Gönderen Konu: 18Agustos2019-4000graft(3200sac-800sakal)Hakan Tetik OFM AntalyaYas 42-DHI Kalem  (Okunma sayısı 8108 defa)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Daha süreç erken hayırlısını dilerim
sagolun .aslinda sitede 4. ayda cok daha sik cikmis saclar var. insan acaba ekilenlerin tutma orani az mi suphesine dusuyor. bakalim surec nasil ilerliyecek .

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
5.ay   fotolarini ekliyorum . 2. ay ortalarinda giden kasinti 5 .ay tekrar geri geldi. ilginc boyle bir durumu okumamistim /duymamistim.hala hah bu sac oldu emeklere degdi diyebilecegim bi noktada degil. ama gecen aya gore az da olsa bi gelisme var. bakalim 6.ay ne olacak.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2020, 11:12:18 Gönderen: huseyinyak »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şakakların biraz dolmuş ama evet 5 ay için çok iyi bir gelişmen yok tabi süreçler değişir önümüzdeki aylar umarım daha ıyı olur gelişim
Global Moderator

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kotu degil; ama 4000 greftin hakki da bu degil.

Tabi 2 ay daha bekleyip gormek lazim. Tam atak donemleri :)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Kotu degil; ama 4000 greftin hakki da bu degil.

Tabi 2 ay daha bekleyip gormek lazim. Tam atak donemleri :)
evet son duzluge girdik bakalim ne olacak :)

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
6.ay.... 7. ve 8. aylardan hala umitliyim . son duzlukte atak bekliyorum ..:)) biraz hayalkirikligi simdi 1 ile 10 arasi  puanlasam 6.5 derim

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de ekimi ilk gordugumde bu ne bicim on çizgi nasil sakak tasarimi diyenlerdendim ama on hat ve sakaklar dogal duruyor. Bence guzel bir ekim olmuş iyi gidiyor süreç.gerci ekim oncesi fotograflarda on saclari havaya dikmissiniz sonraki fotolarda one taradiginiz icin on hattin hemen gerisi hakkinda biraz yanılıyor olabilirim ama açıkliklar kapanmis duruyor.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başarı oranı % 50 falan, ama doğal duruyor saçlar.

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Ben de ekimi ilk gordugumde bu ne bicim on çizgi nasil sakak tasarimi diyenlerdendim ama on hat ve sakaklar dogal duruyor. Bence guzel bir ekim olmuş iyi gidiyor süreç.gerci ekim oncesi fotograflarda on saclari havaya dikmissiniz sonraki fotolarda one taradiginiz icin on hattin hemen gerisi hakkinda biraz yanılıyor olabilirim ama açıkliklar kapanmis duruyor.
TEsekkur ederim sagolasin .. bundan sonra boyle kullanirim saci herhalde .. oyle dikmeye falan gelecek gibi gozukmuyo o gurlukte olmadi ekim .. bakalim 7. ve.8 aylarda biraz daha dolarsa iyi olur

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
Başarı oranı % 50 falan, ama doğal duruyor saçlar.
dogru basari orani dusuk ama teselli icin soyle diyorum ben de hepsi cikip firca gibi olsaydi nereye nasil yatiracagimi sasirirdim .. tabi gonul isterdi ki hem dogal hem de sik bi sonuc olsun .. bakalim son iki ayda biraz daha dolgunlasirsa .. idare eder dicez artik...

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
korona yuzunden 7. ay resim cekemedim ve yukleyemedim isallah herkes sagliklidir .
8. ay resimlerini ekliyorum.
acikcasi sonuc benim icin hayal kirikligi diyebilirim .
ekilenlerin yarisinin ancak tuttugunu goruyorum .. ust kisimda hic bir belirgin fark yok . cikanlar ise dik cikti . nasil form vericem bilmiyorum . kisa kullanicam  sanirim .. ben kimseye tavsiye etmem gittigim yeri kimsenin de zaten cok basarili olms nereye ektirdin diyecegini tahmin etmiyorum. arkadaki saclarim yeni bir ekim icin uygun hala .. cok dikkatli olup cok iyi bir doktora tekrar gidecegim .3-4 sene sonra sag kalirsak ..

huseyinyak

• Yeni üye
  • *
basladigim isi yarim birakmamak adina aylik resim eklemeye devam edecegim 1 sene dolana kadr

Feys

• Full Member
Ortalama bir ekim olmuş başarısız da denilemez ama beklentinin altında kalmış sıklık anlamında,. Ekim merkezi ne düşünüyor süreç hakkında

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun. Fena değil, greftler tekli miydi genelde bir şey söylediler mi

Facebook Twitter Instagram