Gönderen Konu: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019  (Okunma sayısı 59131 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Ynt: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019
« Yanıtla #31 : 18 Eylül 2019, 16:44:53 »
30. Gün donör ve ekim alanları (traşlı ve traşsız). 30 günün sonunda ekim alanını makasla, diğer alanları makineyle dikkatli bir şekilde kısalttım.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 18 Eylül 2019, 16:46:29 »
Şok dökülme durdu gibi, elime artık günde 1-2 saç teli ancak geliyor. Artık çok dikkat etmediğim için de az görüyor olabilirim.

Gidişat normal gibi. Sadece (üstteki fotolarda) okla gösterdiğim alan 15. günden itibaren boş, kanallar bile belli olmuyor.

Normalde dert etmezdim hiç ancak o kısımlar hep eski nekrozlu alanlar olduğu için (ve önceki ekimde oralarda çıkışlar olmadığı için) insan acaba diye düşünmeden edemiyor. Birkaç aya kadar biraz çıkış olsa oralarda çok rahatlayacağım.

Sizler ne diyorsunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 18 Eylül 2019, 17:35:07 »
Donör gayet güzel maşallah şok biraz daha devam eder bence
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 18 Eylül 2019, 18:53:32 »
Gerçekten donörün maşallahı var. Bir iki, üç ay kadar daha sabretmeniz gerekecek. Unutmayın çekilen çile kutsaldır :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 18 Eylül 2019, 19:36:23 »
Gerçekten donörün maşallahı var. Bir iki, üç ay kadar daha sabretmeniz gerekecek. Unutmayın çekilen çile kutsaldır :).

Eyvallah dostum. Nekroz cilesi cektik kac ay, ASMED dert degil yeterki ciksin :)

Donör gayet güzel maşallah şok biraz daha devam eder bence

Cok sagol dostum, bekliyoruz.

Sevgili Hintell, onizuka; bosluklar icin ne diyorsunuz, hic kanal veya kokun gorunmemesinin bir anlami yok degil mi, cikislar oluyor normal?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 19 Eylül 2019, 00:32:04 »
Eyvallah dostum. Nekroz cilesi cektik kac ay, ASMED dert degil yeterki ciksin :)

Sevgili Hintell, onizuka; bosluklar icin ne diyorsunuz, hic kanal veya kokun gorunmemesinin bir anlami yok degil mi, cikislar oluyor normal?

Ben bu konuda çok deneyimli olduğumu düşünmüyorum şuan bana göre karar verilmesi için çok erken. Aksamcı nicki üyeninde saçları şoka uğradığı zaman kökler çok belli olmuyordu ancak o bölgeden sorunsuzca saçlar çıkmıştı. Ancak böyle bir analizi bana göre sloocer üstad daha iyi yorumlar gibime geliyor. Tahminleri deyim yerindeyse nokta atış niteliğinde. Tabi bana sorarsanız sürecin başı, nekroz ve simülasyonda var şuan için konuşmak için erken ama moral bozacak bir durumun olmadığını düşünüyorum. Farklı konularda başarısız sonuçları görüp bunu kendinize yormamanız gerekir. Stres saçın en büyük düşmanı. Takviyeler bu dönemde bence çok önemli. Başarı yüzdesi %60'larda bile olsa ben bu ekimin sizi oldukça memnun edeceğini düşünüyorum. Bol sabırlı günler...  :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

adeniz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 19 Eylül 2019, 02:56:42 »
Şok dökülme durdu gibi, elime artık günde 1-2 saç teli ancak geliyor. Artık çok dikkat etmediğim için de az görüyor olabilirim.

Gidişat normal gibi. Sadece (üstteki fotolarda) okla gösterdiğim alan 15. günden itibaren boş, kanallar bile belli olmuyor.1

Normalde dert etmezdim hiç ancak o kısımlar hep eski nekrozlu alanlar olduğu için (ve önceki ekimde oralarda çıkışlar olmadığı için) insan acaba diye düşünmeden edemiyor. Birkaç aya kadar biraz çıkış olsa oralarda çok rahatlayacağım.

Sizler ne diyorsunuz?

Öncelikle sürecin stressiz ve sağlıklı gitmesini temenni ederim arkadaş. Köklerin gözükmediği alana dair sorun benim de kendi kendime sıkça sorduğum bir soru. Bir ihtimal, diğer alanlara nazaran o kısımlarda saçların tam saç derisi hizasında kırıldığını, kökün içinde kaldığını, ancak dışarıdan hiçbir şekilde gözükmediğini var sayıyorum. Ama açık söylemek gerekirse çok da emin değilim. Belki bir ara ASMED'e danışmak iyi olabilir.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 19 Eylül 2019, 10:32:20 »
Ben bu konuda çok deneyimli olduğumu düşünmüyorum şuan bana göre karar verilmesi için çok erken. Aksamcı nicki üyeninde saçları şoka uğradığı zaman kökler çok belli olmuyordu ancak o bölgeden sorunsuzca saçlar çıkmıştı. Ancak böyle bir analizi bana göre sloocer üstad daha iyi yorumlar gibime geliyor. Tahminleri deyim yerindeyse nokta atış niteliğinde. Tabi bana sorarsanız sürecin başı, nekroz ve simülasyonda var şuan için konuşmak için erken ama moral bozacak bir durumun olmadığını düşünüyorum. Farklı konularda başarısız sonuçları görüp bunu kendinize yormamanız gerekir. Stres saçın en büyük düşmanı. Takviyeler bu dönemde bence çok önemli. Başarı yüzdesi %60'larda bile olsa ben bu ekimin sizi oldukça memnun edeceğini düşünüyorum. Bol sabırlı günler...  :)

Tesekkur ederim dostum valla eksik olma. Aynen aksamci arkadas en buyuk umudum :) Koray hoca da sanirim aksamci'daki basarisina guvenip bana direk 4000 ekti, deneme yapma ihtiyaci hissetmedi. Dedigin gibi yapacak bir sey yok pek, bekleyecegiz. 15 gunde bir guncellerim buralari tekrar sagol :)

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 19 Eylül 2019, 10:33:07 »
Öncelikle sürecin stressiz ve sağlıklı gitmesini temenni ederim arkadaş. Köklerin gözükmediği alana dair sorun benim de kendi kendime sıkça sorduğum bir soru. Bir ihtimal, diğer alanlara nazaran o kısımlarda saçların tam saç derisi hizasında kırıldığını, kökün içinde kaldığını, ancak dışarıdan hiçbir şekilde gözükmediğini var sayıyorum. Ama açık söylemek gerekirse çok da emin değilim. Belki bir ara ASMED'e danışmak iyi olabilir.

Sevgili adeniz tesekkur ederim. Evet konusmustuk seninle. Dedigim gibi nekroz olmasa ve o tip dokulmeler homojen dagilmis olsa kafamda uzerinde cok dusunmeyecegim ancak belli bir alan hizlica bosaldi 15. gunde (asagida sekil 1A). Yine de beklemekten baska yapacak bir sey yok tabi :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 19 Eylül 2019, 10:36:49 »

Kanalın belli olması yada olmaması önemli bir durum değil iyileşiyor ondan. kökler derinin altında bold. Kafanı bunlarla meşgul etme.

Nekrozlu alan ve scarlı alanlar zor bölgeler hem deri çok sert hem kan dolaşımı az kısaca normal deri gibi değil şok dökülmenin orda daha hızlı olması normal kökler sağlamda stresten uzak bold👍

Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 19 Eylül 2019, 11:28:28 »
Eyvallah Hintell cok sagolasin. Evet bekliyoruz cok ilgilenmemeye calisiyorum.

Ben sadece Fin aliyorum su an, forumda bahsi gecen biotini kullansam sampuan olarak kan dolasimina faydasi olur sanirim. Yoksa hic bi seye bulasmasam mi :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 19 Eylül 2019, 11:41:21 »
Eyvallah Hintell cok sagolasin. Evet bekliyoruz cok ilgilenmemeye calisiyorum.

Ben sadece Fin aliyorum su an, forumda bahsi gecen biotini kullansam sampuan olarak kan dolasimina faydasi olur sanirim. Yoksa hic bi seye bulasmasam mi :)

Biotin alabilirsin sen yurt dışındasın revita şampuanda bulursun orda  al bence
Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 19 Eylül 2019, 12:20:23 »
Biotin alabilirsin sen yurt dışındasın revita şampuanda bulursun orda  al bence

Revita var evet hemen bakiyorum eyvallah

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 19 Eylül 2019, 14:12:16 »
Revita'yı 925 ml alınca 1 yıl yetiyor, bu yüzden bence büyük boy olanından alın :). Biotinde alacaksanız nature's bounty marka biotin var o da güzel bir marka.

Facebook Twitter Instagram