Gönderen Konu: 18Agustos2019-4000graft(3200sac-800sakal)Hakan Tetik OFM AntalyaYas 42-DHI Kalem  (Okunma sayısı 8107 defa)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
geçmiş olsun. Fena değil, greftler tekli miydi genelde bir şey söylediler mi
ekim sirasinda sordugumda ciddi oranda ciftli oldugunu soylemislerdi . benim sacim ince telli sayilir , cildim de hassas bunlarda sonucu etkilemistir

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maalesef olmamış bu ekim, ki çok avantajlı bir açıklığınız varmış. Paylaşımlara devam ettiğiniz için teşekkür ederim. İnsanlara fikir olması açısından önemli.

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Geçmiş olsun. Beklentilerinizi karşılamayan bir sonuç olmasına üzüldüm. En azından yön açısından sıkıntı yoksa bariz başarısız bir ekim gibi gözükmez ve bence doğal bir seyreklikte gözüküyor. İnşallah sonraki ekimde umduğunuz sonuca ulaşırsınız. Sağlıklı günler. Bu arada paylaşımları olanca gerçekliğiyle samimi bir şekilde devam ettirdiğiniz için ayrıca teşekkürler.

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Maalesef olmamış bu ekim, ki çok avantajlı bir açıklığınız varmış. Paylaşımlara devam ettiğiniz için teşekkür ederim. İnsanlara fikir olması açısından önemli.
evet su sac olmaliydi :(

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun. Beklentilerinizi karşılamayan bir sonuç olmasına üzüldüm. En azından yön açısından sıkıntı yoksa bariz başarısız bir ekim gibi gözükmez ve bence doğal bir seyreklikte gözüküyor. İnşallah sonraki ekimde umduğunuz sonuca ulaşırsınız. Sağlıklı günler. Bu arada paylaşımları olanca gerçekliğiyle samimi bir şekilde devam ettirdiğiniz için ayrıca teşekkürler.
sagolun . su virus ortaminda canimizin derdine dustuk .. hayalkirikligi uzuntusunu hafif atlatiyorum o yuzden ..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun dostum   malesef  dediğin gibi  bu saç  olmamış    2000 greft bu iş  olur   sıkıntın biter İnş     

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun dostum   malesef  dediğin gibi  bu saç  olmamış    2000 greft bu iş  olur   sıkıntın biter İnş   
sagol... dedigin gibi iyi bir ekimcinin toparlayacagini dusunuyorum .. cok da zahmetli ve uzun bi surec ama boyle birakilmaz

Buffon 106

• Yeni üye
  • *
Bu ekimde son durum nedir

Karakutu

• Hero Member
Doğalliķ olarak gayet güzel ama 4000 köke göre iyi değil ama başarısız da değil. Bir sıklaştırma ile mutlu olur bu arkadaş.

Son halini bilmiyoruz daha öncesine göre yorum yaptįm.

Buffon 106

• Yeni üye
  • *
1 yil olmus sonuc nasil acaba

Facebook Twitter Instagram