Anket

Serkan Aygın Clinic
Life Hair Şahin Çelik

Gönderen Konu: Serkan Aygın Clinic? Life Hair Şahin Çelik? Sizce hangisi ankete katılır mısınız  (Okunma sayısı 4834 defa)

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim öneriniz için. Tek seferde ön, orta, verteks ekimi yaptırırsam yüksek sayıda greft ekileceği için tutma ihtimali mi düşüyor? Tek seferde bu sorundan kurtulmak istiyorum da

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tek seferde bu sorundan kurtulma ihtimalin %40

Başarılı 2 ekimle kurtulman %90

Ne istediğin değil Doğru olan yol hangisi ise o yolu takip etmen

Global Moderator

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler Hintell önerin için. Peki şunu merak ettim Koray hoca sence ekimlerinde ön, orta, verteks ekiyor ve genelde 5200 greft civarlarında çalışıyor. sloocer, tonymontana, sonnyto gibi tecrübeli arkadaşlar ne der acaba?

hyperKel

• Hero Member
ben olsam iki ayrı seans yaptırırdım .verteksi sonraki bir ekime bıraksan bence daha iyi olur hiç olmazsa ilk ekiminde sıkıntı yalayacağın alanlar olursa ikinci bir ekimle düzeltme şansında olur.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bakalım sloocer ne diyecek o da yorum yaparsa güzel olur, onunda farklı iyi bakış açısı var. Sağol kardeş önerin için

rafirafi

• Yeni üye
  • *
Serkan hocadan 3500-4000 greft için 8.000 tl fiyat aldım 3 gün önce.Pazartesi lifehairden de fiyat alacağım yazarım buraya.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
4500 tl der büyük ihtimalle. Şahin bey genelde yılbaşında zam yapıyor

Lacivert

• Full Member
Aynı anketi haziran ayında ben de yaptım :)
Anketin sonucunda Şahin Çelik çıktı ama ben Serkan Aygın’a ektirdim :)
Çünkü; İstanbu’da yaşıyorum, Koç üni. Has. Ekim yapılması, Serkan Aygın’da ekim yaptırmış olan 2 arkadaşla yüzyüze görüşmem ve sonuçlarının beni memnun etmesi, tesadüfen üni. Arkadaşımın orda çalışıyor olduğunu öğrenip güzel referans vermesi gibi benim kararımı etkileyen faktörler. Eksileride var tabiki
ama artıları ve eksileri karşılaştırdığımda benim için ağır basan taraf Serkan Aygın oldu. Umarım sende hakkında hangisi hayırlıysa ona karar verirsin.

Bence 2 seans düşünmelisin alan çok tek seans memnun etmeyebilir

corosman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı anketi haziran ayında ben de yaptım :)
Anketin sonucunda Şahin Çelik çıktı ama ben Serkan Aygın’a ektirdim :)
Çünkü; İstanbu’da yaşıyorum, Koç üni. Has. Ekim yapılması, Serkan Aygın’da ekim yaptırmış olan 2 arkadaşla yüzyüze görüşmem ve sonuçlarının beni memnun etmesi, tesadüfen üni. Arkadaşımın orda çalışıyor olduğunu öğrenip güzel referans vermesi gibi benim kararımı etkileyen faktörler. Eksileride var tabiki
ama artıları ve eksileri karşılaştırdığımda benim için ağır basan taraf Serkan Aygın oldu. Umarım sende hakkında hangisi hayırlıysa ona karar verirsin.

Bence 2 seans düşünmelisin alan çok tek seans memnun etmeyebilir

Eksileri nelerdir öğrenebilir miyim?

Lacivert

• Full Member
Eksileri nelerdir öğrenebilir miyim?

İlk zamanlar (ekimden önce) iletişim kurmak zor oluyor.
Az ilgileniyor sanıyor insan.
Serkan Aygınla 5 dk görüşebildim.
Gibi yönleri bana göre eksi yönleriydi.
Ama ekip başını kafamda belirlemiştim ben o yüzden sıkıntı yaşamadım.

Artı yöne şunuda eklemek isterim
Ön çizgi belirlemede iyiler 👍

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk zamanlar (ekimden önce) iletişim kurmak zor oluyor.
Az ilgileniyor sanıyor insan.
Serkan Aygınla 5 dk görüşebildim.
Gibi yönleri bana göre eksi yönleriydi.
Ama ekip başını kafamda belirlemiştim ben o yüzden sıkıntı yaşamadım.

Artı yöne şunuda eklemek isterim
Ön çizgi belirlemede iyiler 👍

Haklısınız bilgi verme konusunda yetersiz kalıyorlar birçok soruyu cevapsız bırakıp ancak muayeneye geldiğinizde buna karar veririz diyorlar. Fue mi, Dhi mi olacak, vertekse ekim yapılacak mı yapılmayacak mı gibi sorular cevapsız kaldı. Belki de doğru olanı yapıyorlar buna fotoğrafla karar verilemeyebilir ama saçları dökülen bir insanın endişeleri oluyor ister istemez bu sorulara cevap arıyor.
 Ön çizgi önemli görüntüyü çok değiştiriyor sizin süreç güzel gidiyor umarım iyi sonuçlanır

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merkezin incelemek istemesi öyle karar vermesi  işini ciddiyetli yapması demek bence doğru olanı yapıyorlar. Serkan hoca olsun şahin çelik olsun güzel temiz başarılı ekim yapan kişiler. Hayırlısını dilerim.

Lacivert

• Full Member
Haklısınız bilgi verme konusunda yetersiz kalıyorlar birçok soruyu cevapsız bırakıp ancak muayeneye geldiğinizde buna karar veririz diyorlar. Fue mi, Dhi mi olacak, vertekse ekim yapılacak mı yapılmayacak mı gibi sorular cevapsız kaldı. Belki de doğru olanı yapıyorlar buna fotoğrafla karar verilemeyebilir ama saçları dökülen bir insanın endişeleri oluyor ister istemez bu sorulara cevap arıyor.
 Ön çizgi önemli görüntüyü çok değiştiriyor sizin süreç güzel gidiyor umarım iyi sonuçlanır
Anladığım kadarıyla yüzyüze görüşmediniz.
Gidip görüşünce sağlıklı kararı vereceksiniz.

Evet bende sürecimi bekliyorum bu ayın 22sinde 3 ay tamamlıcam sabırla 6 ayı bekliyorum 😀
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haklısınız dürüst bir yere benziyor. 
İstanbul'da yaşamadığım için direk gidip yüzyüze konuşabilme imkanı bulamadım

Facebook Twitter Instagram