Gönderen Konu: Benim Durum Nasıl arkadaşlar  (Okunma sayısı 2714 defa)

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Benim Durum Nasıl arkadaşlar
« Yanıtla #15 : 10 Eylül 2019, 12:13:01 »
Arkadaşlar yaş 35 durum fotolardaki gibi ekim yaptırmak istiyorum konuya hakim olan veya bilgisi olan arkadaşların fikirlerini öğrenmek isterim.

Hocam saç tipimiz benziyor benim sizden farkım arka taraf biraz daha iyi durumda. Öne ektirdim çok memnunum. Ben manuel alım yapan yere ektirdim. Kimsenin ahını almak istemem o yüzden isim vererek klinik tavsiye etmiyorum, olur ya yarın ekersiniz sonra başarısız olur çıkmaz falan Allah korusun. Ama  şunu tavsiye edebilirim "İyice araştırın öyle karar verin". İyi forumlar.

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 10 Eylül 2019, 14:32:23 »
persi ali kardeş varsa ekim öncesi ve sonrası son durum fotolarını bana atabilir misin burdan veya özelden

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 10 Eylül 2019, 14:33:45 »
ayrıca değerli arkadaşlar yaptığım araştırmalar ve forum incelemelerim sonunda kararımı Ankarada life hair şahin hocadan yana verdim nasipse ekim ayının ilk haftası ekime gideceğim. hayırlısı olur inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Eylül 2019, 15:08:02 »
Hayırlı olsun hocam
Global Moderator

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 10 Eylül 2019, 15:25:44 »
ayrıca değerli arkadaşlar yaptığım araştırmalar ve forum incelemelerim sonunda kararımı Ankarada life hair şahin hocadan yana verdim nasipse ekim ayının ilk haftası ekime gideceğim. hayırlısı olur inşallah

Hocam hayırlı olsun şimdiden, kaç greft ekecekler ne söyledi şahin bey

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 10 Eylül 2019, 15:32:40 »
minumum 3500 greft maksimun 4200 greft alımı yapabiliriz denildi ve resimde attğım bölgeye ekim yaparız güzelde olur denildi. bakalım çok tedirginim açıkçası

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 10 Eylül 2019, 15:33:08 »
birde çizim yapıp gönderdiler buraya atamadım şu an nasıl yapacam fotoyu yükleyemiyorum

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 10 Eylül 2019, 16:15:58 »
birde çizim yapıp gönderdiler buraya atamadım şu an nasıl yapacam fotoyu yükleyemiyorum
[/quote]

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 10 Eylül 2019, 16:36:23 »
minumum 3500 greft maksimun 4200 greft alımı yapabiliriz denildi ve resimde attğım bölgeye ekim yaparız güzelde olur denildi. bakalım çok tedirginim açıkçası

Bence iyi karar vermişsin, forumda gördüklerimiz gibi olursa başarılı bir süreç olur. Benim saç içinde hemen hemen aynı plan yapıldı, haftaya ekim yapılacak. Ekim sonrası sorularını cevaplar, Şahin hocamızı da yorumlarım söylenildiği gibimiymiş:)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 10 Eylül 2019, 18:04:16 »
tsimonoce önerebileceğin başka bir yer varsa lütfen ismini alayım kafam o kadar karıştı ki

Sibel Ulusan olabilir...
Sahin Beye yönelmissin... fena degil...

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 10 Eylül 2019, 23:59:48 »
Bence iyi karar vermişsin, forumda gördüklerimiz gibi olursa başarılı bir süreç olur. Benim saç içinde hemen hemen aynı plan yapıldı, haftaya ekim yapılacak. Ekim sonrası sorularını cevaplar, Şahin hocamızı da yorumlarım söylenildiği gibimiymiş:)
şimdiden operasyonun için başarılar dilerim kardeş ekim sonrası durumu muhakkak bizlerle paylaşmanı rica ederim. Allah kolaylık versin Inşallah istediğin gibi olur

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 12 Eylül 2019, 15:55:45 »
persi ali kardeş varsa ekim öncesi ve sonrası son durum fotolarını bana atabilir misin burdan veya özelden

Benim şu an 3.ayım. 6. ay olmadan kimseye referans olmak istemem. Evet gidişattan çok memnunum ama 3 ay daha beklemek istiyorum.

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2019, 16:51:02 »
Beklentimiz çok fazla değil ise yaptırabilirsiniz ama kafa tamamen kapanmaz
donörü heba etmelisiniz derken ne demek istediniz max gref ekim mi yaptırmalıyım yani

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 17 Eylül 2019, 17:11:40 »
donörü heba etmelisiniz derken ne demek istediniz max gref ekim mi yaptırmalıyım yani

Şahin hoca donörden 6000 greft çıksa dahi 4200'den fazla ekmek istemiyor. Hem başarı oranı aynı oluyor hem de donör yıpranmamış oluyor.

Sen kendini Şahin Hoca'nın eline bırak :)

keanux

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 18 Eylül 2019, 01:01:06 »
Şahin hoca donörden 6000 greft çıksa dahi 4200'den fazla ekmek istemiyor. Hem başarı oranı aynı oluyor hem de donör yıpranmamış oluyor.

Sen kendini Şahin Hoca'nın eline bırak :)
kardeşim öyle yapacağım zaten şahin hoca ense kalın maşallah ense  misade ederse 4200e  kadar alırım dedi bakalım iple çekiyorum 16 ekimi

Facebook Twitter Instagram