Gönderen Konu: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019  (Okunma sayısı 58802 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019
« Yanıtla #61 : 15 Ekim 2019, 16:50:53 »
Kulaklık, piercing okey muhtemelen küpe de vardır bir eksik saç kaldı onunda gelmesi yakın :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #62 : 15 Ekim 2019, 17:35:20 »
Şu an eski halinle aynımı biraz daha mı hacimli? Hacimli geldi bana

Donör süper süreç güzel

Donörden hic sikayetim yok, hatta fotoda seyrek cikiyor, normalde o açıklık da pek gorulmuyor. Hacim olarak pek fark yok gibi, 90. gunde bekliyorum ama fark.

Çok erken şuan , 120 günden sonra yavaş yavaş farkı göreceksin kardeşim
Şuan sadece sabırlı olmalısın inşallah güzel olucak
Insallah dostum cok sagolasin.

Kulaklık, piercing okey muhtemelen küpe de vardır bir eksik saç kaldı onunda gelmesi yakın :).

:D onizuka güldürüyosun beni dostum aynen ergen gibi dolasiyoruz, sacsiz onlarin pek anlami yok komik duruyor. Ekimden once hadi 1 numaraya vuruyodum oyle spor bi goruntu idare ediyodu ama simdi mecbur uzatiyoruz, beyazlar filan var derken olmuyor yani :) Saclar bir an once gelse de kurtulsak :)

Desmond

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #63 : 15 Ekim 2019, 18:10:51 »
Aslında saç derisinde Dht temizleyen madde o dur günlük kullanıma uygun görmedikleri için çıkarmışlardır. 2 günde bir kullanım önerilse çıkarmazlardı sanıyorum.

Selamun Aleyküm arkadaslar, bu benim ilk postam  ;)

Ket gibi ayni zeviyede bir made var „Piroctone Olamine“ isminde.

6 aylik süreyle ve 150 kisilik bir grubla bir inceleme yapilmis, ona göre daha az sac dökülme:
Ket : -17,3%
PO: -16,5%

Saclarin Büyüme fazi:
Ket: +4,9%
PO: +7,9%

Sac kalinlastirma :
Ket: +5,4%
PO: +7,7%

Bence Ket cok agresiv bir sampuan, yan etkiside sac dökülmesidir ! Benim tavsiyem Piroctone Olamine ! Seba Med kepek sampuanin icinde ve sübhesiz her gün kulanabilir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #64 : 15 Ekim 2019, 18:44:10 »
Donörden hic sikayetim yok, hatta fotoda seyrek cikiyor, normalde o açıklık da pek gorulmuyor. Hacim olarak pek fark yok gibi, 90. gunde bekliyorum ama fark.
Insallah dostum cok sagolasin.

:D onizuka güldürüyosun beni dostum aynen ergen gibi dolasiyoruz, sacsiz onlarin pek anlami yok komik duruyor. Ekimden once hadi 1 numaraya vuruyodum oyle spor bi goruntu idare ediyodu ama simdi mecbur uzatiyoruz, beyazlar filan var derken olmuyor yani :) Saclar bir an once gelse de kurtulsak :)

Niye ergen görüntü olsun bende seviyorum piercing, küpe yakışana her yaşta güzel. Biraz sabretmek lazım evet ama yapacak bir şey yok ama biliyorsun çekilen çile kutsaldır :). Bu arada geçenlerde kadınlarla ilgili yapılan bir araştırmaya denk gelmiştim orada; kadınların serseri ruhlu erkekleri daha çekici bulduğu, onlarla beraber olduğu ancak sonunda göbekli, kel erkeklerle evlendiği yazıyordu. Nasıl bir çelişkidir bilemedim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #65 : 16 Ekim 2019, 12:25:00 »
Niye ergen görüntü olsun bende seviyorum piercing, küpe yakışana her yaşta güzel. Biraz sabretmek lazım evet ama yapacak bir şey yok ama biliyorsun çekilen çile kutsaldır :). Bu arada geçenlerde kadınlarla ilgili yapılan bir araştırmaya denk gelmiştim orada; kadınların serseri ruhlu erkekleri daha çekici bulduğu, onlarla beraber olduğu ancak sonunda göbekli, kel erkeklerle evlendiği yazıyordu. Nasıl bir çelişkidir bilemedim :).

Haha dogrudur. E birincisi mahalle baskisi, serseriyle evlenseler aforoz eder anasi babasi  :) Ikincisi milyonlarca yillik evrim baskisi, gobekli kel adamlar uremek icin daha guvenli, elverisli ortam sagliyor  :) Biz niye saç maç diye bu kadar ugrasiyoruz, yine ayni sey. Hatunlar bizi begensin, gen havuzumuz genislesin, spermlerimizi daha cok yayalim iste butun olay donup dolasip buna geliyor  ;D

Aussie82

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #66 : 16 Ekim 2019, 13:32:45 »
Bold dostum sikintili zamanin cogu gitmis azi kalmis artik, bende seni 4 gun sonradan takip ediyorum ve belirttigin gibi gercekten de 30-90 gun arasinda olan bekleme suresi zor..sivilcesiydi, kizarikligi, kasinmasi, sokun saclari supurmesiydi zor...ama iyi yanindan bakarsak sadece birkac haftaya insallah cikislar belirgin olacak ve o zaman tahminim her yeni gune basladigimizda farkli bir kafa gorecegiz :)
Az kaldi dostum

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #67 : 16 Ekim 2019, 17:46:13 »
Bold dostum sikintili zamanin cogu gitmis azi kalmis artik, bende seni 4 gun sonradan takip ediyorum ve belirttigin gibi gercekten de 30-90 gun arasinda olan bekleme suresi zor..sivilcesiydi, kizarikligi, kasinmasi, sokun saclari supurmesiydi zor...ama iyi yanindan bakarsak sadece birkac haftaya insallah cikislar belirgin olacak ve o zaman tahminim her yeni gune basladigimizda farkli bir kafa gorecegiz :)
Az kaldi dostum

Sevgili Aussie, aynen dediğin gibi 1 ay kadar sonra hareket görmeye başlarız sanırım. Kötü askerlik yaptım ben, tezkereyi böyle beklemedim hakikaten çok sinir günler ;D Bol sabır sana da, paylaşımları bekliyoruz.

adeniz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #68 : 16 Ekim 2019, 19:16:05 »
Sevgili Bold,
Bence süreç gayet iyi gidiyor. Boş gözüken yerlerde ufak ufak saçların ve saç köklerinin olduğu net gözüküyor. Onların uzamasına ilaveten bir de var olan saçlarının ilerleyen süreçte kendini toparlamasıyla birlikte gayet güzel bir netice çıkabilir kanaatindeyim. Sabırla beklemek ve morali dik tutmak düşüyor bize :) Selamlar dostum. 

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 16 Ekim 2019, 19:38:53 »
Sevgili Bold,
Bence süreç gayet iyi gidiyor. Boş gözüken yerlerde ufak ufak saçların ve saç köklerinin olduğu net gözüküyor. Onların uzamasına ilaveten bir de var olan saçlarının ilerleyen süreçte kendini toparlamasıyla birlikte gayet güzel bir netice çıkabilir kanaatindeyim. Sabırla beklemek ve morali dik tutmak düşüyor bize :) Selamlar dostum.
Aynen saç kökleeri nokta nokta içte siyahlık var saç bi anda deriyi delip çıkıcak gibi duruyor belli yani

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 16 Ekim 2019, 19:58:26 »
Aynen saç kökleeri nokta nokta içte siyahlık var saç bi anda deriyi delip çıkıcak gibi duruyor belli yani

Cok tesekkur ederim, o gorunenler maalesef sac dovmesi, 1.5 yil once yaptirmistim. Renkleri baya soldu ama hala gorunuyor.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #71 : 16 Ekim 2019, 20:00:18 »
Sevgili Bold,

Cok tesekkur ederim adeniz. Izinden geliyoruz, dedigin gibi biraz daha sabredecegiz :) Senin de gelismeleri bekliyorum dort gozle. Selamlar.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #72 : 30 Ekim 2019, 16:16:12 »
75. gun

Selam arkadaslar. Normalde ayda bir guncelleme yapiyorum ama cok sukur son 15 gunde bazi gelismeler oldu, bu sebeple paylasmak istedim.

Saclarin uzamasinin da etkisiyle daha koyu bir goruntu olustu. Onun disinda ufak cikislar ve cok zayif tuyler goruyorum. En onemlisi daha homojen bir dagilim var, buyuk bosluklar gittikce azaliyor sanirim.

Her sey icin erken oldugunu biliyorum ancak insan seviniyor tabi gelisme gordukce.

Herkese selamlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 30 Ekim 2019, 16:43:27 »
Geliyor gelmekte olan:)
Global Moderator

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 30 Ekim 2019, 17:09:04 »
bir kaç aya kadar durum toparlar eminim  :) en zor zamanlar sabır kardeşim.

Facebook Twitter Instagram