Gönderen Konu: Trabzon Estegold 3.Sac ekimim(2.500greft)  (Okunma sayısı 15357 defa)

Bkr

• Full Member
Ynt: Trabzon Estegold 3.Sac ekimim(2.500greft)
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2019, 19:06:46 »
Arkadaslar merhaba siteyi uzun zamandir takip ediyorum saclarimi 22 yas gibi erken bi sürecte kaybedince haliyle sac ekim isine erken girdim. Önce şakak bölgemde dökülme oldu bu yaşta ve ekim yaptirmaya karar verdim tahmini 3.000 greft civari ekim yapıldı. Bundan 6-7 yıl önce ilk fotoğraf o döneme aittir eklere ekledim. Ve iki üc yil gayet memnun kaldim o görüntümden ancak bu sefer haliyle yasimin genc olmasi ve ekim harici alanlarin da dökülmeye baslamasiyla ikinci bir ekim yaptirdim.

Yanilmiyosam ya 2017 nin son ya da 2018 ilk aylarinda olan bir ekimdi bu ikinci ekimi 2700 greftti sadece. ikinci fotograftan da gorulecegi uzere ilk ekim harici dokulen saclarin oldugu bolgeye yapildi. Ucuncu fotodan görüleceği üzere ikinci ekim sonrası  saclarimi uzatip geriye doğru taradigimda memnundum isin acikcasi beni idare ediyordu ama isik altinda, öne doğru ya da yana dogru saclarimi  taradigimda bosluklar, seyreklik, derinin gözükmesi vs oluyordu(bkz 3.foto) bende altin vurus yapmak adina ucuncu ekimimi yaptirdim bes alti gun once sureci burdan paylasicam insallah yorumlarinizi bekliyorum sizce acikligimin kapatilmasi icin yeterli olmus mudur 2.500 greft, son ekimim nasil duruyor, iyi bi sonuc cikar mi bundan objektif yorumlarinizi bekliyorum..

100.gun 2.part fotolar

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2019, 19:09:39 »
Arkadaslar merhaba siteyi uzun zamandir takip ediyorum saclarimi 22 yas gibi erken bi sürecte kaybedince haliyle sac ekim isine erken girdim. Önce şakak bölgemde dökülme oldu bu yaşta ve ekim yaptirmaya karar verdim tahmini 3.000 greft civari ekim yapıldı. Bundan 6-7 yıl önce ilk fotoğraf o döneme aittir eklere ekledim. Ve iki üc yil gayet memnun kaldim o görüntümden ancak bu sefer haliyle yasimin genc olmasi ve ekim harici alanlarin da dökülmeye baslamasiyla ikinci bir ekim yaptirdim.

Yanilmiyosam ya 2017 nin son ya da 2018 ilk aylarinda olan bir ekimdi bu ikinci ekimi 2700 greftti sadece. ikinci fotograftan da gorulecegi uzere ilk ekim harici dokulen saclarin oldugu bolgeye yapildi. Ucuncu fotodan görüleceği üzere ikinci ekim sonrası  saclarimi uzatip geriye doğru taradigimda memnundum isin acikcasi beni idare ediyordu ama isik altinda, öne doğru ya da yana dogru saclarimi  taradigimda bosluklar, seyreklik, derinin gözükmesi vs oluyordu(bkz 3.foto) bende altin vurus yapmak adina ucuncu ekimimi yaptirdim bes alti gun once sureci burdan paylasicam insallah yorumlarinizi bekliyorum sizce acikligimin kapatilmasi icin yeterli olmus mudur 2.500 greft, son ekimim nasil duruyor, iyi bi sonuc cikar mi bundan objektif yorumlarinizi bekliyorum..

100.gun 3.part fotolar
Son iki foto ekimden önceki hali
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2019, 19:16:10 Gönderen: Bkr »

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2019, 19:11:21 »
Bir değişiklik yok gibi ama dur bakalım henüz erken belki şimdiden sonra hareketlenecektir.
Trabzon ‘da saç ekimi nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama keşke kendini sadece trabzon ile sınırlamasaydın diyesim var  :)

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2019, 19:20:29 »
100 gün henüz  erken bir ay daha sabret kardeşim ekilenler o zaman kendini belli etmeye başlar diye düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 03 Aralık 2019, 18:05:01 »
daha süreç erken kardeşim sabırlı ol
Global Moderator

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #20 : 13 Aralık 2019, 11:31:36 »
100.gun 3.part fotolar
Son iki foto ekimden önceki hali
114.gün sanki bi kararıyo gibi az az du bakalim

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #21 : 19 Aralık 2019, 13:30:28 »

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #22 : 19 Aralık 2019, 13:31:30 »

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #23 : 19 Aralık 2019, 13:32:29 »

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #24 : 24 Aralık 2019, 12:52:36 »

Canım sıkıldıkca atiyorum gün ışığında tüm fotoları cekmeye gayret ediyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Aralık 2019, 14:35:22 »
Eski haline göre hacim farkı hissediyormusun ? Süreç  erken ama merak ettim
Global Moderator

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #26 : 24 Aralık 2019, 14:44:48 »
Eski haline göre hacim farkı hissediyormusun ? Süreç  erken ama merak ettim
Ben her gün bakıp inceledigim icin bana hep aynı geliyor ama uzun zamandır gorusmedigim bi arkadasim gecen beni görünce kafandan sac fiskirmis bayagi fark var dedi hacim konusunda öyle hissedilir derecede birsey yok desem yalan olmaz ama şu mevcut kalınlaşsa açıklığım/seyrekliğim kapanacak gibi bi hava veriyor daha 4.ayım bitmedi yani farkeder inşallah diplerde bi cmlik falan cikislar gozukuyor

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 24 Aralık 2019, 17:05:15 »
öyle bir zamanda ekimler yapmışsın ki hiç bir zaman tam kel olmamışsın, ama farklı farklı dökülme tiplerine sahip biri olmuşsun :D. Mesela ilk önce şakak açıklığın varmış, orayı düzeltmişsin sonra ortadan dökülüyo gibi bi görüntü olmuş, en sonda genel seyrelme ve vertex açılması ama ön çizgi sağlam bir görüntü oluşmuş.

Çok taktiksel gitmişsin planlamalarda gençken donörü hor kullanmamışsın bu iyi bir şey.

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #28 : 24 Aralık 2019, 19:17:07 »
öyle bir zamanda ekimler yapmışsın ki hiç bir zaman tam kel olmamışsın, ama farklı farklı dökülme tiplerine sahip biri olmuşsun :D. Mesela ilk önce şakak açıklığın varmış, orayı düzeltmişsin sonra ortadan dökülüyo gibi bi görüntü olmuş, en sonda genel seyrelme ve vertex açılması ama ön çizgi sağlam bir görüntü oluşmuş.

Çok taktiksel gitmişsin planlamalarda gençken donörü hor kullanmamışsın bu iyi bir şey.

Aynen hocam dediğiniz gibi oldu aslında. ikinci ekim sonrası şok dökülme öncesi kafam şu haldeydi. Asagıda ilk ekledigim fotografa bakabilirsinz.

İkinci ekim sonrası saclarimi uzatip bagliyordum o hali de ikinci,ücüncü,  fotograftır.

son ekim 2.500 greft olduğu için bir de var olan saclar arasına yapıldığından cok net bir değişiklik sezemiyorum ancak 6-7. aylarda anlaşılır gibi başarısı az çok. Bazen acaba tutmadı mı diye düsünüyorum ama   şok dökülme öncesi haline bakınca  o zaman uzamazdı ekilenler diye düsünüp vesvese yapıyorum gibi geliyor... valla üç defa ektirdim ama en sabırsız oldugum bu ücüncü oldu... ücüncü ekim sonrası şok dökülmeden önceki halimi de  aşagıya bırakıyorum havada kalmasın o zamanki halimin nası olduğu...

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #29 : 24 Aralık 2019, 22:00:20 »

Arkadaslar ektirmeden önceki fotograflarım eski telefonumdaydı simdi ordan buldum biraz karısık paylasımlarım ama ilgilenen zaten anlar diye tahmin ediyorum.

Alttaki fotoğraflar ilk ekimden sonraki halleri arkadaşlar

Facebook Twitter Instagram