudum baya sıkıntılı bırseymıs gercekse
Bızım saglık bakanlıgı halkımız kadar bilmiyor galıba yada goz yumuyor veya sehır efsanesı. Sehır wfsanesı olsa bile soylemler korkutucu
Ben yan etkı olarak isteksızlık tesbıt ettım. Sureyı uzatıyor. Onun dısında koltuk altında kıllanmalar arttı gogus lerde kıllanmalar arttı. Tesbıt edebıldıgım bu. Bunları yenı yenı farkettıgım için azaltma kararı aldım. Sımdı buradakı yazıları okuyunca baya ürktüm. Zaten korka korka kullanıyordum. Saglık bakanlığı onaylı dıye gozyumuyorsun ama saglık bakanlıgının adı saglıksızlıl bakanlıgı olarak değiştirsinlee ozaman bu iddalar geecekse.
Dediğim gibi bırakıyorum dokulme olursa yazacagım

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #205 : 06 Aralık 2019, 14:10:43 »
mavi seruma falan para mara vermeyin, alin size kullandiginiz surece hayvan gibi sac cikartacak formul:

dutasteride + minoxidil.

Bunlar haricinde hicbir sey sac cikarmaz, duta dht hormonunu keseresk baby hair cikarir, minox da kafaya kan vererek o saclari kalinlastirir

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #206 : 06 Aralık 2019, 17:01:55 »
Az once  forumda mavı serumlamilgili bır kac yazı okudum baya sıkıntılı bırseymıs gercekse
Bızım saglık bakanlıgı halkımız kadar bilmiyor galıba yada goz yumuyor veya sehır efsanesı. Sehır wfsanesı olsa bile soylemler korkutucu
Ben yan etkı olarak isteksızlık tesbıt ettım. Sureyı uzatıyor. Onun dısında koltuk altında kıllanmalar arttı gogus lerde kıllanmalar arttı. Tesbıt edebıldıgım bu. Bunları yenı yenı farkettıgım için azaltma kararı aldım. Sımdı buradakı yazıları okuyunca baya ürktüm. Zaten korka korka kullanıyordum. Saglık bakanlığı onaylı dıye gozyumuyorsun ama saglık bakanlıgının adı saglıksızlıl bakanlıgı olarak değiştirsinlee ozaman bu iddalar geecekse.
Dediğim gibi bırakıyorum dokulme olursa yazacagım
İsteksizlik varsa finasterid vardır içinde dut ta olabilir vucutta kıllanma arttıysa minoxil de vardır. Sağlık bakanlığı onaylı değil bunlar tarım bakanlığı onaylı bi çoğu.. Fin+minoxidil 500 600 TL verenler var ilginç 🤔

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #207 : 06 Aralık 2019, 20:25:35 »
Dostum öncesı sonrası olayını begenmemıstım suan sacları bıldıgın ıslak ıslak dagınık ve flaslı cektım daha napım. Umranıyedeyım olmadı gel bak hahahahaha

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 07 Aralık 2019, 14:50:55 »
Sonucun güzel ilerliyor daha iyi olacaktır kıskanç yorumlara kulak asma kardeş

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #209 : 07 Aralık 2019, 19:46:00 »
Sonucun güzel ilerliyor daha iyi olacaktır kıskanç yorumlara kulak asma kardeş

Tam 4 ay oldu. Tedavıyı bıtırdım. Fotograftan zıyade gun içi gayet iyi saclarım. Bana yetıyor. Mutluda edıyor. Bundan sonraki aşamayı artık merak edıyorum. Dökülme baslarsa yazacagım arkadaslar..

Facebook Twitter Instagram