Gönderen Konu: Saçlarım seyrek ekim için uygun muyum ?  (Okunma sayısı 1012 defa)

tfnyunus

• Yeni üye
  • *
Saçlarım seyrek ekim için uygun muyum ?
« : 31 Ağustos 2019, 14:10:58 »
Merhaba;
Saç ekimini ciddi bir şekilde düşünmeye başladığımda bu forumla karşılaştım.İlk birkaç gün takip ettikten sonra üye olup bilgi almaya karar verdim.
Yaşım 28 dökülmem yavaş yavaş 5-6 senedir devam ediyor.Vertex bölgesinden başladı.Saç ektirme düşüncem uzun zamandır vardı ama hep erteledim.Şu anda ciddi ciddi düşünüyorum.Ama nasıl bir sonuç alacağım konusunda endişelerim var.
Birçok yerle görüştüğümde saç ekimine uygun olduğumu fakat 2 seans gerektiğini söylediler.Donör ne kadarlık bir ekime elverişli bu konuda çok bir fikrim yok.

Merkez olarak ta forumda gördüğüm iyi olduğunu düşündüğüm hemen hemen her merkezle irtibata geçmeye çalıştım.

Bu donörle tek seansta nasıl bir sonuç alabilirim?
3-4 merkezle görüşmelerim biraz daha içime siner gibi oldu.Lale Keskin,Bilgehan Yıldırım,Ethic Hair ve  Bilgehan Aydın.Serkan Aygından ise henüz bir dönüş alamadım.Şu anda aklımda bu merkezler var.
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçlarım seyrek ekim için uygun muyum ?
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2019, 17:29:45 »
Beklentine bağlı...
“Şöyle olurmu acaba” diyerek örnek bir foto atarsan yorumlarız .. olur yada hiç beklentiye girme

tfnyunus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2019, 18:06:15 »
Beklentim aşırı yüksek değil.Kendimi bildim bileli çok gür saçlarım olmadı zaten.Ama dipleri de çok görünsün istemiyorum.Örnek verecek olursam bu fotoğraflardakine benzer sonuçlar beni tatmin eder diye düşünüyorum.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2019, 18:15:57 »
En alt fotoğraflardaki sol taraftaki şekilde olabilir sizin görüntüye göre ama daha iyi sonuç da alabiliriz diyen Dr larda çıkabilir araştırmak incelemek lazım

tfnyunus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2019, 18:19:13 »
En alt fotoğraflardaki sol taraftaki şekilde olabilir sizin görüntüye göre ama daha iyi sonuç da alabiliriz diyen Dr larda çıkabilir araştırmak incelemek lazım
Şuna yakın olsa bir tık daha iyisi benim için yeterli

Facebook Twitter Instagram