Gönderen Konu: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019  (Okunma sayısı 59140 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Ynt: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019
« Yanıtla #45 : 19 Eylül 2019, 15:38:55 »
Revita'yı 925 ml alınca 1 yıl yetiyor, bu yüzden bence büyük boy olanından alın :). Biotinde alacaksanız nature's bounty marka biotin var o da güzel bir marka.

Sagol Onizuka. Su asagidaki arkadasi aldim, £21, yaklasik 150 TL ediyor ama 205ml tabi. 925ml nedense yok.

Bir de Avrupa'da satilanla Amerika'dan gelen arasinda ufak bir fark varmis, Ketaconazole denen madde yerine baska bir muadil madde var. Yine de yorumlarda ayni sey demisler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #46 : 19 Eylül 2019, 21:47:27 »
Sagol Onizuka. Su asagidaki arkadasi aldim, £21, yaklasik 150 TL ediyor ama 205ml tabi. 925ml nedense yok.

Bir de Avrupa'da satilanla Amerika'dan gelen arasinda ufak bir fark varmis, Ketaconazole denen madde yerine baska bir muadil madde var. Yine de yorumlarda ayni sey demisler.

Biliyorum mesajı attıktan sonra ufak bir araştırma bende yaptım bulamadım 925 ml İngiltere satıcılarında. İçeriğini açıkcası araştırmadım açıkcası acaba ketaconazole bulunduğunuz ülkede yasak olabilir mi? Bazı etken maddeler ülkelerde yanetkilerinden dolayı yasaklanıyor. Çalışma mekanizması için çok problem oluşturmaz bu madde diğer etken maddelerden oluşacak cilt hastalığını baskılamak için kullanıyordur. Muadil dediğiniz madde nedir yazabilir misiniz? Merak ettim açıkcası :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 20 Eylül 2019, 00:53:10 »
Biliyorum mesajı attıktan sonra ufak bir araştırma bende yaptım bulamadım 925 ml İngiltere satıcılarında. İçeriğini açıkcası araştırmadım açıkcası acaba ketaconazole bulunduğunuz ülkede yasak olabilir mi? Bazı etken maddeler ülkelerde yanetkilerinden dolayı yasaklanıyor. Çalışma mekanizması için çok problem oluşturmaz bu madde diğer etken maddelerden oluşacak cilt hastalığını baskılamak için kullanıyordur. Muadil dediğiniz madde nedir yazabilir misiniz? Merak ettim açıkcası :)

Bilmiyorum valla muadili nedir, ilaci tedarik eden yere sordum cevap verirse yazarim. Yarin gelecek sampuan, icindekileri yine buraya yazarim. Bu ketaconazole baya onemli bir madde gibi gorunuyor, tedarikci sitesinde baya uzun anlatmis. O madde olmadan ayni etkiyi gosterecek mi bilemiyorum :) Turkiye'de satilanlarda var sanirim madde.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 20 Eylül 2019, 06:56:26 »
Bilmiyorum valla muadili nedir, ilaci tedarik eden yere sordum cevap verirse yazarim. Yarin gelecek sampuan, icindekileri yine buraya yazarim. Bu ketaconazole baya onemli bir madde gibi gorunuyor, tedarikci sitesinde baya uzun anlatmis. O madde olmadan ayni etkiyi gosterecek mi bilemiyorum :) Turkiye'de satilanlarda var sanirim madde.

Türkiye'de satılanlar direkt Amerikadan ithal ediliyor zaten. Yasaklanmıştır o madde ondan içeriğinde değişikliğe gidilmiştir. Çok fark edeceğini sanmıyorum. Gelince içeriğini atarsanız burada karşılaştırmasını yaparız :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 20 Eylül 2019, 12:09:19 »

Aslında saç derisinde Dht temizleyen madde o dur günlük kullanıma uygun görmedikleri için çıkarmışlardır. 2 günde bir kullanım önerilse çıkarmazlardı sanıyorum.
Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2019, 12:30:06 »
Aslında saç derisinde Dht temizleyen madde o dur günlük kullanıma uygun görmedikleri için çıkarmışlardır. 2 günde bir kullanım önerilse çıkarmazlardı sanıyorum.

O zaman kullanmanin pek anlami yok mu diyorsun? Baska bir sey mi bakalim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 20 Eylül 2019, 13:04:20 »
O zaman kullanmanin pek anlami yok mu diyorsun? Baska bir sey mi bakalim

Hayır gene kullan her türlü güzel şampuan.
Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #52 : 20 Eylül 2019, 15:58:14 »
Türkiye'de satılanlar direkt Amerikadan ithal ediliyor zaten. Yasaklanmıştır o madde ondan içeriğinde değişikliğe gidilmiştir. Çok fark edeceğini sanmıyorum. Gelince içeriğini atarsanız burada karşılaştırmasını yaparız :)

Buyur onizuka, anlasilmiyor tabi ama soyaya karar her sey var icinde, bahsettigimiz o madde yok onu goruyoruz :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 21 Eylül 2019, 01:30:39 »

Gerçekten önemli bir maddemiymiş biraz araştırma yapınca anladım. Ben bu ürünleri en başta Hintell başkandan öneri olarak aldığım için ve etkili olduğu için içeriğini pek araştırmamıştım. Dediğim gibi yanetkilerinden dolayı büyük bir ihtimal bulunduğunuz ülkede yasaktır bu madde. Ama belki muadil bir karşılığı vardır. Yoksa hiç satmazlardı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 21 Eylül 2019, 12:14:20 »
Muadili var ama yaramaz. Sen bunu kullan genede
Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 21 Eylül 2019, 12:54:36 »
Hintell'e selam, Revita'ya devam 8)

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 21 Eylül 2019, 12:59:37 »

Gerçekten önemli bir maddemiymiş biraz araştırma yapınca anladım. Ben bu ürünleri en başta Hintell başkandan öneri olarak aldığım için ve etkili olduğu için içeriğini pek araştırmamıştım. Dediğim gibi yanetkilerinden dolayı büyük bir ihtimal bulunduğunuz ülkede yasaktır bu madde. Ama belki muadil bir karşılığı vardır. Yoksa hiç satmazlardı.

Oo sen piknik tupunu bulmussun. Bu Avrupa'lilar biliyorsun cabuk kıllanan insanlar, vardir bir sebebi  :) Ben bu aldigima devam edeyim, is goruyordur dedigin gibi.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 21 Eylül 2019, 14:13:35 »
Muadili var ama yaramaz. Sen bunu kullan genede

Başkan yakında şampuan üretimine geçecek, o derece araştırıyor ;D. Formül cepte dese inanırım ;D ;D ;D ;D

Oo sen piknik tupunu bulmussun. Bu Avrupa'lilar biliyorsun cabuk kıllanan insanlar, vardir bir sebebi  :) Ben bu aldigima devam edeyim, is goruyordur dedigin gibi.

Evet bir dönem 925 ml Türkiye'de de bulunuyordu artık burada da satılmıyor. Hoş 205 ml olanı da bulunmuyor. Aslında Amerika'da bu firmanın saç ile ilgili bir çok ürünü var. Tablettinden tutup topikal spreylerine kadar. İncelediğim kadarıyla hepsi de işe yarayan ürünler ancak sürekli temin edemeyeceğim için almıyorum. Saç için işe yarayan tüm içeriklerin yanetkileri var. Yani etki etmesi için risk almak gerekiyor. Misal ben revita cor aldım geçenlerde. Biliyorum ki etki etmesinde, kan seviyesini yükseltecek içerikler mevcut. Yani bir bakıma risk teşkil eden bir durum ama şuan bilim ancak bu şekilde saça çözüm üretebiliyor. Siz propecia kullandıktan sonra gerisi zaten çok problem değil. Revita'da her türlü iyi şampuandır memnun eder mutlaka. Araştırın onlarında tablet formunda bir ürünü var belki o da vardır bulunduğunuz ülkede. Finasteridi bıraktığınızda kullanırsınız belki.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 15 Ekim 2019, 15:33:20 »
60. gün

Notlar:

• Her şey olağan ve yolunda görünüyor, bir sıkıntım yok çok şükür
  • Hiç saçın olmadığı alanlar var, ekim öncesi saçlarımın dağılımı da homojen değil o yüzden hem görüntü kötü hem de nekrozlu alanlardan ne çıkacağını bilmediğim için biraz tedirginim.
  • Çıkışların başlayacağı zamana daha var ancak insan her gün bakmadan edemiyor (bknz: Şu tüy dün burada yoktu sanki!).
  • En sıkıcı günler bu 30. - 90. gün arası. Hiç bir olay olmuyor, çirkin bir görüntü, bekliyorsunuz sadece.
  • İlk ekimdeki nekroz yüzünden saç derimin rengi bozulmuştu. Bazı yerler koyu, bazi yerler beyaza yakın açık. Bu yüzden çıkışları ve kararmayı gözlemek daha zor olacak, bakalım.
  • Fin'e devam 60 gündür, herhangi bir olumsuz etkisini görmedim. Olumlu etkisi oluyordur umarım, bir şey farketmedim
  • Revita şampuana devam, kaşınmamı azaltıyor ve sivilcelere de iyi geliyor diye düşünüyorum
  • Çeşitli yerlerde sivilceler çıkıp kendiliğinden kayboluyor, ufaklar zaten

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 15 Ekim 2019, 16:03:53 »
Şu an eski halinle aynımı biraz daha mı hacimli? Hacimli geldi bana

Donör süper süreç güzel
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram