Gönderen Konu: ibrahim Askar Sac Ekimi  (Okunma sayısı 1847 defa)

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ibrahim Askar Sac Ekimi
« : 01 Eylül 2019, 20:26:59 »
Merhaba yasim 47 Yaklasik 3 yildir arastirma yaptim, bu sayfadanda baya faydalandim, paylasimlariniz ve fikirleriniz icin simdiden tesekkür ederim. ilk basta Faruk Yimaz sac ekim merkezinle 1400 euro karsilinda anlastim anlasmamiz 4.9.2019 da sisliden hotelimden alinip, 5.9.2019 dada. ameliyata giricektim,Faruk beyin sekreteri berrak hanim malesef beni hayal kiriklina ugrattigi icin vaz gectim, sebeb birgün hotelde fazla kalicam icin benden bir gecelik Hotel masrafini talep etti, biz bastan böyle konusmamistik ve bende bukadar detayli parayi düsünen bir kurumun sac eikiminde iyi bir performans sagliya micagini düsündüm, asla bir gecelik hotel masfarinda degilim konumuzun disinda belki ama 3 haftadir Türkiye deyim, ve yaklasik 3 bin TL sokaktaki insanlara gönülden dagittim böyle birsey yazdim icin özürdilerim sadece birseyi anlatmak istedim. ve arkadaslariminda tavsiyesi, üzerine ibrahim Askarda karar kildim hersey dahil, 1.000 euroya anlastim,4.9.2019 da amaliyata giricem 3.günün sonunda buraya resimlerimi aticam umarim hersey yolunda gider.
------------------------------------------------------------------
EKIMDEN ÖNCE

EKIMDEN ÖNCE

---------------------------------------------------------------
Ekimde 1.Gün evet arkadaslar ekimim gerceklesti bu resim daha amaliyattan hemen sonra cekildi ilerki gunlerde yikama olduktan sonra donörleride cekicek aslinda fena olmadi sadece biraz cok az daha saga ve sola saci yaysaydi azicik daha yanlara kapasaydi sanki daha guzel olacakti ama hocam bölye daha orjinal durucani söyleyince okeyledim simdide kadar gerek misafirperlik davranis hizmet olsun 10 numara ibrahim hoc bizzat beni hotelden aldi ve O-P den sonra tekrar hotele kendisi yerlestirdi ilgi ve alakalarindan cok tesekkür ederim her hafta ilerledickce büyüme ayda bir resim aticam sunuda ekleyim resimde cok farkli görüküyor sac ve kafa ama canli daha iyi resim cok iyi göstermiyor daha dogrusu farkli yansitiyor resim saygilar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ibrahim Askar Sac Ekimi
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2019, 15:00:22 »
Hayırlı olsun kardeşim
Global Moderator

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2019, 16:34:37 »
Ekimlerini görerek mi karar verdiniz ? Arkadaş tavsiyesi derken bu merkezde ekim yapanlardan mi bahsediyorsunuz ? Hayırlı olsun şimdiden

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2019, 20:31:34 »
Hayırlı olsun bekliyoruz

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2019, 22:21:55 »
Hayırlı olsun kardeşim
Cok Tesekkür ederim ekimden sonra hemen resimleri aticam

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2019, 22:26:10 »
Ekimlerini görerek mi karar verdiniz ? Arkadaş tavsiyesi derken bu merkezde ekim yapanlardan mi bahsediyorsunuz ? Hayırlı olsun şimdiden
Evet Emeklerini Görerek Karar Verdim Bir Cok Arkadasim Ekim Yapti Ve Hepsi Memnun Kalmis Bende Gördüm Zaten 2 Doktor Üzerinde yogunlanmistim Faruk Yilmaz onunda ekimlerini gördüm arkadasimda ibrahim askarinda ama yukarida yazdigim gibi faruk beyin sekreteri saygisiz bir davranis sergileyine kesinlikle iptal ettim prensip olarak icimin rahat olmadi bir yere girmem hafta sonu na resimleri aticam eski halim ve ekimden sonraki halimi umarim hersey yolunda gider burada paylasmamin sebebi ekim yapicak insanlari dogru yönlendirmek bilgi almalari ben 3 yildir arastiriyorum ve sonunda karar kildim hadin hayirlisi

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2019, 22:27:53 »
Hayırlı olsun bekliyoruz
Tesekkür ederim ekimden sonra resimleri aticam

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2019, 22:45:27 »
faruk yılmaz doktor sanırım ibrahim aşkarda keza öyle fakat google dan araştırmalarıma göre plastik cerrah ve saç ekimi ile pek ilgilenmiyor anladığım kadarıyla .sanırım ekip kiralayıp çalıştıranlardan kendisi .kafanızı karıştırmak istemem ama umarım doğru karar veriyorsunuzdur.sanki ani bir kızgınlıkla yanlış karar vermişsiniz gibime geldi .sonuçta saç ekimi bu yani saç çıkış oranı yüzde 50 olan bir yerle yüzde 90 çıkış başarısı olan yer arasında dağlar kadar fark var.birisi sizi mutlu edebilecekken diğeri eh işte saç ektirmiş kafada 3,5 tel saç ile geziyor görüntüsü yaratabilir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2019, 23:01:50 »
Bu saç güzel olur .. yasınızda açıklık tipinizde çok avantajlı..
İlk Ekim’i iptal etmeniz çok yerinde bşr karar olmuş. Türk hastalara 4000 liraya Ekim yapan yer 1400 Euro alıp 1 günlük konaklamayı dile getirmesi çok komik bşr davranış.
Hatırlı olsun hocam

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2019, 23:23:58 »
faruk yılmaz doktor sanırım ibrahim aşkarda keza öyle fakat google dan araştırmalarıma göre plastik cerrah ve saç ekimi ile pek ilgilenmiyor anladığım kadarıyla .sanırım ekip kiralayıp çalıştıranlardan kendisi .kafanızı karıştırmak istemem ama umarım doğru karar veriyorsunuzdur.sanki ani bir kızgınlıkla yanlış karar vermişsiniz gibime geldi .sonuçta saç ekimi bu yani saç çıkış oranı yüzde 50 olan bir yerle yüzde 90 çıkış başarısı olan yer arasında dağlar kadar fark var.birisi sizi mutlu edebilecekken diğeri eh işte saç ektirmiş kafada 3,5 tel saç ile geziyor görüntüsü yaratabilir.
Biraz ani karar oldu evet kizginlikta ama ben koln almanyada yasiyorum ve zamanim kisitli ama dedigim gibi arkadaslarimda bire bir gördüm gercekten cok guzel bir ekim yapmislar ayrica Dr ibrahim askar ekim yapmicak Tuncay Bey ve Esi beraber ekiyorlar hafta sonu hep birlikte sonuclari görücez hayirlisi

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2019, 23:26:07 »
Bu saç güzel olur .. yasınızda açıklık tipinizde çok avantajlı..
İlk Ekim’i iptal etmeniz çok yerinde bşr karar olmuş. Türk hastalara 4000 liraya Ekim yapan yer 1400 Euro alıp 1 günlük konaklamayı dile getirmesi çok komik bşr davranış.
Hatırlı olsun hocam
Yorumun beni sevindirdi bir bildiginiz oldugu belli Tsk ederim hafta sonu ekim sonuclarini resim olarak paylasicam Saygilar

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Eylül 2019, 21:47:01 »
Merhaba yasim 47 Yaklasik 3 yildir arastirma yaptim, bu sayfadanda baya faydalandim, paylasimlariniz ve fikirleriniz icin simdiden tesekkür ederim. ilk basta Faruk Yimaz sac ekim merkezinle 1400 euro karsilinda anlastim anlasmamiz 4.9.2019 da sisliden hotelimden alinip, 5.9.2019 dada. ameliyata giricektim,Faruk beyin sekreteri berrak hanim malesef beni hayal kiriklina ugrattigi icin vaz gectim, sebeb birgün hotelde fazla kalicam icin benden bir gecelik Hotel masrafini talep etti, biz bastan böyle konusmamistik ve bende bukadar detayli parayi düsünen bir kurumun sac eikiminde iyi bir performans sagliya micagini düsündüm, asla bir gecelik hotel masfarinda degilim konumuzun disinda belki ama 3 haftadir Türkiye deyim, ve yaklasik 3 bin TL sokaktaki insanlara gönülden dagittim böyle birsey yazdim icin özürdilerim sadece birseyi anlatmak istedim. ve arkadaslariminda tavsiyesi, üzerine ibrahim Askarda karar kildim hersey dahil, 1.000 euroya anlastim,4.9.2019 da amaliyata giricem 3.günün sonunda buraya resimlerimi aticam umarim hersey yolunda gider.
------------------------------------------------------------------
EKIMDEN ÖNCE

EKIMDEN ÖNCE

---------------------------------------------------------------
Ekimde 1.Gün evet arkadaslar ekimim gerceklesti bu resim daha amaliyattan hemen sonra cekildi ilerki gunlerde yikama olduktan sonra donörleride cekicek aslinda fena olmadi sadece biraz cok az daha saga ve sola saci yaysaydi azicik daha yanlara kapasaydi sanki daha guzel olacakti ama hocam bölye daha orjinal durucani söyleyince okeyledim simdide kadar gerek misafirperlik davranis hizmet olsun 10 numara ibrahim hoc bizzat beni hotelden aldi ve O-P den sonra tekrar hotele kendisi yerlestirdi ilgi ve alakalarindan cok tesekkür ederim her hafta ilerledickce büyüme ayda bir resim aticam sunuda ekleyim resimde cok farkli görüküyor sac ve kafa ama canli daha iyi resim cok iyi göstermiyor daha dogrusu farkli yansitiyor resim saygilar

3.Gün

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 07 Eylül 2019, 06:25:54 »
Hayırlı olsun ilk karar verdiğiniz ekim merkezinden vazgeçmeniz çok yerinde bir karar olmuş. Ben ön çizginizi ve ekim sıklığınizı çok beğendim. Kafa yapınıza çok güzel olmuş. Donor bölgesi sağlıklı duruyor. Şimdilik herşey yolunda. Tekrar geçmiş olsun. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız.

hakanxkoln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Eylül 2019, 08:06:47 »
Hayırlı olsun ilk karar verdiğiniz ekim merkezinden vazgeçmeniz çok yerinde bir karar olmuş. Ben ön çizginizi ve ekim sıklığınizı çok beğendim. Kafa yapınıza çok güzel olmuş. Donor bölgesi sağlıklı duruyor. Şimdilik herşey yolunda. Tekrar geçmiş olsun. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız.
Cok Tesekkür ederim iyi bir Moral oldu bana yanlar sanki az bisey daha doldurulabilirdi sanki diye düsündüm ama hocamin da dedigi gibi yüz yapima bu sekil güzel oldunu söylemisti sizinde pozitif paylasiminiz bunu onayladi Tsk

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Eylül 2019, 12:43:49 »
Hayırlı olsun umarım bir an önce toparlar normal hayata döner ve güzel bir sonuç alırsın

Facebook Twitter Instagram