Gönderen Konu: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019  (Okunma sayısı 59037 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Ynt: ASMED 4015 Graft, 15-16 Ağustos 2019
« Yanıtla #241 : 14 Eylül 2020, 15:41:57 »
Bir keli daha kazandırdık topluma😂😂

Haha valla saclar gelince toplum da gozume bi guzel gorunmeye basladi  ;)

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 14 Eylül 2020, 17:16:58 »
bold senın saç gelısım seklın benımkıne epey benzıyor, umarım sonuçta aynı olur 120-170 arası ınanılmaz bır atak yaşamışsın. 120 öncesi sol tarafta bır boşluk varmış ki bende de aynısı var, saçlar senın gıbı olursa ne mutlu bana :) güle güle tara saçlarını

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #243 : 14 Eylül 2020, 19:14:08 »
Hocam saçlarınızı boyuyor musunuz ? Yoksa doğal rengi mi ?

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #244 : 14 Eylül 2020, 22:15:17 »
Hocam saçlarınızı boyuyor musunuz ? Yoksa doğal rengi mi ?

Yok valla, ulkenin geri kalan %95'i gibi duz siyah saclarim. Arada da beyazlar, yillarca kel gezdim simdi jole bile surmeye elim gitmiyor boyayi hic surmem :)

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #245 : 14 Eylül 2020, 22:16:57 »
bold senın saç gelısım seklın benımkıne epey benzıyor, umarım sonuçta aynı olur 120-170 arası ınanılmaz bır atak yaşamışsın. 120 öncesi sol tarafta bır boşluk varmış ki bende de aynısı var, saçlar senın gıbı olursa ne mutlu bana :) güle güle tara saçlarını

Eyvallah dostum, aynen darisi basina daha guzeli senin olsun. Dedigin gibi 120'den sonra her 10 gunde bir kendim bile sok oluyordum ayna karsisinda. O dedigin bosluk diger taraftan bile fazla doldu. Bi de benim sac derim nekrozdan dolayi cok kalin ve bazi yerleri cokuktu. Olunca oluyor iste cok sukur  |-nazarboncugu-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #246 : 14 Eylül 2020, 23:13:00 »
Yok valla, ulkenin geri kalan %95'i gibi duz siyah saclarim. Arada da beyazlar, yillarca kel gezdim simdi jole bile surmeye elim gitmiyor boyayi hic surmem :)

O siyahlığın sebebi güzel bir saç dövmesi var ve finasterid. Ama ana etken finasterid. Benim de saçlarımı çok karartıyor finasterid.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #247 : 15 Eylül 2020, 00:01:54 »
O siyahlığın sebebi güzel bir saç dövmesi var ve finasterid. Ama ana etken finasterid. Benim de saçlarımı çok karartıyor finasterid.

Oyle mi diyorsun. O hic aklima gelmemisti, oyle bir etkisi de mi varmis Finastreid'in duymamistim. Sac dovmesi kalmadi dostum bu arada, uctu neredeyse tamamen. Keske kalsaydi ama dedigin gibi daha dolgun gosterebilirdi.

Bu arada Finastreid'i birakmak veya azaltmak gibi bir plan yapmali mi? Eskiden hic aksatmazdim, simdi aralarda bazi gunleri atliyorum. Gecen sene icinde hic bir yan etkisini gormedim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #248 : 15 Eylül 2020, 01:52:03 »
Oyle mi diyorsun. O hic aklima gelmemisti, oyle bir etkisi de mi varmis Finastreid'in duymamistim. Sac dovmesi kalmadi dostum bu arada, uctu neredeyse tamamen. Keske kalsaydi ama dedigin gibi daha dolgun gosterebilirdi.

Bu arada Finastreid'i birakmak veya azaltmak gibi bir plan yapmali mi? Eskiden hic aksatmazdim, simdi aralarda bazi gunleri atliyorum. Gecen sene icinde hic bir yan etkisini gormedim.

Deneyimlerime göre dökülme zamanları kullanımlarda etki daha fazla oluyor. Ama kullan bırak yapıp kullanırkende vücutta hormon değişimlerden yan etki yaşamak, düzenli kullanıma göre daha fazla olabilir. Bende ilginçtir sıkıntılı yan etkiler olmadı kullan bırak olarak uzun süre düzensiz kullanan biri olarak bunu söyleyebilirim. Ama araştırdıkça bu metodun yanlış olduğunu düşünüyorum. Şimdi bunlar benlik tecrübe ettiğim sorduğunuz sorudan gereksiz bilgilerdi :). Yine de yazmak istedim :). Bırakacaksanız dozaj düşürerek bırakın derim. Finasterid 1 mg alıyorsunuz günlük bunu yarıya bölüp bir süre bu şekilde kullanıp, daha sonra 4'e bölüp en sonunda bırakmanız benim görüşüme göre en ideal finasteridi bırakma şeklidir. Herhangi bir bilimsel veriye dayanarak söylemiyorum bu yazdıklarımı tamamen bir çok farklı zaman da kullanıp bırakan biri olarak ani bırakmaktansa ya da bir gün kullanıp bırakmaktansa böyle bırakmanın daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Olurda umarım yaşamazsınız yine dökülme olursa saçlarda yine finasterid kullanmak isteyeceksiniz o zaman gereksiz hormon dalgalanmaları da yaşamazsınız. Finasteridi düzenli kullanmak belki de yan etkilerin daha az yaşanmasına sebebiyet verebilir...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #249 : 15 Eylül 2020, 10:10:41 »
Deneyimlerime göre dökülme zamanları kullanımlarda etki daha fazla oluyor. Ama kullan bırak yapıp kullanırkende vücutta hormon değişimlerden yan etki yaşamak, düzenli kullanıma göre daha fazla olabilir. Bende ilginçtir sıkıntılı yan etkiler olmadı kullan bırak olarak uzun süre düzensiz kullanan biri olarak bunu söyleyebilirim. Ama araştırdıkça bu metodun yanlış olduğunu düşünüyorum. Şimdi bunlar benlik tecrübe ettiğim sorduğunuz sorudan gereksiz bilgilerdi :). Yine de yazmak istedim :). Bırakacaksanız dozaj düşürerek bırakın derim. Finasterid 1 mg alıyorsunuz günlük bunu yarıya bölüp bir süre bu şekilde kullanıp, daha sonra 4'e bölüp en sonunda bırakmanız benim görüşüme göre en ideal finasteridi bırakma şeklidir. Herhangi bir bilimsel veriye dayanarak söylemiyorum bu yazdıklarımı tamamen bir çok farklı zaman da kullanıp bırakan biri olarak ani bırakmaktansa ya da bir gün kullanıp bırakmaktansa böyle bırakmanın daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Olurda umarım yaşamazsınız yine dökülme olursa saçlarda yine finasterid kullanmak isteyeceksiniz o zaman gereksiz hormon dalgalanmaları da yaşamazsınız. Finasteridi düzenli kullanmak belki de yan etkilerin daha az yaşanmasına sebebiyet verebilir...

Gereksiz olur mu dostum danismanlik sirketi acsan simdi herhalde zengin olmustun :) Eyvallah, bence de mantikli oyle yapmak. Birden birakmayi dusunmemistim zaten, dedigin gibi dozayi dusureyim. Aslinda hocaya da bi sorayim. Tekrar cok tesekkurler aciklamissin uzun uzun eksik olma.  |-onayisareti-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 15 Eylül 2020, 10:12:34 »

Aslında kalınlaştırınca renk daha ortaya çıkıyor mikron artışı.

Beyazları da oyle daha beyaz yapıyor kalınlaştırdığı için

Bende 2 renk olduğu için:)
Global Moderator

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #251 : 15 Eylül 2020, 10:13:40 »
@Quandoria buyur dostum full HD kalitesinde. Nacizane fikrimi sorarsan ama kafayi dagitmaya bak baska yerlere odaklan, diger turlu stres de iyi gelmiyor. Berbat nekrozlardan yirtmis gibi olarak soyluyorum bunu  :)

bold

• Sr. Member
« Yanıtla #252 : 15 Eylül 2020, 10:17:40 »

Kalinlasmadan dolayi da olabilir tabi o da mantikli.

Bu saatten sonra yesile de donse cok farketmez bana :)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 15 Eylül 2020, 17:12:31 »
Sağol bold:) beklemedeyiz hâlâ
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 15 Eylül 2020, 19:00:02 »
Gereksiz olur mu dostum danismanlik sirketi acsan simdi herhalde zengin olmustun :) Eyvallah, bence de mantikli oyle yapmak. Birden birakmayi dusunmemistim zaten, dedigin gibi dozayi dusureyim. Aslinda hocaya da bi sorayim. Tekrar cok tesekkurler aciklamissin uzun uzun eksik olma.  |-onayisareti-|

Rica ederim. Bence de Asmed'e danışmak iyi olur.

Doğru başkan düzenli kullandığım dönemlerde bazen saçlarım griye döndüğünü görüyorum. Demek ki beyazlayacak saçlarım daha netleşiyor ondan gri tonlarını görüyorum bende.

Facebook Twitter Instagram