Gönderen Konu: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler  (Okunma sayısı 62766 defa)

Msezer

• Full Member
Ynt: Mavi serum kullanımım ve sonuclar resimler
« Yanıtla #135 : 12 Kasım 2019, 17:06:28 »
fark var gibi ama sen sadece urawmı kullanıyordun yoksa dermaroller falanda uyguluyormuydun??
Dermoroller kullanmıyorum bır kac defa kullandım 90 küsür günde 15 20 defa kullanmısımdır gunde 2 kez ilaç uygulandıgını dusunursen

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 12 Kasım 2019, 17:11:58 »
Kardeşim araç içinde çekilen. Fotoğraflar sizide bizide yanıltır. Ben araç içinde kendi saçımı görünce güzel olmuş ekimim diyorum neden?  Çünkü aracın tavanı başıma düşen güneş ışığını kesiyor ve saç dolu dolgun görünüyor ama gün ışığına yada herhangi bir ışık altına mesela asansöre bindiğimde olayın gerçeğiyle karşılaşıyorum.  O nedenle araç içindeki fotoğraf yanıltacaktır.

Msezer

• Full Member
« Yanıtla #137 : 13 Kasım 2019, 07:55:41 »
Kardeşim araç içinde çekilen. Fotoğraflar sizide bizide yanıltır. Ben araç içinde kendi saçımı görünce güzel olmuş ekimim diyorum neden?  Çünkü aracın tavanı başıma düşen güneş ışığını kesiyor ve saç dolu dolgun görünüyor ama gün ışığına yada herhangi bir ışık altına mesela asansöre bindiğimde olayın gerçeğiyle karşılaşıyorum.  O nedenle araç içindeki fotoğraf yanıltacaktır.
Bilmiyordum. Gün ışıgında çeker atarım bi ara :)

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 13 Kasım 2019, 13:19:10 »
Dermoroller kullanmıyorum bır kac defa kullandım 90 küsür günde 15 20 defa kullanmısımdır gunde 2 kez ilaç uygulandıgını dusunursen

zaten 3 ayda o kadar kullanılması gerekir her gün yapılmaz dermaroller.hocam bu sendeki iyileşme urawdan değilde dermarollerdan olabilir.yinede kesin sonuç için biraz daha takip etmek gerekir.konunu güncellemeye devam etmen bu yüzden önemli.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 18 Kasım 2019, 14:45:29 »
Hocam ben 4 sene evvel saç ekimi yaptırdım, forumda hala duruyor açtığım konu oradan da bakabilirsin ekim sonuçlarıma. Ekim çok iyi sonuç verdi ama tabi yine de tepeler seyrek kaldı. şu sıralar bu mavi serum muhabbetini araştırmaya başlamışken iş yerinin civarında her gün yemek yediğim yerde tanışık olduğumuz bir arkadaş bana mavi serumu önerince ve kendi sonuçlarını gösterince benim içime iyice sindi , gittim iki şişe aldım başladım bakalım henüz 3. gündeyim. Başlamadan önce tepeden çekmiş olduğu fotoğrafı gösterdi, bir de şimdi bak dedi. cidden ben inanmadım ektirmiş sandım o derece kararmış tepesi. Senin de çok farketmiş bence. zaten daha da bir şey beklememek lazım. Muhtemelen kullanmaya devam ettiğin sürece daha da güçlenecektir bu saçlar iyice kapanır diye düşünüyorum..
Yani demem o ki kendi gözümle görmesem hayatta inanmazdım şu muhabbetlere ama canlı olarak iki kişiye tanık olunca ne kaybederim ki diyerek başladım ben de :)

obiwan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #140 : 19 Kasım 2019, 12:19:03 »
 benimde daha önce kullanmadığım kozmetik ürün kalmamıştı ( hap hariç ) , son 3 senedirde hiç bir şey kullanmıyordum oluruna bıraktım
.Bir arkadaşımda gördüm saçları çıkmaya başlamıştı.. sorduğumda mavi serum denen ürünü kullandığını söyledi. Bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. açıkcası çok sayıda  tüy ile saç arasında tanımlanacak çok ince saç teli çıkışları oldu  zamanla kalınlaşırsa gerçekten başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum . 6 ay deneyeceğim .Bu arada benim kullandığım mavi serum denen şey ne olduğu belirsiz merdiven altı bir ürün ( binox vsya reklamı yapılan bir ürün değil ) üzerinden içeriğinde ne olduğu vs yazmıyor.yan etikeleri varmıdır ilerde sorun çıkartır mı bilemiyorum. her  hafta fotoğraf çekmeye çalışıyorum gelişimi takip etmek için 3 ayın sonunda saç& tüy çıkşlarında ve gelişimde durgunluk olduğu kanısındayım ( satıcı ürünümü değiştiridi içine su katıp mı satıyor şüphelenmiyor değilim ) . ama kesin sonuç için 6 ay deneyeceğim .
sonuçları fotograflı olarak burada paylaşırım .

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 19 Kasım 2019, 13:35:11 »
benimde daha önce kullanmadığım kozmetik ürün kalmamıştı ( hap hariç ) , son 3 senedirde hiç bir şey kullanmıyordum oluruna bıraktım
.Bir arkadaşımda gördüm saçları çıkmaya başlamıştı.. sorduğumda mavi serum denen ürünü kullandığını söyledi. Bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. açıkcası çok sayıda  tüy ile saç arasında tanımlanacak çok ince saç teli çıkışları oldu  zamanla kalınlaşırsa gerçekten başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum . 6 ay deneyeceğim .Bu arada benim kullandığım mavi serum denen şey ne olduğu belirsiz merdiven altı bir ürün ( binox vsya reklamı yapılan bir ürün değil ) üzerinden içeriğinde ne olduğu vs yazmıyor.yan etikeleri varmıdır ilerde sorun çıkartır mı bilemiyorum. her  hafta fotoğraf çekmeye çalışıyorum gelişimi takip etmek için 3 ayın sonunda saç& tüy çıkşlarında ve gelişimde durgunluk olduğu kanısındayım ( satıcı ürünümü değiştiridi içine su katıp mı satıyor şüphelenmiyor değilim ) . ama kesin sonuç için 6 ay deneyeceğim .

dediğin gibi içinde ne olduğu belli değil onların, kullan ama bari bandrollü üründen al bence o kadar da riske atma kendini. gerçi o isimsiz olanların daha iyi sonuç verdiği söyleniyor da kimbilir ne sürüyoruz kafaya :D

obiwan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #142 : 19 Kasım 2019, 14:53:23 »

Buradaki kısır döngü şu ,değiştirip farklı bir ürün kullandığında Şuan kullanmış olduğum ürünün etkisini tam anlamıyla ne olduğunu anlamış olamayacağım. 6.aydan sonra eczanelerde satılan onaylı ürünlere geçiş yaparım .Benimkisi Gömleği baştan yanlış ilklemek gibi bir durum.
Açıkcası uzun vadede tek korktuğum olay kanserojen etkisi olabilir mi cilt kanseri yapar mı .bunun haricinde korkum yok . sonuçta kafaya sürülen bir sıvının deri tarafından emilimi çok yüksek olmayacağını düşünüyorum.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 19 Kasım 2019, 20:03:13 »
dediğin gibi içinde ne olduğu belli değil onların, kullan ama bari bandrollü üründen al bence o kadar da riske atma kendini. gerçi o isimsiz olanların daha iyi sonuç verdiği söyleniyor da kimbilir ne sürüyoruz kafaya :D

iyide gerçeğinin içinde finasterid minoxil var eczanede olanın içindede boş boş bilindik vitaminler var .içinde ne olduğunu bilsen ne olacak  ;D sence hangisi saç çıkartır acaba.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 19 Kasım 2019, 20:04:51 »

madem bunu kullanıyorsunuz en son fotoları yayınlamayıpta şimdi koysan fotolarını saçın çıkarsa gerçekten o zaman daha inandırıcı ve faydalı olmazmısın.

obiwan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #145 : 20 Kasım 2019, 11:21:50 »
ekte öncesi ve 45 gün çekilmiş fotoları görebilirsin hocam  güncel fotolar evdeki bilgisayarda onlarıda bir ara koyarım
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2019, 15:09:57 Gönderen: Hintell »

obiwan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #146 : 20 Kasım 2019, 11:32:57 »
şimdi çektiğim foto , 80 günlük kullanım

Saçları kestirmiş halim ( dermaroller olayı yüzünden )
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2019, 11:39:05 Gönderen: obiwan »

obiwan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #147 : 20 Kasım 2019, 11:46:13 »
ileve foto güncel

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #148 : 20 Kasım 2019, 12:12:58 »
15 Gündür Mavi Suyu Kullanıyorum. Gittiğim Berbere Gelen Tanıdıkların Saçlarındaki Değişimi Görünce Dayanamadım Bende Başladım. Yalnız 3 yıl Finasterid , 1 yıl minox kullanmış ve yan etkilerini sonuna kadar yaşamış biri olarak şunu söylemek istiyorum  bu losyonu kullanmaya başladığımdan beridir  gecmıs yıllardakı yasadığım  cinsel isteksizlik . meni sulanması hatta ve hatta proscar kullanırken unutkanlık baya bır yukselmıstı bende  bu yan etkılerın hıcbırını yasamıyorum.. Minox kullanırken kı kalp çarpıntım da  su an olmuyor.  Xpecia kullanmıştım 3 ay  menide sulanma olmuştu bıraktım herşey normal haline döndü.. Benim kullandığım mavi su da minox ve finasterid yok gibime geliyor ama tabıkı emın degılım.. Herseyı gectım ıcerıgını bılmedıgım bır urun kullanıyorum tabıkı kimseye tavsıye etmıyorum ama dedıgım gıbı berbere gelen eş dost tanıdıkların saclarındakı degısımı görünce  kayıtsız kalamadım aldım kullanmaya başladım.. Onların aldığı yerden alıyorum bende.. Bakalım hayırlısı

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 20 Kasım 2019, 14:41:16 »
ekte öncesi ve 45 gün çekilmiş fotoları görebilirsin hocam  güncel fotolar evdeki bilgisayarda onlarıda bir ara koyarım
bunlar ne hocam açılmıyor linke tıklayınca bir dosya iniyor o da açılmıyor :) öncesini ve 80 gün sonrasını bir arada koyarsan sevinirim. ben de kullanıyorum merak ettim doğrusu

Facebook Twitter Instagram