Gönderen Konu: Özel saç çıkaran iksir  (Okunma sayısı 971 defa)

Burkinho

• Hero Member
Özel saç çıkaran iksir
« : 30 Ağustos 2019, 19:58:48 »
Arkadaşlar merhaba, şu mavi su değil ama şeffaf varya hergün kullanınınca saç çıkıyo dedikleri şey.Hani heryerde satılıyor.

Benim arkadaşımın babası berber, arada kendisine içki falan yapıyor. Bu alkol malzemesi aldığı adam var, bu ilaçlardan üretmeye başlamış.Bizim berber aldı kullandı 2-3 ay saçları hiç yoktu sanki biraz karardı kalınlaştı gibi geldi bana, ben de sürekli takipteydim.

Ben de sipariş ettim 2 3 haftadır kullanıyorum ama saçlarım normalde acayip yağlıydı bunu kullanınca hemen kuruyor.

Benim sormak istediğim soru şu aslında; içindeki sıvıdan alkol kokusu geliyor kullanınca falan rahatlatıyor, acaba yanlışlıkla kendi yaptığı alkolü mü koydu içine yoksa bu piyasadakiler hep mi böyle ?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Özel saç çıkaran iksir ( sanırım alkollü )
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2019, 20:01:39 »
Arkadaşlar merhaba, şu mavi su değil ama şeffaf varya hergün kullanınınca saç çıkıyo dedikleri şey.Hani heryerde satılıyor.

Benim arkadaşımın babası berber, arada kendisine içki falan yapıyor. Bu alkol malzemesi aldığı adam var, bu ilaçlardan üretmeye başlamış.Bizim berber aldı kullandı 2-3 ay saçları hiç yoktu sanki biraz karardı kalınlaştı gibi geldi bana, ben de sürekli takipteydim.

Ben de sipariş ettim 2 3 haftadır kullanıyorum ama saçlarım normalde acayip yağlıydı bunu kullanınca hemen kuruyor.

Benim sormak istediğim soru şu aslında; içindeki sıvıdan alkol kokusu geliyor kullanınca falan rahatlatıyor, acaba yanlışlıkla kendi yaptığı alkolü mü koydu içine yoksa bu piyasadakiler hep mi böyle ?

;D ;D ;D ;D ;D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2019, 23:31:46 »
Hocam kusura bakma ama ajahayahahahahaha

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2019, 13:40:25 »
içeriğinde ne olduğu belli olmayan ürünleri nasıl kullanıyorsunuz hayretle ızlıyorum. herkes tutturmus bır mavı losyon  içinde ne var bellı degıl büyük cesaret

Facebook Twitter Instagram