Gönderen Konu: Trabzon Estegold 3.Sac ekimim(2.500greft)  (Okunma sayısı 15369 defa)

Bkr

• Full Member
Ynt: Trabzon Estegold 3.Sac ekimim(2.500greft)
« Yanıtla #45 : 10 Ocak 2020, 13:21:52 »
Arkadaslar merhaba siteyi uzun zamandir takip ediyorum saclarimi 22 yas gibi erken bi sürecte kaybedince haliyle sac ekim isine erken girdim. Önce şakak bölgemde dökülme oldu bu yaşta ve ekim yaptirmaya karar verdim tahmini 3.000 greft civari ekim yapıldı. Bundan 6-7 yıl önce ilk fotoğraf o döneme aittir eklere ekledim. Ve iki üc yil gayet memnun kaldim o görüntümden ancak bu sefer haliyle yasimin genc olmasi ve ekim harici alanlarin da dökülmeye baslamasiyla ikinci bir ekim yaptirdim.

Yanilmiyosam ya 2017 nin son ya da 2018 ilk aylarinda olan bir ekimdi bu ikinci ekimi 2700 greftti sadece. ikinci fotograftan da gorulecegi uzere ilk ekim harici dokulen saclarin oldugu bolgeye yapildi. Ucuncu fotodan görüleceği üzere ikinci ekim sonrası  saclarimi uzatip geriye doğru taradigimda memnundum isin acikcasi beni idare ediyordu ama isik altinda, öne doğru ya da yana dogru saclarimi  taradigimda bosluklar, seyreklik, derinin gözükmesi vs oluyordu(bkz 3.foto) bende altin vurus yapmak adina ucuncu ekimimi yaptirdim bes alti gun once sureci burdan paylasicam insallah yorumlarinizi bekliyorum sizce acikligimin kapatilmasi icin yeterli olmus mudur 2.500 greft, son ekimim nasil duruyor, iyi bi sonuc cikar mi bundan objektif yorumlarinizi bekliyorum..

132.gün

Son foto yoğun ısık altında

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #46 : 10 Ocak 2020, 13:26:22 »
Gün ısığı ve yağlı hali anlık

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #47 : 13 Ocak 2020, 18:06:00 »
5.ay icindeyiz destuur fark var

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #48 : 13 Ocak 2020, 18:52:34 »
Aga bizim basimiz kel mi niye bizim sürece kimse yorum yapmiyor tam pir fazia ya foruma bak

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #49 : 13 Ocak 2020, 18:59:16 »
Gardaşım bir Trabzonlu olarak sana yorum yapmak boynumun borcu 😀
Valla fazla bi fark göremedim finasterid kullanıyormusun.
KeLtoş

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 13 Ocak 2020, 19:26:12 »
senin konu biraz karışık hocam takip etmesi biraz zor ama son bir ayla kıyaslarsak pek bir fark yok gibi.

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #51 : 13 Ocak 2020, 19:59:19 »
Valla mi ya ucuncu ekimi yaptirdik sıklastırmak icin patladik oyleyse he bu saatten sonra daha bise olmas bu kafadan gardasım varolan kalinlassa kapatir mi seyrekligi sence??

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #52 : 13 Ocak 2020, 20:04:25 »
Finas kullanmiyom alt takima sikinti verir diye xpecia falan kullaniyoduk onu da birakacam kerozan tablete gecicem

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #53 : 13 Ocak 2020, 20:08:58 »
senin konu biraz karışık hocam takip etmesi biraz zor ama son bir ayla kıyaslarsak pek bir fark yok gibi.
Benimki patladi herhalde ya ama 2.500 greft ekildi yani belkide greft az oldugu icin bana oyle geliyodur diye kendimi umutlandirasim geliyor

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #54 : 13 Ocak 2020, 20:10:11 »
hintell nerdesin be kardesim gel umut ver sabret de 6 aya patlar bu saclar de ayna karisinda kafaya bakmaktan yıldım 😄

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 13 Ocak 2020, 20:10:40 »
132 de eklediğin fotoya göre bence daha iyi ,bir ay daha bekle gene böyle kalırsa ekim merkezinle görüş gerçi görüşsende bir fark olmaz .umarım şimdiden sonra atağa kalkar saçlar ,sonuçta en can alıcı zamanlar 5 ve 6 aylar.

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #56 : 13 Ocak 2020, 20:18:08 »
132 de eklediğin fotoya göre bence daha iyi ,bir ay daha bekle gene böyle kalırsa ekim merkezinle görüş gerçi görüşsende bir fark olmaz .umarım şimdiden sonra atağa kalkar saçlar ,sonuçta en can alıcı zamanlar 5 ve 6 aylar.
Bu ayın 15’ine Randevu aldim zaten bende oyle dusunuyom subat sonunda bi atak olmazsa taraklara geldik demektir uzatip arkaya tarayacagiz mecbur patlarsa ekim ama sizce kötü duruyor mu ya cok saclari dökülme asamasindaki bir birey gibi duruyo kafa bana kalsa

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 13 Ocak 2020, 20:50:53 »
Dostum g olsun 3 ekim dile kolay aslında ekilenlerde sıkıntımı var senin saclarınmı dökülme oldu tam anlaşılmıyor sıklaştırma ekim değilde önlere yoğun bi ekim yaptırsaymışsın keşke hayırlısı olsun yapcak birşey yok sen elinden geleni yapmışsın

Bkr

• Full Member
« Yanıtla #58 : 13 Ocak 2020, 20:58:46 »
Dostum g olsun 3 ekim dile kolay aslında ekilenlerde sıkıntımı var senin saclarınmı dökülme oldu tam anlaşılmıyor sıklaştırma ekim değilde önlere yoğun bi ekim yaptırsaymışsın keşke hayırlısı olsun yapcak birşey yok sen elinden geleni yapmışsın
Keske hic yaptirmadaydim yaa simdi moralim bozuldu bi daha agustos ayina ugrarim buraya kesin fark o zaman anlasilir yapcak bise yok taraklara geldik patladik ekimde..

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 13 Ocak 2020, 21:12:26 »
Keske hic yaptirmadaydim yaa simdi moralim bozuldu bi daha agustos ayina ugrarim buraya kesin fark o zaman anlasilir yapcak bise yok taraklara geldik patladik ekimde..
Ben ekim işinden şunu anladım ilk ekim sadece öne yüklenilcek sonra önden tepeye sonra varex yani 3 ekim olucak senin planlamalar hep hatalı olmuş son ekim tutmamış gibi zatensaga yada sola tara uzatıp daha dolgun durur bnce

Facebook Twitter Instagram